2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Her gün başka semptom ekleniyor iki gündür burnum tıkalı boğazım fena nefes alamıyorum uykular haram ağrı sızılar devam.. daha iyi değilim malesef :/ bugün 4. Gün eşim daha iyi onun 1 hafta oldu rahat uyumaya başladı öksürüğü azaldı
Bende de öksürük yoğun değil arada geliyor şükür bakalım ne kadar sürecek :KK43:
Seni çok iyi anlıyorum hamile hamile çok zor oluyor hastalık. Doğru düzgün ilaçta kullanamayınca iyice zor oluyor 🥲

Seni çok iyi anlıyorum hamile hamile çok zor oluyor hastalık. Doğru düzgün ilaçta kullanamayınca iyice zor oluyor 🥲
Parol içiyorum normalde yapmaz ama hastayım diye sanırım içtikten yarım saat içinde su içinde terliyorum üstümü değiştirecek kadar sanırım terle atmaya çalışıyor 😀 çok anlamadım ama bu hastalıkta oldu ilk kez

Benim damar yolum tekti, varis çorabı da giymedim 🙈 aynen giysinin içine birşey giyilmiyor çıplak oluyorsun

özelde normal doğum konusunda bilgim yok ama sancılar kendi odanızda çekiliyor zannediyordum 🫠 çok saçma eğer ortak oda varsa

sancı gibi anlattığın şey ama 50-60 ise ciddiye almıyorlar.120-130 kalp atışı normal değil mi ne dediler 🤗

benim doktorum düzenli olmadıkça birşey yapmaya gerek yok doğuma hazırlık bunlar diyor

bana giydirmediler 🤷🏻‍♀️
Acmisin dedi degildim ama kalp atisi 120nin altina cok düstü o yuzden tekrarladi sanirim sola döndurunce normale döndu uyuyordu surekli 🥹

Parol içiyorum normalde yapmaz ama hastayım diye sanırım içtikten yarım saat içinde su içinde terliyorum üstümü değiştirecek kadar sanırım terle atmaya çalışıyor 😀 çok anlamadım ama bu hastalıkta oldu ilk kez
Gecmis olsun canim gectigimiz hafta bende hastalandim nezle ve terlemem coktu bol su icmeni tavsiyr ederim

Bende tesetturluyum. Ameliyathaneye geçerken yatakta ve üstüm tamamen örtü ile geçtim. Sadece başımda beyaz ameliyat bonesi vardi. İçeri girdiğimde ortuyu kaldırdılar altında normal ameliyat önlüğü varfi. Onuda kaldırırken sadece karin bölgesin açık olan bi örtü örttüler. Fakat sonda takımı sterilizasyon işlemi vs derken çalışan erken varsa bi şekilde görüyor kol bacak sac vs. Saglik için olunca yapacak bi sey yok.
Aynen öyle,

Aynen ben de geçenlerde hasta olduğumda parol içtiğimde aynı şekilde su gibi terledim hayatımda ilk defa oldu parolun böyle bir şey yaptığını gördüm. Bu hastalıkla ilgili herhalde. 🥴

X