2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende evde babasına veriyorum ama daha çok strese sokuyor resmen beni başımda. Bende artık parka göndereyim seviyor da parkı

Bence de.özellikle salıncak denemediyseniz mutlaka deneyin. Benim kızımla 2 gün önce denedik resmen dünyaya bakışı değişti aşırı mutlu oldu. Şimdi günlük yürüyüş turuma salıncak molası da eklenfi mecbur

Bebeği babasıyla parka yollamak
Bir de benim kız elektrik süpürgesini izlemeyi çok seviyor. O uyanıkken süpürüyorum peşimden gelip izliyor
Benimki korkuyorum ağlıyor el süpürgeleri oluyor ya sarjlı bazen onu açıyorum ondan da korkuyorum evi her zaman süpüremşyorum saçlarımda dökülüyor bayankirli gekiyor gözüme ki kirli oluyor zaten

Ben 1 aydır parka götürüyorum düzenli olmasada sallanmaya çoknsevdi normalde oturamıyor ama orda duruyor ne hikmetse

Hayıııır evim almış başını gitmiş misafir aniden gelse evin halinden utanırım içeri almam o derece
Ben bir haftaya kadar eve döneceğim burda hiçbir iş yapmadığım ve çocuğu yine alan eden olduğu halde bitik haldeyim bakalım eve dönünce hangi mücadele bekliyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…