2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde mi öksürükten ağrıyor acaba belim karnım arada kasıklarım ya da sancı mi bilemedim ama kötü öksürüyorum.Rabbim şifa versin
  • 2 tatlı kaşığı suzme bal
  • 2 tatlı kaşığı limon suyu
  • 2 tatlı kaşığı sirke
  • 1 cimdik toz tarçın
  • Bu tarifi yapıp icin bende cok sert öksürük krizlerine girdim bu bana cok iyi geldi 1 yemek kaşığı içeceksiniz tadı kötü degil

Aslında garip bi ölçüm nst ya. Yani nstye girdiğin an hareketli naaıl olsun ki belki yarım saat önce hareketliydi. Ama doğum başlarken hareketsizleşirmiş onu mu ölçüyolar anlamadım ki
Sonlara dogru sanci 50 60 oldu ama onu onemsemezler galiba bunu gectik kalp atisina takildik kalp atisindan filan birseyler anliyorlar galiba bnde şasiriyorum gecen kizim biri benden birseyler akti dedi onuda nstye almislar mesela düsunup durdum

Calkaladi ama 140 cok gcmedi onceden yukselirdi bayagi illa kendimi evhama sokucam ya 120 130 arasi dolaniyor
Normal canım ya.. Hiç evham yapma. benim bugün 160 üzeri çıktı doktor beğenmedi fazla diye.
Ateşim Vardı biraz parol verdi tekrar nst girdim

Sancın kaç çıkıyor?

tabi hareketli olsak faydası olur ama yapamadık ne yapalım. Ben evde 15dklık Leslie yapmayı düşünüyorum en azından doğuma kadar psikolojik olarak rahat hissetmek için. Belki fikir olur

tabi hareketli olsak faydası olur ama yapamadık ne yapalım. Ben evde 15dklık Leslie yapmayı düşünüyorum en azından doğuma kadar psikolojik olarak rahat hissetmek için. Belki fikir olur
Ben düzenli pilates yaptım çok faydasını gördüm
Son iki haftadır doktorum tansiyondan ötürü evden çıkma yat dinlen pilates yok dedi de bıraktım yoksa inanılmaz iyiydi kilo iyi aldım 14 kilo ama hiç belli etmiyor hep pilates sayesinde olduğunu düşünüyorum

Hastanede gördüm de bugün aklıma geldi Benimde, neyse yapacak.bisey yok artık.
Benim damar yolum tekti, varis çorabı da giymedim aynen giysinin içine birşey giyilmiyor çıplak oluyorsun
Benim de özel tercih etme sebeplerimden biri ziyaretçi ve refakatçi konusunda esnek olunması. Özel sancı odası yok mu herkes bir arada mı o yüzden mi alınmıyor kimse neden alınmıyormuş ki
özelde normal doğum konusunda bilgim yok ama sancılar kendi odanızda çekiliyor zannediyordum çok saçma eğer ortak oda varsa
Kizlar 2 dir bebek asagiya baski yaparken karnim tas gibi oldu ve kasiklarima kramp agri saplandi ates basti belime agri yayildi nefesim kesildi korktum ben nstye gidiyorum umarim sanci degildir
sancı gibi anlattığın şey ama 50-60 ise ciddiye almıyorlar.120-130 kalp atışı normal değil mi ne dediler
Bunlar normal değil mi vücut hazırlıyor kendini doğuma böyle olunca ne yapmak lazım
benim doktorum düzenli olmadıkça birşey yapmaya gerek yok doğuma hazırlık bunlar diyor
Hadi ya varis çorabını biz mi alıp götürüyoruz . Neden giyiliyor ki 10 dk lık bişey değil mi sezaryen
bana giydirmediler

Kızlar ben tesettürlüyüm, şimdi aklıma. Geldi de ameliyat kıyafeti kısa kollu ya içine bısey giyiliyor mu?
Kısa kollu mu giydi tesettürlü arkadaşlarim acaba?
Bende tesetturluyum. Ameliyathaneye geçerken yatakta ve üstüm tamamen örtü ile geçtim. Sadece başımda beyaz ameliyat bonesi vardi. İçeri girdiğimde ortuyu kaldırdılar altında normal ameliyat önlüğü varfi. Onuda kaldırırken sadece karin bölgesin açık olan bi örtü örttüler. Fakat sonda takımı sterilizasyon işlemi vs derken çalışan erken varsa bi şekilde görüyor kol bacak sac vs. Saglik için olunca yapacak bi sey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…