2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende evde babasına veriyorum ama daha çok strese sokuyor resmen beni başımda. Bende artık parka göndereyim seviyor da parkı 😅

Bence de.özellikle salıncak denemediyseniz mutlaka deneyin. Benim kızımla 2 gün önce denedik resmen dünyaya bakışı değişti aşırı mutlu oldu. Şimdi günlük yürüyüş turuma salıncak molası da eklenfi mecbur 😅😅

Bebeği babasıyla parka yollamak 😂😂
Bir de benim kız elektrik süpürgesini izlemeyi çok seviyor. O uyanıkken süpürüyorum peşimden gelip izliyor
Benimki korkuyorum ağlıyor el süpürgeleri oluyor ya sarjlı bazen onu açıyorum ondan da korkuyorum evi her zaman süpüremşyorum saçlarımda dökülüyor:KK43: bayankirli gekiyor gözüme ki kirli oluyor zaten

Bence de.özellikle salıncak denemediyseniz mutlaka deneyin. Benim kızımla 2 gün önce denedik resmen dünyaya bakışı değişti aşırı mutlu oldu. Şimdi günlük yürüyüş turuma salıncak molası da eklenfi mecbur 😅😅
Ben 1 aydır parka götürüyorum düzenli olmasada sallanmaya çoknsevdi normalde oturamıyor ama orda duruyor ne hikmetse😁

Hayıııır evim almış başını gitmiş 😂 misafir aniden gelse evin halinden utanırım içeri almam o derece 😂
Ben bir haftaya kadar eve döneceğim burda hiçbir iş yapmadığım ve çocuğu yine alan eden olduğu halde bitik haldeyim bakalım eve dönünce hangi mücadele bekliyor beni 😅

X