2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doğumda eşleri yanımıza sokmuyomuş hastane. Doğumu görmelerini istemiyoruz daha sonra sıkıntılar yaşamasın çiftler diye dedi. Bebek doğunca kordon keserken sokuyolarmış. Sezeryanda zaten sokmuyolarmış. Bu arada eşimin günahını almışım sevgisiz şefkatsiz diye ya kıyamam bugün hastane bavulunun ütülerini bana bırakmadı o yaptı ben yanaşmadan sevdi okşadı 🥰 Biraz biz alınganız galiba bu aralar 😅
Nasıl bir sorun yaşıyormuş ki eşler ? Biz de girip girmemesi konusunda kararsızız da

Nasıl bir sorun yaşıyormuş ki eşler ? Biz de girip girmemesi konusunda kararsızız da
Cinsel anlamda erkekleri olumsuz etkileyebiliyormuş doğum anını birebir görmek. Ben de tüm süreçte olmaması taraftarıyım ama cinsellik için değil, genel olarak düşüncem bu yönde olduğu için

Hareketsiz miymiş yani. Hareketsiz diye dün benim de uzun sürdü. Dürttüm biraz uyandırdım
Aslnda hareketleniyor gene gidiyor acmisin dedi ac gibide degilm.ama birdaha olursa biseyler yiyip tekrar baktiririm 🙄durtuyorum hareketleniyor geri uykuya daliyor galiba

Yani cinsel hayatta sorun yaşıyolsrmış. Eskisi gibi bakamıyormuş eşine erkek. Ama ben öyle düşünmüyorum. Yani olağan karşılıyorsa vajinal doğumu zaten psikolojik olarak etkilenmez

Bir de kızlar ben size bir şey sorcam mutlaka açıklamanız vardır 😐 Benim bu hamileliğimde et benlerim oluştu siyah ve büyüdü . Özellikle de boynumda. Az önce göbek deliğimde de oluştuğunu gördüm ya. İntte olabilir diyor da açıklaması var mı

Yani cinsel hayatta sorun yaşıyolsrmış. Eskisi gibi bakamıyormuş eşine erkek. Ama ben öyle düşünmüyorum. Yani olağan karşılıyorsa vajinal doğumu zaten psikolojik olarak etkilenmez
Ben zaten sezaryen olcam. Eşim de hastane ile haşır neşir ama sanki girmese daha iyi 🥲🥲

Bir de kızlar ben size bir şey sorcam mutlaka açıklamanız vardır 😐 Benim bu hamileliğimde et benlerim oluştu siyah ve büyüdü . Özellikle de boynumda. Az önce göbek deliğimde de oluştuğunu gördüm ya. İntte olabilir diyor da açıklaması var mı
Evet benler artıyor. Benim de olanlar büyüdü birkaç da yeni çıktı

Cinsel anlamda erkekleri olumsuz etkileyebiliyormuş doğum anını birebir görmek. Ben de tüm süreçte olmaması taraftarıyım ama cinsellik için değil, genel olarak düşüncem bu yönde olduğu için
Evet ya ben de arada kalmıştım şuan daha çok girmemesi gerektiği ağır bastı

Aslnda hareketleniyor gene gidiyor acmisin dedi ac gibide degilm.ama birdaha olursa biseyler yiyip tekrar baktiririm 🙄durtuyorum hareketleniyor geri uykuya daliyor galiba
Aslında garip bi ölçüm nst ya. Yani nstye girdiğin an hareketli naaıl olsun ki belki yarım saat önce hareketliydi. Ama doğum başlarken hareketsizleşirmiş onu mu ölçüyolar anlamadım ki

X