2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aa neden sancı odasına kimseyi almıyorlarmış ki. Gerekçeleri neymiş. Ben ilk kızımda da özele gidiyordum. Sancı odasında hem annem hem eşim vardı
Evet bazı özeller odaya alıyorlar hatta doğuma alan da var ama benim hastanenin kuralı böyleymiş galiba hasta yakınları ile sorun yaşamamak için almıyorlar

Benim de özel tercih etme sebeplerimden biri ziyaretçi ve refakatçi konusunda esnek olunması. Özel sancı odası yok mu herkes bir arada mı o yüzden mi alınmıyor kimse neden alınmıyormuş ki
Sancı odaları ayrı bir kere orda nst takılmıştı eşimi dışarı çıkmaması şartıyla odaya sokmuşlardı. Ama odalar yan yana ondan heralde başka bir mantık yüretemiyorum. Sancı odası işini sormadım umarım sokarlar

Doktorumu sevmesem hastaneyi değiştirmeyi düşünürdüm sanırım. Ben de hayal kırıklığına uğradım. Yani daha konforlu diye özel tercih ediyoruz ama garip yani
Eşimde hastane değiştirelim dedi yok dedim doktoru seviyorum alıştım diye ama bulunduğum ilçe de zaten 2 tane özel var diğeri de almıyormuş aynıymış kuralları

Son düzenleme:
Bence hayır. Tabi ki kolaylaştırıyodur hareket etmek ama biraz vücut yapısı biraz doğum ekibinin yardımı daha çok etkiler diye düşünüyorum.
Videoyu izleyince hiç birinin olmadığını farkettim otomatik benim ki zor mu olacak acaba diye düşünmeye başladım

Benim de özel tercih etme sebeplerimden biri ziyaretçi ve refakatçi konusunda esnek olunması. Özel sancı odası yok mu herkes bir arada mı o yüzden mi alınmıyor kimse neden alınmıyormuş ki
Özel sancı odası var bende ama yakınlarını almıyorlar eş dahil kimse girmiyor içeri tek başına çekiyorsun sancını sonra doğuma alıyorlar yine tek başına neden dedim de kural dediler büyük ihtimal hasta yakınları ile sorun yaşamak istemiyorlar

9 ay boyunca yatmak zorunda olup normal doğuran kadınlar var. Birkaç ay yürümedik ev işi yapmadık diye doğuramıycak değiliz ya
Ay içimi rahatlattın doğru gerçekten yatarak hamilelik geçirenler var ama o doktorun videoyu dinleyince hiç birini yapmadığımı farkettim zor mu olacak acaba diye strese girdim gerçekten yapamıyorum ama kaç kere yürüyüşe çıktım olmuyor yanımdakilere de bana da eziyet oluyor o yürüyüş ev işleri zaten Allaha emanet oldu 1 aydır yapamıyorum önceden az da olsa yapıyordum

Karnim.taslasiyoe ama agri fazla degilnsuan
Evet o kasılma işte. Gerçek sancı daha çok adet ağrısı gibi sanırım. Bende de bugün nst de bi sancı çıktı. Normal dedi doktor aynen dediğin gibi bi an karnım sertleşti ve nefesim kesilir gibi oldu ama sonra geçti. Artarak devam edip etmemesi önemli.

Kızlar 33+5 im karnım gün içerisinde 3 4 kere taş gibi oluyor ve kasılıyorum bu çocuğun hareketi mi yalancı kasılma mı anlayamıyorum böyle olunca ne yapmak lazım nefes alamıyorum artık

Karnim.taslasiyoe ama agri fazla degilnsuan
Benimde bugun iki defa oldu sanki bebek kafasiyla idrar torbama baski yapiyodu igne gibi tum karnim kasıklarım sancmaya basladı. Kipirdayamiyodum iki bukluk kalmışdım ayaklarımı birbirine yapışık kaıdı bir kaç saniye sonra geçip gitti adet agrisi deyildj daha cok bagirsak idrar torbası ağrısı gibiydi

Bagladilar ama 35 40 cok gecmedi zaten bu masaya yattigimda hersey geciyor evde basliyor anlamadim gitti

Sezeryan gecmisim oldugu icin korkuyorum birde ayni dedigin gibi oldu ama adet agrisi gibi bel agrisida eslik edince toparlandik ciktik

Aynen öyle çok değişkeniz şu anki duygulara hiç güvenmemeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…