2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bugün sat'a göre 35+1 doğum 37+5'te.
Haftada 1 artık kontrollerim.

İstersen 19'unda git, için rahat etsin 30'unda tekrar gidersin.

Benimde doktorum 31 ocağa vermişti çok uzun süre oldugunu soylemiştim oda seninki gibi cevap verdi amma ben yinede bir ortalarda ultrasona giderim düşünüyorum. 31 ocakta 37 haftalik olucam ya

Kızlar karnın inmesi için henüz erken diye biliyorum çoğunuz 32 35 arası 36 dan sonra iniyor bir süre inip tekrar çıkabiliyor. Ve aşağı inmesi de çok zorluyor idrar kesesine baskı yaptığı için sürekli tuvalet hissiyatı gelebiliyor bazende kaçırma durumları gelisebiliyor

Benim şimdiden sürekli tuvaletim geliyor yandık o zaman

Yaaaa Ocak annesi oluyorsun o zaman 14’ü geçiyor muydu tansiyon? Bebek gelişimi iyi olunca erken almıyorlar zannediyordum
Evet Ocak annesi oluyorum
Yok 14 u geçmedi şükür bebeğim de bende iyiyiz ama doktorum riske atmak istemedi anladığım kadarıyla şimdilik haftalık takiplerde olacağım 37 de alacağım dedi bakalım kızlar şu süreçte de insallah tansiyonum daha yükselmezse

Cok teşekkür ederim sağolun sizde tansiyonlarınızı ihmal etmeyin
Usg da mutlaka doppler le sizin dirençlerinizi de kontrol ettirin ihmal etmeyin çünkü benim de tansiyonlar sizin gibi ilerliyor

Benim bir ara inmiş gibiydi 2-3 gün çok rahattım. Sadece tuvalet sıklığı vardı. Sonra geri çıktı şimdi mideme ve kaburgama baskı yapıyor.

Bende daha önce de vardı kanama olmuyordu hamilelikle birlikte daha da büyümüş çok kabız olduğum da bir iki kere kanadı ağrı sızı yapmıyor popo girişinde meme gibi çıkıntılar var tatlım bazılarının içinde oluyor Muş benimki dışarda

İyi akşamlar doktorcum çok geçmiş olsun Oğluş aceleci demekki, 3 hafta sonra bezelyeleri koklayacaksın demek bizimde son 30 gün Kritik haftaları geçtik zaten için rahat olsun. Şuan kaç kilo peki?

Tansiyonunuz iyi bence sknti düşünmedim
Gebelikte de normal olarak da ödem olur zaten merak etmeyin ama takipte olun insallah

Canım benimde bugün kontrolüm vardı 34+1 iz. İlk doğum olacağı için haftaya tekrar gel dedi ilk defa nst ye de girdim. Her geldiğinde yapacağız artık dedi. Şubatın 2 si istediğimi söyledim doğum tarihi olarak ona da erken dedi 5 Şubat olsun ciğer gelişimi için erken almayalım dedi.

Kizlar onceler M Marryyj diye bir arkadasimiz vardi acaba nasil haberim yok hic
Ben iyiyim canım çok şükur teşekkür ederim bebeğin durumu aynı değişen bir şey yok dua ediyorum bol bol gelişimi falan güzel çok şükür sizlerde dua edin . Sizler nasılsınız ben çok nadir uğrayabiliyorum buralara

Benim bir ara inmiş gibiydi 2-3 gün çok rahattım. Sadece tuvalet sıklığı vardı. Sonra geri çıktı şimdi mideme ve kaburgama baskı yapıyor.
Aşağı inse aşağıyı yukarı çıksa yukarıyı zorluyorlar Annelik hiç kolay değil minikler için çok sabrediyoruz biz cefasını çekicez babalar sefasını sürecek

Yaa sen normal düşünüyordun dimi canım? Kaç kilo çıktı seninki bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…