2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Merhaba 38 dolmadan bir sorun yoksa alıyorlar mı neye göre alıyorlar benim henüz belli değil de doğum tarihim 🙏🏻🙏🌸

Biz müsaitliğe göre belirledik. Sadece cumartesi günleri doğum yapmaya uygun hem doktorum hem benim için. Yani 37+5 olmasa 38+5 olacaktı ve ilk gebelikte bile durmamıştı o kadar.
Keyfi tercih ettik yani.

Benim de ayakta durduğumda ya da yürüdüğümde altta baskı ve ağrı olmaya başladı, elle muayene olmadım ama ultrasona göre serviks kapalı uzunluğu iyi erken doğum riski görünmüyor dedi.Bir de bol bol kasılma oluyor ama nst’de sancı çıkmıyor 🤷🏻‍♀️
Benim de aynı şekilde. Doktora sordum sancın sıkıntın yok böyle olduğu günler magnezyumu sabah da iç dedi

Benim doktorum bir sonraki randevuyu 30 ocağa verdi uzun bir süre değil mi diye sordum hayır bir problem olursa zaten gelirsin dedi ve kendisi 20-29 Ocak arasında tatile gidiyormuş 😔 30 ocakta 38+2 haftada oluyorum bana çok geç geldi ama kendisi sorun yok dedi
Yaa çok saçma değil mi 🙄 ben 32de gittiğimde 3 hafta sonra gel dedi haftaya gidince yine böyle geniş aralık vermez inş

Bana da geç geldi ama 37 den önce sıkıntı plmayan hastayı nstye sokmuyormuş bir sıkıntı olursa zaten numaram var gelirsin diyor ama tam kritik haftada zaten kendisi gidiyor bana doğum tarihi olarak şubatın ilk haftası gelmesi yüksek demişti
Sen normal doğuracaktın dimi canım şubat başı bekleme sebebi neymiş? Benim sezeryan için şubat 2 yada 5 dedi

Bana da geç geldi ama 37 den önce sıkıntı plmayan hastayı nstye sokmuyormuş bir sıkıntı olursa zaten numaram var gelirsin diyor ama tam kritik haftada zaten kendisi gidiyor bana doğum tarihi olarak şubatın ilk haftası gelmesi yüksek demişti
31.haftada gittim ben artık 2haftada 1 görücem seni dedi bana. Sen içine sinmezse gidersin yine ağrılarım var dersin

Canım benimde bugün kontrolüm vardı 34+1 iz. İlk doğum olacağı için haftaya tekrar gel dedi ilk defa nst ye de girdim. Her geldiğinde yapacağız artık dedi. Şubatın 2 si istediğimi söyledim doğum tarihi olarak ona da erken dedi 5 Şubat olsun ciğer gelişimi için erken almayalım dedi.
Ben de 5i olsun istiyorum eşimin babalık izni haftasonu güme gitmesin diye o da 2si çok güzel tarih ama diye ısrar ediyor gerçekten rolleri değişmişiz 😂

Benim de aynı şekilde. Doktora sordum sancın sıkıntın yok böyle olduğu günler magnezyumu sabah da iç dedi
Benimkisi de üçe çık dedi 😂 iki tane içiyorum normalde, daha çıkmadım ama çıkacağım bu gidişle çok rahatsız edici olmaya başladı özellikle bu hafta

Ben de 5i olsun istiyorum eşimin babalık izni haftasonu güme gitmesin diye o da 2si çok güzel tarih ama diye ısrar ediyor gerçekten rolleri değişmişiz 😂
İzne bakmadım hiç sırf 02.02.2024 güzel olacak diye düşündüğümden 04 te olabilir aslında 😁 ama işte doktoru dinleyeceğiz mecbur ☺️

Kızlar yine benim başım dertte. 2 hafta önce kanama açılma hastanede yattım çıktım. Geçen hafta kanda enfeksiyon hastanede yattım yine doğum engellendi bugün de doktorum plasenta erken yaşlanmış her an doğum olabilir diyor 32 2 gebeliğim bebeğim 2200 kg 42 cm başına gelen var mı nolur dua edin dayanacak gücüm kalmadı. Bi de vücudum deli gibi kaşınıyor kabardı safra testi verdim

Kızlar yine benim başım dertte. 2 hafta önce kanama açılma hastanede yattım çıktım. Geçen hafta kanda enfeksiyon hastanede yattım yine doğum engellendi bugün de doktorum plasenta erken yaşlanmış her an doğum olabilir diyor 32 2 gebeliğim bebeğim 2200 kg 42 cm başına gelen var mı nolur dua edin dayanacak gücüm kalmadı. Bi de vücudum deli gibi kaşınıyor kabardı safra testi verdim
Artık kritik zamanlar geçmiş 32+ sınız canım evham yapma hiç ciğer geliştirici yaptı mı? Az bisey küvözde kalır bugün bile doğsa 🙏🏻 kilosu da masallah iyi zaten 😍 sakın stres yapma her an gelse bile kötü zamanlar geçmiş sizde

Artık kritik zamanlar geçmiş 32+ sınız canım evham yapma hiç ciğer geliştirici yaptı mı? Az bisey küvözde kalır bugün bile doğsa 🙏🏻 kilosu da masallah iyi zaten 😍 sakın stres yapma her an gelse bile kötü zamanlar geçmiş sizde
Evet 2 kez yapıldı bu mesaj bana o kadar iyi geldi ki teşekkür ederim

X