2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay kızlar çalısmazlık raporu aldım ya ben 32. Haftada ne güzel yatarım dinlenirim diyordum evden de çalışsam bilgisayar başından yapıyorum düzenli oturmak zorundayım belim kopuyor diye 🥺 meğer Bağ-Kur’lu olduğum için Bağkur her ay yine ödemem gerekiyormuş 6000 olmuş Bağkur da
Hem calısmazlık raporum var hem Bağkur ödemesi her ay yapılacak ne biçim iş bu çalışmak zorundayım yani en azından Bağkur ödemesini çıkarmak için 🥺 Doğum parası alacağım inşallah ama ne anladım bundan ödeme yapacağım her ay

Benim doktorum bir sonraki randevuyu 30 ocağa verdi uzun bir süre değil mi diye sordum hayır bir problem olursa zaten gelirsin dedi ve kendisi 20-29 Ocak arasında tatile gidiyormuş 😔 30 ocakta 38+2 haftada oluyorum bana çok geç geldi ama kendisi sorun yok dedi

Benim doktorum bir sonraki randevuyu 30 ocağa verdi uzun bir süre değil mi diye sordum hayır bir problem olursa zaten gelirsin dedi ve kendisi 20-29 Ocak arasında tatile gidiyormuş 😔 30 ocakta 38+2 haftada oluyorum bana çok geç geldi ama kendisi sorun yok dedi
Çok uzun geldi artık sıklaştırması gerekmiyor mu🙄34ten sonra iki haftada bir çağırıyor benim doktorum..arada da nst istiyor

Çok uzun geldi artık sıklaştırması gerekmiyor mu🙄34ten sonra iki haftada bir çağırıyor benim doktorum..arada da nst istiyor
Bana da geç geldi ama 37 den önce sıkıntı plmayan hastayı nstye sokmuyormuş bir sıkıntı olursa zaten numaram var gelirsin diyor ama tam kritik haftada zaten kendisi gidiyor bana doğum tarihi olarak şubatın ilk haftası gelmesi yüksek demişti

Direkt doğuma çağırmış galiba 😯 bana da çok geç geldi

Düne kadar biraz aşağıdaydı. Dün 1.5 saat arabayla yolculuk yaptık. Hoop bi döndü nefes alamıyorum şu an. Resmen anladım döndüğünü. Kasılmam da çok oluyor bu pozisyonda keske eski haline gelse. Ne güzel kafa aşağıdaydı.

Bana da geç geldi ama 37 den önce sıkıntı plmayan hastayı nstye sokmuyormuş bir sıkıntı olursa zaten numaram var gelirsin diyor ama tam kritik haftada zaten kendisi gidiyor bana doğum tarihi olarak şubatın ilk haftası gelmesi yüksek demişti
Benim doktorum baya rahattır o bile 35te başlıyor nst istemeye.kritik haftada inşallah bir sorun olmaz tecrübelerine güveniyordur o da eminim ki

Artık iki haftada bir gidicem ben hatta belki haftada 1 çağırır son ay bana fazla geldi açıkçası 30 ocak

Kızlar karnı asagıya inmeye başlayan var mı yani bebek asagıya inmeye başlayan var mı benimki çok yukarda hala

Bugün gittim kontrole.
İnmemiş, inmesin de daha dedi. Doğuma 18 gün var benim. İnince daha zor oluyor dedi.

Ultrasonda sordum, ne var dedim Allah aşkına kaburgama batıyor. Gösterdi dizini dayamış itiyor. Ben ayak falan diyordum, yok gayet diziymiş.

İlk defa haftasının ilerisinde çıktı bebek. 3150 Gr olmuş, 48 cm.

X