2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Merhaba kizlar bişey danışmak istiyorum dünden beri tek taraflı alt karnımda ve belimde adet ağrısı gibi geçmeyen hafif bı ağrı var kalçadan aşağıda vuruyor içinizde bu durumu yaşayan varmı

Merhaba kizlar bişey danışmak istiyorum dünden beri tek taraflı alt karnımda ve belimde adet ağrısı gibi geçmeyen hafif bı ağrı var kalçadan aşağıda vuruyor içinizde bu durumu yaşayan varmı
Böbrek ağrısı olabilir benim böyle böbrek ağrım genişleme var , bir kontrole gidin bence baksınlar

Böbrek ağrısı olabilir benim böyle böbrek ağrım genişleme var , bir kontrole gidin bence baksınlar
Randevum haftaya canim antibiyotik kullanıyorum şuanda dediğin gibidir inşallah. diğerlerinde böbrek genişlemişti karnım dar olduğundan da ağrısını hatırlamıyorumadet gibi olunca bı korktum acilede gitmek istemiyorum geçen bı saat Dr gelmedi bide hemşire afedersin h. Gibi azarladı burası acil doğum daha bebek kaç haftalık düşük olacaksa olur diye eşim Dr gelmedi diye yukarı çıkmıştı

Aynı böyle ağrı yapıyor bende de.. ay bu hemşireler kafayı yemiş ya azarlamak ne demek devlet hastanesi mi

kızlar merhaba umarım hepinizde hersey yolundadır.Sacları normalden fazla yağlanmaya başlayan var mı aranızda.Hic bu kadar hızlı yağlanmaz ve bu kadar kısa zamanda ağırlaşmazdı böyle saçma bir durum yaşıyorum

Ben bu her gün duş alıyorum ama kendimi kirli hissediyorum sanırım hem terleme hormonları çok çalışıyor hem de kremleniyoruz diye öyle geliyor

Her gece tuvalete kalktıgımda su içinde kalkıyorum hayatımda yazın bile terlemezdim ben gebelik her şeyi değiştirdi valla

Ben yine karardım ya. Bebek sağlıklı mı, suyum yeterli mi, plesenta sağlıklı mı kireçlenme falan var m, erkenden açılma olur farketmezsem ne yaparım, erken doğum olursa 34 e ulaşmadan bebeğe bir şey olursa, hepsini peşpeşe düşünmekten yoruldum. Bir de gribim kaç gündür öksürünce açılma olur mu çok sert öksürüyorum. 2 akşam önce ateşlendim bebeğe bir şey olmuş mudur kafayı yemek üzereyim. Galiba bunalıma giriyorum

Son düzlüğe giriyoruz hepimiz bu düşünceler çok normal tuvalete koşuyorum bende sanki su gelmiş gibi hissediyorum toptan gitti psikolojilerimiz öksürme hapşırma bunlar açılma yapmazmış ben sormuştum

Canım öksürüğü tam 2 ay çektim ensonunda özeldeki Dr um özel bitkisel bi ilaç verdi daha ilk gün etki etti bal ile yapılmış bi karısım şimdi tamamen kesildi şişe bitmeden 185 TL ye aldım çok zor çok çok geçmiş olsun

Kizlaaaaar
Biz taburcu olduk elhamdülillah. simdi hayirlisiyla evimize dönüyoruz inşallah
Doktor suanlik korkulacak durum görünmüyor dedi. 2 hafta sonra yeniden kontrole gidicem. inşallah hepimiz evimizde yuvamız da güzelce sağlıkla zamanimizi tamamlarız. Mevlam korkulardan emin kılsın hepimizi

Ya benim doktor her seferinde öksürtüyo servikse bakarken acayip korkuyorum o yüzden. Zaten o su gelme meselesi ayrı bir dert. Bazen diyorum akışına bırak 1 saat sonra aynıyım. Yalnızken daha çok düşünüyo insan. 2 gündür gitmedim işe kafamı dağıtamıyorum. Annelik çok zormuş şimdiden. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Ben hem ince hem kalın aldım. Evde de giyerim diye. Ama her türlü önden düğmeli rahat olur hem giyinirken hem emzirme zamanlarında.

Geçmiş gitmiş olsun canım çok sevindim. Her ne kadar kontrol altında olsan da hastane insanı geriyor. Sağlıkla alalım bebeciklerimizi kucağımıza

Adı neydi acaba göçmezse doktora danışarak alıyım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…