2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Geçen sene doğum yapan arkadaşım ilk çıktığın zaman üzerine gecelik giymek daha iyi demişti illa çok pahalı yeni bir şey giyme ilk çıkışta her yerin tekrar kirleniyor diyordu bir de gecelik için ebe ya da doktor gelip tekrar kontrol ediyor pijama giy çıkar zor oluyor demişti biraz düzen oturunca temiz yeni pijama giy demişti

Benimde heryerim kan olmuştu
Benim ani oldugu için onlar en büyük hastane pedinden vermişlerdi o halde yataga bile kan geçmişti o yüzden pijamaları hep siyah seçmeye çalısıyorum

Anne için mantıklı ilk başta güzel birşey giymemek çünkü üstün batıyor gerçekten de.birkaç saat ameliyathane giysisiyle durduğumu hatırlıyorum sonra kendi geceliğimi giymiştim ama güzel birşey değildi, güzel olanları sonra giyebilirsin.Ama bebek kısmına katılmıyorum onlarınki pek leke olmuyor çok hafif olur o da giysisi yıkanınca çıkıyor zatenfotoğraf Video çekilecek güzel çıksın minnoşlar

Çok sevindim canım gözün aydın. Kalan zamanı evde daha rahat geçirirsin artık

Herkese merhaba bende yeni katildim araniza simdiden rabbim hepimizin yardimcisi olsun hayirli dogumlar yapmayı nasip etsin ben kontrollerime hep ist zeynep kamile gittim dogumuda orda yapmayi dusunuyorum bir aksilik olmazsa. Daha once orada dogum yapan tecrubesi olanlar var midir acaba

Şimdi şöyle aktarayım ben size, 2 normal doğum yaptım ne kendi üstüm ne bebeğimin giydikleri kan veya leke olmadı. Tabii bu ebe ve hemşirelerin hassasiyetine de bağlı bi durum. İlk doğum esnasında doğumdan sonra ebeler sizi şipşak giydiriyor. Emzirme sütyeni atlet depend ve düğmeli gecelik en rahatı ilk etap için. Odaya geçip biraz kendine gelince ne istersen giyebilirsin. Bazı hastaların çok anormal kanaması oluyor yada depend gibi korunaklı bişey yerine ped taktıkları için sızdırma yaşanıyor. Eğer olağan bi durum olmazsa lekelenme kirlenme pek olacak şeyler değil

Evet lekelenme kirlenme ihtimali olabilirmiş tulum istemiyorlarmış diye duydum sıradan bi hastane çıkışı almıştım bilerek önce onu vericem normal odaya geçince çekim için giydiricem güzel kıyafetlerni

gözün aydın canım çok sevindim inşallah dediğin gibi evimizde sağ salim kucağımıza almayı bekleriz vaktinde saatinde gelsin inşallah minikler

bizim burada doğumda önlük giydiriyorlarmış ama o bebeği ilk sildikleri şeyi biz mi veriyoruz havlu gibi bişey gördüm gecen vidyonun birinde

Sezaryen doğum yaptım depend de hastane kuralı gereği taktirmadilar o bölgeyi kapatiyor iyileşmesini engelliyor diye ped istediler ben de ped götürmemistim oradan hatırlıyorum ama öyle aşırı üstümü başımı kirletecek bir kanama hatırlamıyorum muayenelerde altına hasta bezi seriyorlar sanırım ilk muayeneden sonra kendi getirdikleri hasta bezini taktılar sonrakilerde hasta bezi depend kullanmamizi istemediler ped istediler israrla

Kızlar bu dönem özellikle vajinal ve makat bölgesi kaşıntınız var mı? Yarın doktora gideceğim ama yine de kafama takılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…