2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ayyy çok sükürrrr gözün aydın canım bol bol dinlen evde de

Yaaa çok sevindim gözün aydın geçmiş olsun canım

Çok şükür Allah bir daha düşürmesin bu hastanelere doğum zamanı sağlıkla bebişleri alıp çıkalım en son 27 mm di istirahat devam mı dedi nasıl yorumladı doktor

Çok sevindim güzel haberlere
Onun dışında o takıntılar kafamızdan hiç gecmiyor kızlar size bi şey soracağım ben hem hastane bavulu hem de memlekete gidecegum
Eşyaları da ayarlayayım diyordum ama sonradan her şeyi yerleştirip derli toplu olunca kiyamadim
Dağıtmaya sizce liste yapsam aksi bir durumda listeden hızlıca eşim halleder diye dusunuyorum
Ne dersiniz sizce öyle güzel duzenledim ki dağıtasım gelmedi

Bugün bir yerde okudum. Kontrol için sanırım hastanrye gitmişler doğumu başlamış kadının eşi de işteymiş. Aramış eşini evden kapının arkasındaki çantaları al gel diye. Adam eve gitmiş duşunu almış hastaneye gitmiş çantaları almadan Erkeklere pek güven olmaz yani

Hay maşallah darısı vaktinde sağlıkla kucağına almaya cümlemize inşallah

Ocak grubunda biri 33.haftada doğum yapmış. İyilermiş şükür ama bizde herkes 35i görür en az inş
İnşallah biraz gergin günler geçiriyorum bugün çok kasılmam oldu korkmaya başladımsabaha karşı da öyle kötü bir kramp girdi ki bacağıma hüngür hüngür ağladım
Yastık ve kapı süsümüz de geldiRabbim sağlıkla kucağımızada almayı nasip etsin böyle şeyleri gördükçe için eriyor
Çok güzelmiş benim siparişlere benziyorgüzel günlerde kullanın inşallah
Evde bir tane kalın sabahlık var yün gibi onu alıcam yanıma gecelikler hep ince acaba üşümez miyiz hastaneler gerçi sıcak oluyordur da bilemedim ya
Üşümezsin ilk çıktığında biraz titreme oluyor rahim kasılsın diye verdikleri ilaç yüzünden.Doktorun bilgi verecektir. Ama odalar çok sıcak oluyor bebiş de olduğu için sanırım çok ısıtıyorlarbir de zaten hormonlardan sürekli ateş basıyor alev alev yanıyor insan gecelik rahat oluyor sezeryan için

Teşekkür ederim canım sizde güzel günlerde kullanın inşallah

Geçmiş gitmiş olsun canım çok sevindim. Her ne kadar kontrol altında olsan da hastane insanı geriyor. Sağlıkla alalım bebeciklerimizi kucağımıza
Cok saolasin. Evet hem iyi hem kötü yanları var. Ama ev gibisi yok ne kadar hastahanede de takip edilirken içimiz rahat olsa da

Canım çok sevindim çok geçmiş olsun Rabbim zamanında kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah

Çok şükür Allah bir daha düşürmesin bu hastanelere doğum zamanı sağlıkla bebişleri alıp çıkalım en son 27 mm di istirahat devam mı dedi nasıl yorumladı doktor
Amin canım. Sabah 27 ölçüm aldı intorn doktor. Öğlen kendi doktorum 30 aldı. İstirahate devam edicem ama buna da şükür diyerek gidiyorum evime

Benimde artık böyle canım öyle ani tekmeler yokta sürekli dalgalanmalar var karnım dalga dalga

Kızlar nereden duydum bilmiyorum ama doğum sonrasında üstün başın lekelenebiliyormuş kan falan oluyormuş, bebeği de ilk sardıkları vereceğimiz Müslin bez mi olur artık neyse mürekkep falan olabiliyormuş diye duydum . Biz yeni pijama alıyoruz en güzellerini vereceğiz ama kötü bir şey mi giysek ilk diye emin olamadım. Fotoğraf çekiminde mi güzel şeyler giysek sadece siz ne yapacaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…