2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar benimde hareketler devam ama siddeti azaldı sanki bi de böyle takilma
Gibi oluyor mu sizde sanki bi yere takılıyordu canım açıyor gibi
Benimde hareketlerin siddeti azaldı canım bu haftalarda normalmiş ama
Benimde takılmamı desem bebek küt diye düşüyo gibimi desem değişik bişey oluyor

Bu aydan sonra doktorum değişiyor maalesef evlilik sebebiyle şehir değiştiriyormuş gözlerim doldu halbuki içimede doğmuştu son 2-3 aydır doktorum giderse başka doktora nasıl alışırım dye okadar Güler yüzlü sevecen anlayışlı bir doktorki o olcağı için doğumda korkum olmaz dyordumonun gibi güler yüzlü bir doktor daha var ona gitmemi tavsiye ettiler İçime doğan hep çıkar

Kızlar benimde hareketler devam ama siddeti azaldı sanki bi de böyle takilma
Gibi oluyor mu sizde sanki bi yere takılıyordu canım açıyor gibi
Ay yalnız olmadığıma çok sevindim 2-3 gündür benim kızda çok minnoş minnoş hareket ediyor demekki keyfi yapıyorlar

Göbeğimin hizasındaydı doğum pozisyonu almadı henüzde öyle bir şey hissetmiyorum hala yukarıda

gerçekten bende böyleyim 5 gibi uyanıyorum ve asla dahada uyuyamıyorum işe uykusuz yorgun ve halsiz geliyorum bir an önce 32.ci haftaya girip izne ayrılmak istiyorum
Ben bir de bebiş ile kullanırım diye çalışabilir raporu alayım diyorum hani doğum sonrası uzatayım diye

Bence sürekli dönüyorlar dün sürekli benim vajinama doğru tekme atıyordu bugün yan tarafa atıyor hatta ayağını dışardan gördüm

O zaman sıkıntı yapmama gerek yok yerleri suan geniş zaten bol bol dönsün dursun ama lütfen sonunda o kafayı aşağıya getirsin
Dönmese ne olur ki en fazla sezaryen olur hiç canını sıkma sezaryen öyle aman aman korkutucu birsey değil benimki tersti kafasını hissedersin mide boşluğunda erken doğum oldu 34 te dönmemişti ama benim oğlum şimdi bile çok hareketli değil demek ki anne karnında o şekilde rahattı 2.300 tü doğum kilosu yabancı bir asistan vardı doğumda istersen normal yapabilirsin demişti cunku açılma oldu birdenbire ve hızlı ilerledi ben de onayladım sonra kendi doktorum sehirdisindaydi onunla iletişime geçtiler o kabul etmedi normali o şekilde acil sezaryen oldu benim

Bence mama alma ihtiyaç olursa eşin gider hemen aldır belki hiç kullanmayız boşa gider

Canım sezeryan istemediğim için pozisyonunu kafaya takıyorum
Parmagım kesilse bile günlerce onu stres yapıyorum parmagım havada geziyorum o yüzden hiç sezeryan istemiyorum
Birde sezeryan olunca burda hastanede daha uzun süre yatırıyorlar..
Onuda geçtim zaten benim rahimağzı yetmezliğim var dikiş alındıktan sonra bebek tersken bianda açılmam olur diyede korkuyorum

Ben de acaba kordonu mu çekiyor böyle acı gibi bir his oluyor diyorum
Canım benimkide bugün rahim ağzına doğru vuruyor ve acı gibi bir şey hissediyorum tam ne hissettiğimi de anlamıyorum içim bir tuhaf oluyor aynı şeyden bahsediyoruz galiba peşinden de tuvaletim geliyor altıma yapacakmış gibi hissediyorum.

Bence mama alma ihtiyaç olursa eşin gider hemen aldır belki hiç kullanmayız boşa gider
Bende kullanması çok kesin emzirmem mucize olacak göğüslerim ameliyatlı ama ne alsam bilmiyorum aptamili çok kötüleyen var

Canım bunu takma bir günde bile pozisyon değiştirebilir hayırlısına bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…