2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Benim
Bitti ben su an 1 yaşına kadar ki kıyafetleri tamamlıyorum zıbınlar bitti 50 adet ay a göre zibin aldım şimdi tulumlara geçtim

Benimde hareketlerin siddeti azaldı canım bu haftalarda normalmiş ama
Benimde takılmamı desem bebek küt diye düşüyo gibimi desem değişik bişey oluyor
Evet kesinlikle değişik bi şeyler oluyor dimi artık benimde öyle o zaman şükür normal ben her hafta kafama bi şey takıp doktora gidiyordum bu sefer ilk defa 3 hafta bekledim
Haftaya 28 oluyorum o zaman gideceğim insallah

Ay evet aynısı dün tam olarak bu cümleleri kurdum eşime ama bugün düzeldi bugün de bunu sağ tarafa yapıyor eşim elini koyarak ilk defa hissetti bu hisle nasıl yaşıyorsun ya diyor artık kuvvetlendiler diye seviniyordum ben işte analık

Ayva çekirdeği ile jel yapan da çok ve işe yarıyormuş onu da deneyelim bence

Sende aynı ben gibisin dertsiz kafana dert yaratıyosun valla türkiyede olsam her hafta doktorda olurdum heralde eşimde diyor türkiyede olsak her istediğimizde giderdik diye

Merhaba

Merhaba Zeynep kamil hastanesinde detaylı ultrason randevusu nasıl aldınız

Kızlar bazen karnım aniden saniyelik sarsılıp duruyor. Bu bebek hareketiyle ilgili bir durum mu yoksa anlık sancı giriyor da bilmiyor muyum

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır uzaktan takip ediyorum yazmak bugüne kısmetmiş
Göğüs ucu yaraları için ebe bir tanıdığım doğum esnasında verniks tabakasını sakın atmamalarını rica et demişti.

Nasıl yani canım verniks tabakası derken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…