2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Bitmiyor eksikler dimi habire bişey çıkıyor

Ya bende öyleyim sanki böyle idrar keseme falan vuruyor ağrı hissediyorum demek ki yeni güncelleme

Ben hepsini tamamladım şükür ama bende gümüş kapak ve kremi gereksiz bence bu işi orjinal kantaron yağıda çözüyor ebe arkadaşımın annesi yapıcak gümüş kapağa okadar para vermek gereksiz gibi geliyor bana

Kızlar hamilelerin kabir ziyareti yapması uygun mu sizce bir bilginiz varmı?Teyzem korkuttu beni ananem iyi değil gitmeyin dermiş neden iyi değil demiş onu bilemiyoruz ama eltim ben gittim bişey olmadı dedi

Arkadaşımın bebego 24.haftada döndü kuzum,. Dogum pozisyonuna gelmişti..
Ama Sukur bir sorun yok

Kızlar hamilelerin kabir ziyareti yapması uygun mu sizce bir bilginiz varmı?Teyzem korkuttu beni ananem iyi değil gitmeyin dermiş neden iyi değil demiş onu bilemiyoruz ama eltim ben gittim bişey olmadı dedi
Haaayyy Allahım bitmiyor bu ritüellerimiz, benden de bir tane gelsin w bebede sancı odasında annem yanımdaydı ikisinde de yaz sıcağında saçlarıma lastik toka takmama izin vermedi, düğüm yapar gibi topladığımız için, saçım az olduğu için kanalı tokada kullanamıyorum... sancı bir yandan sıcak bir yandan saçlar bir yandan neymiş efendim düğü lü bişey olmasınmış üzerimde...

Ben de egedeyim sag yağ kolay bulunuyor bebiş ağzına alacak sorun olmaz dimi kantaron yağı mucize gerçekten bir kez elime sıcak silikon döküldü yanımda kantaron vardı hemen sürdüm 1 dakikada acıyı aldı komple geçirdi şok olmuştum

Ay bu benimkine göre daha çok saçmaymış o terle sıcakla duramam asla şu hurafeler yüzünden valla nasıl davranacağımızı şaşırdık

1 ay önce bende gittim. Bilmiyordum böyle bişey dendiğini

Sorun olsa arkadaşım tavsiye etmezdi diye dşünyrum ama kremde kimyasal var sonuçta oda iyi değil aslında acımıda ağrımıda alıyordu kantaron yağ dedi ve hiç yara olmadı dedi hatta ikizlerine pişik olduğunda kantaron yağ kullandı bende öyle yapıcam annem yapana kadar kısa süre bepanthol kullan dedi sonra yağla devam edersin dedi mecbur öyle yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…