2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
ay gerçekten miii 38 mi allahıımm nasıl dayanıyorlar ben valla masabaşı işim genede dayanamıyorum 32 olsun gidiyim gözüyle bakıyorum
Birde bu arkadaşım hemşirelik yapıyordu düşün masa başı bile değildi ne kadar yoruluyorduk iyi dayandı valla. Ben bi evi süpürüyorum pertim daha ertesi güne kadar belim ağrıyor

vallahi maşallah ben masaya ulaşamayaya başladım karnımdan kollarım uzayacak biraz daha 32 gelmezse
Annelik ne kadar kutsalmış dünyaya bir can getirmek dışardan göründüğü kadar kolay olmuyormuş bunu çok iyi anladım. Allah hepimizin yardımcısı olsun bir an önce 38’li haftalara gelelim

Benim iş arkadaşım 38.haftada artık mecburen ayrılmıştı doğum iznine şimdi düşünüyorum da nasıl çalışmış yani helal olsun
ay evet helal olsun gercekten, bende zor gelıyorum vallahı sabah 6da uyan 1,5 saat yol.. aksam da 1,5 saat yol bazen 2..
fenalık gecırıyorum . yoksa işim rahat oturuyorum ama bu yol vs benı benden alıyor zaman gectıkce

ay evet helal olsun gercekten, bende zor gelıyorum vallahı sabah 6da uyan 1,5 saat yol.. aksam da 1,5 saat yol bazen 2..
fenalık gecırıyorum . yoksa işim rahat oturuyorum ama bu yol vs benı benden alıyor zaman gectıkce
Hamilelik başlı başına zor bir süreç zaten üstüne birde iş hayatı ekstra zorlaştırıyor. Allah yardımcınız olsun

Annelik ne kadar kutsalmış dünyaya bir can getirmek dışardan göründüğü kadar kolay olmuyormuş bunu çok iyi anladım. Allah hepimizin yardımcısı olsun bir an önce 38’li haftalara gelelim
kolay değilmiş gerçekten ya. ben bu kadar zorlanacağımı düşünmüyordum biraz da kendim yapıyorum çok takıntılı davranarak. karnında en korunaklı yerde ama koruyamıyosun. tamamen bilinmez bir yolculukmuş. her an her şey olabilir korkusu her şeyden daha çok yoruyor

Kızlar en son doktora gittiğinizde bebeğiniz hangi pozisyondaydı doğum pozisyonunu almış mı?
Benim yeni sıkıntım bu
En son gittiğimde kafası yukarda demişti kafayı buna taktım ama hıçkırıklarını tam kasığın altında hissediyorum

valla benımde kafayı yıcem 37ye kadar duranlar nasıl duruyor diyorum yeminle 20den sonra zorlaştı yanii gözüm 32de hatta 31i yıllık izin alcam gelince çalışamaz raporu vercem çıkcam dayanamıyorum
Ben de ayni durumdayim başlarda 36ya kadar calisirim diyordum ama suan 26dayim ve o kadar zorlaniyorum ki resmen 32yi iple çekiyorum. Vakitsiz uyanip uykusuz işe gidiyorum. İşten gelip yatip dinleniyorum sonra yemek yapmaya başlıyorum. Yemek yiyoruz karnım çatlayacak gibi oluyor sonre yine uzaniyorum ve ayni döngü

en son kafası alttaydı ama sürekli dönüyor bence benimki. Hatta en son kontrolde kafası altta deyince şaşırdım çünkü kasığımdaki hareketleri tekme sanıyordum meğerse kafa atıyomuş. Bugün yine aynı hareketleri hissediyorum galiba yine kafası aşağıda ama pazartesi günü yukardaydı

Bende bu kadar zorlanacağımı düşünmüyordum açıkçası. Evet en korunaklı yerde ama gelde anlat işte. Boşuna dememişler analık delilik diye

Ben daha dün gittim başı aşağıdaydı doktor doğum pozisyonu almış dedi iki gündür çok hareketliydi o ara döndü herhalde sürekli yukarıya vuruyordu meğer ayakları yukarı gelmiş ondan

Canım doğum zamanına kadar daha çok pozisyon değiştirir şimdiden takma hiç kafana. Benimki bugün dikine duruyor aşağıya aşağıya tekme atıyor

Benim oğlan hep aşagılarda ama tekmemi atıyor kafamı atıyor hiç anlamıyorum

Ben daha dün gittim başı aşağıdaydı doktor doğum pozisyonu almış dedi iki gündür çok hareketliydi o ara döndü herhalde sürekli yukarıya vuruyordu meğer ayakları yukarı gelmiş ondan
Benimki hiç yukarı vurmuyor en son gittiğimde yüzüne gögsümün altından baktı kafası burda oturuyor demişti
İnşallah benimkide döner

Canım doğum zamanına kadar daha çok pozisyon değiştirir şimdiden takma hiç kafana. Benimki bugün dikine duruyor aşağıya aşağıya tekme atıyor
Keşke anlayabilsem ya pozisyonunu
Hıçkırıgı sağ kasıgımda hissediyorum sanırım yan yatıyor
Birde dönmeyince doktorlar dışardan döndürüyor burda yaptıranlar çok zor diyorlar asıl korkum o ve sezeryan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…