2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlarr benim pelvik tabandaki kemik ağrıları felaket boyutta ya çok canım acıyo oturup kalkarken yürürken falan resmen yürüyüşümü değiştirmek zorunda kalıyorum,şu mor ve turuncuyla gösterdiği yerler sizde de böyle ağrılar var mı varsa magnezyum kullanmak iyi geliyor mu

Eklentiler

• 505388D4-86FC-4887-819A-7CAEB2CDF09E.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 94
Kızlar bi de sebze meyve yıkama konusunda pestisit kalıntılarından gıdayı arındırmak için karbonatlı suyla yıkamak gerekiyomuş sirkeli suyla yıkamak pestisit etkisini daha da artırıyomuş bazik bi su olması gerekiyomuş etkisini azaltmak için

Ben pestisitten ziyade toxo dan korunmak için yıkıyorum onun içinde Banu çiftçi ve beraber çalıştığı diyetisyen sirkeli suyu öneriyordu

2 hafta falan bu ağrıları çektim ağlayacak duruma geldim hatta. Magnezyum düzenli içtim su içmeye çalıştım falan biraz azaldı 2-3 gündür. Ağrı var diye iyice yürümeyi kısıtlamayın o daha berbat yapmıştı beni. 10-15 dakikalık, minik adımlarla yürümek bile açıyo yavaş yavaş.

Ben pestisitten ziyade toxo dan korunmak için yıkıyorum onun içinde Banu çiftçi ve beraber çalıştığı diyetisyen sirkeli suyu öneriyordu
Acaba çift aşama yapsak nasıl olur ya ilk sirkeyle yıkayıp sonra bi tur da karbonatlı su yapmak çok mantıksız gelmedi şu an

Ya hareketsiz bi insan değilim aslında ama magnezyum kullanıcam artık inşallah iyi gelir. Siz de inşallah daha fazla yaşamazsınız bu ağrıları cidden çok kötü ya

Pilates yapsanız
Ben haftada iki pilates
İki de yürüyüş yapmaya çalışıyorum
Su an hava soğudu diye
Spor salonuna yürüyüş bandına ineceğim insallah

Bende de pelvik taban ağrıları oluyor. Evet magnezyum içince faydası oluyor baya hafifliyor ağrılar

Kızlar bugün 27+6 ve son duzlukte seker yuklemesi yaptirdim ve sonuclar guzel cikti.Yalniz bizimki 1 hafta 10 gün önden gidiyormua doktor sorun yok dedi ve 1.400 grm olmus sizcede normal mi kilosu.tosun pasa mi dogurcam acaba
Galiba ben de öyle. 25 e girdim bugün. 2 hafta ileride dedi doktor. 966 gr bebek. Galiba çok iyi bakıyoruz bebiklere

Benimde o birleşim yeri arada çok ağrıyor gece özellikle

Kızlar merhaba 23 haftalık gebeyim. Bebeğimin hareketlerini her gün hissediyorum ama bir gün fazla hissedersem bir gün daha az. Bu dönemde böyle olması normal mi acaba?
Merhaba bence normal ben de 24 haftalik gebeyim benimkinin ne saati var ne gunu surekli kipir kipir ama bazen gun içinde 2-3 saat hic hissetmedigim de oluyor belli olmuyor yani

16 haftalık rapor 8 8 yazılıyor diye hatırlıyorum ama rapor parasını rapor bittikten sonra toplu alıyorsun cnm

of benim de çok ağrılarım var yürüyüşüm değişti. bir de o birleşim küçük kemiği ayağımla 20 kg lık bir şey ittiğimde çok acıtmıştım yine başladı acısı ya. Ve korkutuyor erken doğum belirtisi midir falan diye. Gün içinde kendimi yormuyorum üstelik. İşte oturuyorum evde yatıyorum. Sabah magnorm akşam osteocare magnezyum içiyorum. Magnezyumu çoğaltsam zararı olur mu acaba ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…