2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Pazara gittim yeşillik aldım bol bol, marul maydonoz roka lahana nane salata yapcam

Akşama bulgur pilavı var yanına tavuk patates havuç sote ve yoğurt fikir olsun

Airfryer da balık yapan var mı emin olamadım almadım balık fırınım bozuk

Bennn,
gecen ay doktorum suyun fazlalasıyor seker yuklemesı şart dedı..
18ınde gıtcem ınsallah..
makrna,pılav,ekmek,şekeri baya baya kestim..

Yorgana ilk zamanlar gerek olmuyo. Ekimden sonra kullanırsın. Zaten ilk 3 ay battaniye ile sarmak gerekiyo oda yeterli oluyo inan üstüne atmaya gerek duyma.
evet bende yorgan alıcaktım ama arkadaslarım bırı uyku tulumu kullanmıs sadece, bırısı de kundak ve battanıye yeterlı olmuş, o yuzden buyuk yatagı ıcın yorgan aldım

evet bende yorgan alıcaktım ama arkadaslarım bırı uyku tulumu kullanmıs sadece, bırısı de kundak ve battanıye yeterlı olmuş, o yuzden buyuk yatagı ıcın yorgan aldım
Iui yapmışsın. Yorgan alınabilir yani illaki ihtiyacımız olucak ama 3 4 ay zaten kullanılmıyor sonra yaz gelecek allahin izniyle ancak havalar serinleyince Ekim kasım sonrasi başlarız

Tabi çiğ çiğ salata yapıyorum lahana brokoli karnabahar ve diğer salata malzemeleri nar ekşisi limon yağ imhhh o kadar güzel oluyor ki deneyin mutlaka

Yorgana ilk zamanlar gerek olmuyo. Ekimden sonra kullanırsın. Zaten ilk 3 ay battaniye ile sarmak gerekiyo oda yeterli oluyo inan üstüne atmaya gerek duyma.
Aynen biraz büyüyünce örterim sanki üstü açık olsa rahat etmem gibi geliyor başta dediğiniz gibi battaniye ile örteriz

Ya çok tatlılar o çoraplar ne ya o kadar küçük ki biri varsa birini bulamiyorum
Oyun arkadaşları falan hepsini yıkadım bu akşam yerleştireceğim insallah
Yaaa evet alışmışız koca koca şeyleri yıkayıp asmaya. Minnak minnak her yer
Bi kaç gün sonra ütüleyip duzenlerim bende çok yorulmamam gerekli

Ben utulemeyecegim acikcasi
Evet siz çok yormayın kendinizi
Nasıl oldu serviks uzunluğunuz
Yaza kadar utulerim ben sanirim. Utusuz giydirmem diyemem her zaman yapamam ama fırsat oldukça yaparım.
Uzunluk en son 2 hafta önce 33 mm çıkmıştı şeker için gidince gene baktircam bu ara 3 4 gündür bel ağrılarım başladı kasik agrisi felan da oluyo hep diken üstünde gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…