2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
bugün ben de yaptırıyorum şeker yükleme bana aşırı kötü gelmedi tatlı eşiğim çok yüksek olduğu için herhalde çilekli gazoz gibiydi ama çok tatlı baya tatlı bi gazoz

Günaydın aranızda beyaz gürültü alan var mı? Ben budizz alacaktım ama 1300den 2600e fırlamış ondan vazgeçtim alternatif arıyorum

Günaydın aranızda beyaz gürültü alan var mı? Ben budizz alacaktım ama 1300den 2600e fırlamış ondan vazgeçtim alternatif arıyorum
Alternatif var. Bununla ilgili uygulamalar var TV den telden nete bağlanıp youtube den de açabilirsiniz. Hic hiç olmadı sac kurutma makinesi açıp olay bedavadan tatlıya bağlanır. Bu denli meblalar harcamayın yazık günah kazanciniza

Onu bi doktorunla görüş istersen canım internette genişleme ağrıları olduğu yazılmış doğuma hazırlıyomuş bağlar eklemler kendini,çevreme de sordum ablamlar falan da yaşamışlar farklı yoğunluklarda

Bende sürekli doğum yapmış olarak görüyorum yaa. Ama böyle yeni doğum yapmış değildi doğmuş hersey düşene girmiş şekilde görüyorum

6.aydan itibaren falan diye hatırlıyolar canım hatta şöyle söyliyim 2 doğumunu da normal yapan ablam daha fazla yaşamış bu ağrıları diğer ablama göre diğer ablam sezaryen yaptı mesela
evet iyiye yormak lazım. Benim halam çok kolay doğurmuş iki kuzenimi de. Benim de vücut yapım halama benzer inşallah ben de öyle olurum

dmlcm Hımm şimdi anladım kesinlikle bu kadar paraya yazık günah.... Kızım kolikti, yaz sıcağında saç kurutma makinesi açık uyuyorduk pişiyorduk, gündüz mutfakta ana kucağında aspiratöru açıyordum öyle uyuyordu.
Ama oğlumda hiç öyle şeylere ihtiyaç duymadım. Koliksiz gazsız bir bebekti...
Henüz belli olmayan bişey içinde o kadar para vermeyiniz bencee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…