2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Doğru doğunca da alınır en kötü. İnş hiçbirimizin bebeği kolik olmaz hepsi gazlarını pıt pıt yaparlar

Yeni doğan da bi kolik bi sarılık bide reflu kusmasi hayatı zindan ediyo. İnşallah hiçbirisi bebislerimize uğramaz minnoş minnoş buyuturuz

Kolik olan bebek çok zor oluyor benim kızım kolikti akşam hava kararmadan başlardı ağlamaya gece 2 3 olurdu zor unuturdum 3 4 ay öyle gtti

Kış için kendinize neler aldınız elbise falan bulamadım ben güzel. Sadece H&M den bu takımı aldım ama havalar o kadar soğumadı bir de gezmelik değil pek

Eklentiler

• IMG_6445.png
    428,3 KB · Görüntüleme: 95
Dün nefes darlığı ve halsizlikle hastaneye gittim, kan depoları boşalana kadar ilaç vermediler, şimdi de hemen demir ilacına başlaman gerek diyorlar çok sinir oldum….

Kış için kendinize neler aldınız elbise falan bulamadım ben güzel. Sadece H&M den bu takımı aldım ama havalar o kadar soğumadı bir de gezmelik değil pek
ben trendyol millanın triko elbiselerinden aldım çok rahat ettim bir de lcw den aldım elbise o biraz daha mevsimlik ama rahat :)

Milli elbisenin linkini atar mısın canım
benim aldıklarım bunlar canım bir de lcwden mağazadan aldım :)

Ben kolik bebeği gaz yapamayan bebek olarak sanıyordum ondan ağlıyor yavrucaklar diyordum
Canım kolik durumu bebeğin yoğun ağlama atakları, çığlık atma, yaygara koparma durumuna verilen bir ad. Koliğin tam sebebi bilinmese de gaz ve sindirim problemleri olduğu düşünülüyor. Genellikle 3-4 aylıkken önemli ölçüde azalır bu kriz durumu.

Hehehe çok tatlı ya bu hormonlar bizi mahvediyor
Günaydın aranızda beyaz gürültü alan var mı? Ben budizz alacaktım ama 1300den 2600e fırlamış ondan vazgeçtim alternatif arıyorum
ilk bebeğimde kullandım kolik bir bebekti budiz ve denediğim hiçbir şey işe yaramadı maalesef uyku arkadaşı olarak kullanıyor şu an ayıcığı.saçma bir fiyat olmuş bu kadar pahalı değildi ben hediye aldırtmıştım aileme ama şimdi asla almazlar bu fiyata hiç gerek yok zaten.şimdi miniğime başka bir uyku arkadaşı alacağım daha ona bakmadım sıra gelmedi

Lc Waikiki’den 2 pantolon 2 kazak aldım. Kazaklarım hala olduğu için çok almak istemedim. Evde de eşimin gardrobundan giyiniyorum cok iyi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…