2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bir gunlük mü? Biz bedavaya calısiyoruz gerçekten. Ben yardımcı almıyorum ama doğum öncesi bikac gün alıp evi dip köşe yaptirayım diyordum. Tırstım şimdi. Ablamlarla iyi gecineyim bari
Hahaha bencede ben zaten temizlik takıntılı biriyim sürekli evim tertemiz dip köşe girerim ama tadilat ve üstüne bu erken doğum riski beklenmedik oldu. El mahkum oldu napalım artık mecbur alıcaz

En son pazartesi günü gitmiştik. İki büklüm duruyor dedi doktor ayağının biri kafasındaydı elleriyle de yüzünü kapatmış uyuyordu. İki büklüm diyince üzüldüm yavruma.Biz tedirgin oluyoruz ama onlar da gece de bizim gibi dinleniyorlar sanırım

Korkma canım Allah'ın izniyle bisey olmaz inşallah bende ayni korkulari yaşıyorum herkes yaşıyordur muhtemelen. Hayirlisiyla 35 36 haftayı geçse herkes rahatlicaz ama iste
Amin canimdua ederken de hepinizi katiyorum vallahi inşallah herşey gönlümuzce olur ❤

Sen kac haftalik oldun canim nst lere kaçıncı haftada basliyor senin doktorun
30 haftalık oldum, 32 de çalışabilir raporu almaya gidicem o zaman bağlar büyük olasılıkla. İlk hamileliğimde kaçıncı haftada başlamıştık hiç hatırlamıyorum ama sanki daha erken başlamıştı gibi anımsıyorum. O zaman şekerden dolayı daha sık kontrolüm oluyordu.

Yaptı evet crp 21 çıkmıştı buna istinaden augmentin verdi ama fayda görmedim tekrar gidiyim diyorum kan tahlili için alerjikde olablr ama kóh kóh öksürük alerjikmi olur bilmiyorum hiç cigerden geliyor bznde gıcık olunca boğazdan tozda disarda fln

Biz sözde çanta hazırlıcaz diye kaç kez annemi çağırdım ama kahve içip muhabbet edip gönderiyorum kadını. Bi dahakine yaparız diyip duruyorum erteliyorum sürekli

Çatlak pek önlenemiyor maalesef. Ama Allah bebişlerimize sağlık versin gerisi çok önemli değil diye düşünüyorum

Derin uykusundan uyandirmışsın çocuğu. İntikam alıyor . Bende de oluyor sonra pişman oluyorum. Uyuyup büyüyordü boldüm uykusunu diyorum .
Yok ya çok inatçı Daha önce de oldu bi kez uzun süre hareketsiz kaldı. Ne tatlılar yedim salladım sarstım bana mısın dememişti. Kendi isteyince hareket ediyor sadece. Galiba çok ellememek lazım dediğin gibi

Biz de eşimle ilk kez hastaneye gittik bebeği görsün diye. Maşallah uyuyordu ve sırtı dönüktü. Eliyle de yüzünü kapatmış ne yaptıysak uyandıramadık. O kadar kahve çikolata işe yaramadı. Göremedik yüzünü hiç bu zamana kadar. Eve geldim fıttırık 2 saat durmadı

Galiba herşey yeni başlıyor ödem kilo çatlak evhamlar stresler. Son trimester böyle demekki

Yaa çok tatlı Ama sorsan çok mutlular sıkış tepiş durmaktan. Doğunca strese giriyorlarmış o yüzden. Kundakta rahat ediyorlar hatta

Alerjik olabilir canım hava kış değil de bahar gibi malum. Vücutlar da sapıtıyor böyle

Kesinlikle bi inat durumu var ya z kuşağı bebekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…