Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
okulda bi hocanın bebişi var 5 aylık. bana diyor ki nasıl ikinciyi yaptın bunca şeye rağmen 😂 dedim senin zamanlarda ben de böyle düşünüyorum. 6 yıl sonr kaşınmaya başlıyorsun 😅
Yaaa 🥹 Ben 6 yıl bekleyeceğimi sanmıyorum eğer nasip de oluruz. Aralarının 2-3 yaş olmasını istiyoruz aslında iş hayatına toplamda 5-6 yıl ara verip 35-36 gibi yeniden dönmeyi düşünüyorum ama hayat ne getirir bilinmez tabi..

Senin sarı saçlı olmaman beni her defasında şaşırtıyor galiba seni profilindeki kadın sanıyorum shhsjsj Göbek yapımız çok benziyor ve önümüzdeki üç hafta içinde bu çok daha büyük ataklar geçirecek sen de bizim gibi nefes alamayanlar kervanına katılacaksın 😂😂
Bende hep aynısını düşünüyorum ya😄😄kumralı da profilindeki kadın gibi hayal ediyorum ama onun saçları falan benziyor çok güzel bir kadın vibe ı veriyor bana. Orangeyi de sarışın hayal ediyorum hep

Ya bu sosyal medyada bi akım vardı ya babalar karnı kaldırıyor alttan. Onu denediniz mi? O kadar rahatlatan bişi ki a aaaa
Denedik gerçekten çok iyi geliyor ama kocam korktu, bu doğru bir şey değil bence senin taşıman lazım dedi. Anlatacaklarım bu kadar.

Bende hep aynısını düşünüyorum ya😄😄kumralı da profilindeki kadın gibi hayal ediyorum ama onun saçları falan benziyor çok güzel bir kadın vibe ı veriyor bana. Orangeyi de sarışın hayal ediyorum hep
Evet yaaa ben de 😂 en komiği de perocuk35 perocuk35 onu direkt profildeki mimik reis olarak canlandırıyorum gözümde ne dese istemsiz gülesim geliyor 😂

Yaaa 🥹 Ben 6 yıl bekleyeceğimi sanmıyorum eğer nasip de oluruz. Aralarının 2-3 yaş olmasını istiyoruz aslında iş hayatına toplamda 5-6 yıl ara verip 35-36 gibi yeniden dönmeyi düşünüyorum ama hayat ne getirir bilinmez tabi..
ben doğum sonrası çok hasta oldum. sonra annem ve kayınvalidem kanser oldu. çok zor yıllardı :) yoksa ben de öyle isterdim. hatta iki üç yıl sonra 3. düşünüyorum 😅 benim kaşıntı geçmemiş. bana bi üreme hevesi geldi 😂

Baktım fotoğraflar havada uçuşuyor bir tane de bizden olsun teyzoşlarrr 🤭🌸 (30+3)
9A4544B1-66A2-4FF7-BF67-4F0CEE1F4479.jpeg

X