2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bugün 27+6 ve son duzlukte seker yuklemesi yaptirdim ve sonuclar guzel cikti.Yalniz bizimki 1 hafta 10 gün önden gidiyormua doktor sorun yok dedi ve 1.400 grm olmus sizcede normal mi kilosu.tosun pasa mi dogurcam acaba🥲

Haber ver canım bize de inşallah güzelce evine gideceksin 🙏🏻
Geldim canım şimdi, aksi gibi evde de çok fena tadilat işlerine kalktıştım ustalar yarın teslim edip gidecek ve ev öyle bir halde ki.. nasıl eski düzenime kavuşacağım nasıl yorulmayacağım ve nasıl stres yapmayacağım bilmiyorum hiç..

Benim de bugün ağrı gözüktü.bebeğin top gibi bir yerde toplanması ve karnın sertleşmesi ağrıymış aslinda
Evet benim tam olarak öyle işte bir tarafı tümseliyor karnımın. Doktor muayene için usg ye bakacakken karnımı açınca direkt ağrın var dedi, evet dedim var. O şekilde nst ve serum aldım. İnşallah en az 1 ay daha kalırlar içeride. Z kuşağı gümbür gümbür 🙈

Kızlarrr malum ağrılar kapımızı çalınca ben düştüm bebeğe en çok kilo aldıran şeylerin peşine. Ne yemeliyim? Böyle doğrudan bebeğe kilo aldıracak şeyler neler fikir verebilir misiniz bana ?
Muz, kabak çekirdeği, ceviz, kaşar peyniri bunlar bebeğin kilo almasını sağlıyor diye biliyorum canım

Kızlar ben baya çatladım ilk başta yanlarım çatladı, sonra kasıklarımın üstü üst karnım şimdi de yukarıya doğru çıkıyorlar baya var 🙄Her gün hindistan cevizi yağı sürdüm ama bana mısın demiyor, annemde de aşırı çatlak var sanırım engellenmiyor`
Bende aynı şekilde çatladım ne sürsemde çatlamaya devam ediyor saldım artık😂 lierac bio oil badger neler neler kullandım yinede çatladım Dünya para döktüm olmayınca olmuyor. Sen en azından masrafsız çatlamışsın😂

Kızlar bugün 27+6 ve son duzlukte seker yuklemesi yaptirdim ve sonuclar guzel cikti.Yalniz bizimki 1 hafta 10 gün önden gidiyormua doktor sorun yok dedi ve 1.400 grm olmus sizcede normal mi kilosu.tosun pasa mi dogurcam acaba🥲
Şeker yoksa kiloyu kafana takma canım zamanla haftasına uyumlu hale gelebilir. Gelmezse de canı sağolsun sağlıklı olduktan sonra kilo önemli değil en kötü çok kilolu olursa sezeryan olursun..benim durumum da biraz öyle bebeğin başı büyük haftası önde çıkıyor ultrasonda. Muhtemelen sezeryan olacağım

Bende aynı şekilde çatladım ne sürsemde çatlamaya devam ediyor saldım artık😂 lierac bio oil badger neler neler kullandım yinede çatladım Dünya para döktüm olmayınca olmuyor. Sen en azından masrafsız çatlamışsın😂
İlk 4 ay lierac kullandım sonra baktım evde hindistan cevizi yağı var 2 kutu dedim hiç gerek yok yeniden almaya bunla devam edeyim ama demek ki çatlanacaksa her türlü catlanıyor.Bende saldım artık yapacak birşey yok , sağlıkla gelsinlerde 🥰

İlk 4 ay lierac kullandım sonra baktım evde hindistan cevizi yağı var 2 kutu dedim hiç gerek yok yeniden almaya bunla devam edeyim ama demek ki çatlanacaksa her türlü catlanıyor.Bende saldım artık yapacak birşey yok , sağlıkla gelsinlerde 🥰
Aynen canım. Zaten beyazladıgında şuan ki kadar kötü durmaz diye düşünüyorum çok rahatsız ederse de lazere gideriz bişey olmaz😂

Geldim canım şimdi, aksi gibi evde de çok fena tadilat işlerine kalktıştım ustalar yarın teslim edip gidecek ve ev öyle bir halde ki.. nasıl eski düzenime kavuşacağım nasıl yorulmayacağım ve nasıl stres yapmayacağım bilmiyorum hiç..
Yardım edebilecek kimse yok mu canım. Kendi başına sakın elini sürme hiç bişeye. Herşey hallolur yoluna girer yeterki bebeğin sağlıklı olsun. Şu an en önemlisi o ❤️

Çatlak olacaksa hiç bişey fayda etmiyormuş zaten. Ama bazısı da hiç bişey sürmese de çatlamıyor. Tamamen genetik bişey. Ben de sadece hindistan cevizi yağı sürüyorum. En azından kaşıntıyı hafifletiyor

Canım ben de başlarda doğal yöntemlerle ilaçsız geçiririm dedim ama geçmedi malesef. Sonuçta bronşit de ciğerlerdeki bi enfeksiyon ve kana geçtiğinde bebeği de etkiliyor. Doktorlar bebeğe zarar verecek bi tedavi vermez zaten merak etme. Göğüs hastalıklarına bi git istersen. Hamilelikte kullanılabilen ilaçlar verirler mutlaka
Size ne gibi bı ilaç verdi acaba augmentin verdi kullandm ama fayda etmedi işte anlamadım tekrar mı gitsem gecmio cunki

X