2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben anlıyorum, karnımın bir tarafında bi tümseklik oluyor işte o ağrım olduğunu gösteriyor illa acı çekerek hissedilmiyor 😒
Bende de oluyor canım ya ama henüz hiç nst ye girmedim 31+4 oldum bugün. Hayırlısıyla sağlıkla zamanında gelirler inşallah. İlaç tedavisi verdi mi doktorun nst de kaç çıkıyor sancılar

Hastanede misin canım hala. Yatış olacak mı serumdan sonra eve mi gideceksin
Yok canım hala normal doğum yapacakların çoğu 40 hatta 41 i buluyor, erken doğum endişesi yaşadığımız için hepimiz sanki 40. Haftaya ulaşmaz gibi düşünüyoruz ama bu haftalar sancılar erken doğum riskleri olsa da göreceksin ki çoğu kişi grupta 40 ta hala gelmiyor bu bebek diye yazacak burada. Bazılarınız suni sancı alacaksınız hatta. Erken doğum riski olan bı arkadaş vardı oğlumun grubunda, 26. Haftada hem de yaşadı riski, en son o doğurdu içimizde 41. Hafta biterken 😁

Hanımlar merhaba,

Yarın 30 hafta olacağız. Bugün adet sancısı gibi sancım oluyor ara ara . Hatta şu an yine var ve yaklaşık yarım saattir geçmedi. Bu sancılar normal mi sizde de oluyor mu
Adet sancısı varsa acile gitmende fayda var canım geçmiş olsun bi baksınlar için rahat etsin

Hanımlar merhaba,

Yarın 30 hafta olacağız. Bugün adet sancısı gibi sancım oluyor ara ara . Hatta şu an yine var ve yaklaşık yarım saattir geçmedi. Bu sancılar normal mi sizde de oluyor mu
30. Haftaya girerken benim de ara ara hafif adet sancım oldu 28-29 haftalar özellikle

Yok canım hala normal doğum yapacakların çoğu 40 hatta 41 i buluyor, erken doğum endişesi yaşadığımız için hepimiz sanki 40. Haftaya ulaşmaz gibi düşünüyoruz ama bu haftalar sancılar erken doğum riskleri olsa da göreceksin ki çoğu kişi grupta 40 ta hala gelmiyor bu bebek diye yazacak burada. Bazılarınız suni sancı alacaksınız hatta. Erken doğum riski olan bı arkadaş vardı oğlumun grubunda, 26. Haftada hem de yaşadı riski, en son o doğurdu içimizde 41. Hafta biterken 😁
En ufak sancıda ödümüz koptugu için panik yapıyoruz haliyle haklısın. İnşallah 36 37 öncesi hatta 38 öncesi gelmesin hicbir bebiş🤲

Yastıği ben kafasinın değil de direk vücudunun altına koyuyordum. Kademeli olarak vücut yükseliyordu. Reflü için iyi oluyordu benim birinde reflü vardı çünkü. Bunda bilemiyorum ihtiyaç olmayabilir reflü olmazsa. Yastığı hazır edeceğim ama kısmetse. Hiç değilse sırtina koyarım yan yatırmak isteyine.
O zaman nasıl yastık alsam acaba?

Yumuşama acıklık falan da var mıymış? Sadece sancı mı? Bişey olmaz Allah'ın izniyle. Ben baya hissetmiştim sancıyı. Seninki daha hafif olabilir. Sancı olup haftalar bekleyenler var. İnşallah zamanında doğar bebecik🤲
Yok canım serviks 3.9 alttan muayene etmedi o yüzden yumuşama var mı bilmiyorum

Bende de oluyor canım ya ama henüz hiç nst ye girmedim 31+4 oldum bugün. Hayırlısıyla sağlıkla zamanında gelirler inşallah. İlaç tedavisi verdi mi doktorun nst de kaç çıkıyor sancılar
Serum takıp gönderdi canım ilaç vermedi kaç çıktığını bilmiyorum kağıda bakamadım hemen aldılar

Yaklaşık 3 hafta + 2 gün var. Sancım ,kasilmam ,acilmam yok şu an için 🙏 rahim agzi kisalmam görüldü bir anda. Şu günleri de böyle geçirebilsem biraz rahatlayacagim.
İlk gebeliginiz ikiz miydi ?
Evet ikizdi. 32 de sancı geldi. 33te doğdular. Ama 32 deki sancım baya düzenli ve hissedilirdi. İlaçla durdurdular

X