2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hamiş olmamana üzüldüm ama yeni döngün başlamış yumurtanda oluşmuş bu güzel bi haber bu ay inşallah sağlıcakla bebiş nasip etsin kuzum yeni döngün hayırlı olsun 👍🤲🥰♥️
Amin canım çok sagol bu ay hamiş olsaydım sizin yanınıza terfi edecektim olmadı şubat annelerine kaldım 😂😂 benim normlade yumurtam aşırı tembel klomen ile dahi 22. Günden çnce çatlamıyordu geçen ay hayıt macununa ve propolise başladım çok güzel klomensiz büyümüş. Doktorumda çok şaşırdı bu ay son olur inşalalh dua edin kuzum

Merhaba bana da tahmin de bulunur musunuz? İlk bebeğim . Karından görüntü. Vajinal olan da var ama küçük orada :)
Şimdi bugün karından olanı yüklüyorum . Teşekkürler
Tam emin olamadım ama erkege benziyor canım

Kızlar merhaba.Tüp bebekle hamileyim , tahmini doğum tarihin 19 Ocak. transfere göre 5+6 adetime göre de 6+0 bugün.Dün devlet Hastanesi'ne gittim, karından ultrasonla baktı, kese ve Bebek oluşmuş, kalp atışı da başlamış dedi, çok derinden bir ses gelir gibi oldu ben tam anlamadım ama kalp sesi bu dedi.Zaten 3 dk sürdü, vajinal de bakmadı, 10 gün sonra daha net duyulur dedi

Kizlar merhaba 5+3 ken kanamam oldu biraz biraz geldi acilde doktor vajinadan bakti yogun bir kanama var icerde ama kesen duzgun dedi bebek gozukmedi icinde 5+4 de kendi doktoruma gittim progestan igne ve vajinal fitil birde uc gunde bir vurulacagim prolutan igne verdi oda karindan bakti bebegi goremedi kese icin duzgun bozulmamis ama qrkasinda kanama var dedi bugun 5+5 im bebegin gozukmemesi normal mi bu zamanda haftaya 6+6 icin gun verdi kontrole suan kanamam ve lekelenmem kesildi ama bebegin gozukmemesi kafama takildi

Merhaba , bugün tam 8 haftalık olarak aranıza katıldım.

bana da bugün verdi. Ağız yoluyla alırsan baş dönmesi halsizlik yapabilir . Tavsiyem vajinal olarak kullanmanız dedi. Henüz başlamadım. Sanırım normal bir durum.
İlacınızın bi fotoğrafını atar mısınız . Ben böyle bir baş dönmesi görmedim yaa bu ne böyle 😂

İlacınızın bi fotoğrafını atar mısınız . Ben böyle bir baş dönmesi görmedim yaa bu ne böyle 😂
Ben de bir haftadır bunu kullanıyorum sabah akşam ama vajinal kullanıyorum ben de.

Eklentiler

• IMG_0423.jpeg
    IMG_0423.jpeg
    164 KB · Görüntüleme: 51
Benimde 11 nisan
Salı günü gittiğimde vajinal yoldan keseyi gördük
16.8 mm di kese
Kalp atışı için haftaya gel dedi
Acaba cumartesi gitsem bende duyar mıyım ya 🥲🥲🥲
Çok heyecanlıyım
Sizin kese kaçtı
Ben 5+3 te gitmiştim 6 mm demişti doktor galiba tam hatırlamıyorum bugün de 6+4 aslında dediğim gibi ama ultrasonda 6+1 dedi 15 mm dedi kese için tam bebeği görememişti sonra birden gördü ve kalp atışına dinlemiş olduk . Haftaya gidin bence daha garanti olur bence stres yapmazsınız 🥰

Ben 5+3 te gitmiştim 6 mm demişti doktor galiba tam hatırlamıyorum bugün de 6+4 aslında dediğim gibi ama ultrasonda 6+1 dedi 15 mm dedi kese için tam bebeği görememişti sonra birden gördü ve kalp atışına dinlemiş olduk . Haftaya gidin bence daha garanti olur bence stres yapmazsınız 🥰
Aaaa kesemiz aynı demek ki
Vajinal ölçü mü 15 mm
Ya çok heyecanlıyım
4 yıldır olmuyor 😇😇😇
1 tane de kimyasal yaşadık
Açıkcası doktor vajinal baktığı için çok zorlamadı hemen kapttı zorlamayalım şuan kese oluşmuş zatem dedi
Resmi de yüklüyorum

Eklentiler

• IMG_5717.jpeg
    IMG_5717.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 53
Aaaa kesemiz aynı demek ki
Vajinal ölçü mü 15 mm
Ya çok heyecanlıyım
4 yıldır olmuyor 😇😇😇
1 tane de kimyasal yaşadık
Açıkcası doktor vajinal baktığı için çok zorlamadı hemen kapttı zorlamayalım şuan kese oluşmuş zatem dedi
Resmi de yüklüyorum
Hayırlı olsun canım 🥰 vajinal değildi ikisinde de direkt karından baktı öyle göründü

X