2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben antibiotik başladım mecbur enfeksiyon kaa geçince crp artmış ciğerlerim yaniodu resmen 4 tane içtim banamisin demedi hala öksürük devam ama hafifledi binebze tabi şimdide gribe çevirdi fena halde akması daha iyi tabi biran evel geçer umarım hamilelikte zor oluyormuş aklım hep bebeğimde yarın randevu aldım crp düştüyse hemen birakcam ilacı doktor bişe olmaz kullan desede içim elvermio

ayrılmadılar benim gidip o lafları işitmemle kaldım Allah mutlu etsin de bir ömür karşı karşıya gelmemek için elimden geleni yapacağım o kocası olacak kişiyle.

Bugün nasılsın ? Eve gondericekler mi ?
İyiyim, hatta ödemlerim de azaldı. Karaciğer ve böbreklere ultrasonla baktılar, safra kesesinde bir sorun var ama çok önemli değil dedi ultrasonu yapan doktor. Şimdi onun raporunu ve diğer kan ve idrar testlerimi değerlendirip yüksek ihtimalle taburcu edecekler.

Ödem olmaması için daha sıvı mi beslenmek lazım acaba ? Birşey dedi mi doktorlar ?

Ödem olmaması için daha sıvı mi beslenmek lazım acaba ? Birşey dedi mi doktorlar ?
Hiç bir şey söylemediler, ben zaten çok fazla su da içerim. Sebebi sanırım böbreklerim deki protein kaçağıymış, şimdi taburcu dediler, bazı testlerin sonucu bir haftada çıkacağı için bir hafta sonra nefrolojiye yönlendirdiler.

Tunaydinlar kizlar
Biz bu bebeklerin tırnaklarını nasıl kesicez
Tek derdin bu mu diyeceksiniz şimdi ama yavaş yavaş eksikleri alayım diyorum
Makas şeklinde olan tırnak makası mi alalım yoksa normal mini tırnak makası mi ?

Onlar da temiz çıkar umarım, en hızlı şekilde toparlarsin

Benim tırnak kesme fobim vardı, hele doğduklarında kibrit çöpü gibi oluyor parmakları asla cesaret edemedim, hep annem ya da eşim kesti tırnaklarını oğlumun, ellerim tutmuyor resmen, hala bile cok zorunda olmadıkça ben kesmem eşime paslarim tırnak kesme işini. Bu bebeğime dönen torpulerden aldım umarım işe yarar cok hassas gibi ama kisaltiyordur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…