2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Evet ya 2 rahattı gerçekten. Düşük korkusu geçmişti şimdi de erken doğum korkusu var. Yatacağım artık napalım bebeğim bana dur dedi

Ah canım benim bak gördün mü çok şükür

Geçmiş olsun cnm kendi doktoruna gittin mi? Aynı şey benim başıma geldi ve rahimde yumuşama görüldü oğlumda, erken doğum için ilaç vermişlerdi, ihmal etme

Korkma cnm Allah korusun bisey olsaydı kötü, bu zamana kadar mutlaka ultrasonda bi bulgu olurdu bebeğine dair

Pazartesi kendi doktorumla da görüşeceğim canım. Acilde rahimden muayene etmediler. Sadece ultrason ve nst bakıldı. İnşallah sorun olmaz
Vajinal muayenede görülmüştü benimde yumuşama, pazartesiye kadar bol bol dinlen uzan iş yapma, merak etme ilaçlarla hersey hallolur

Vajinal muayenede görülmüştü benimde yumuşama, pazartesiye kadar bol bol dinlen uzan iş yapma, merak etme ilaçlarla hersey hallolur
İnşallah canım. Pazartesi olsun da bi an önce ne gerekiyorsa yapılır artık. İnşallah ciddi bişey değildir. Senin ne kadar kanaman olmuştu ağrın da var mıydı

Geçmiş olsun, bebeğin birden çok hareketlendigini söylemişsin, acaba dönerken plesantayı mi biraz zorladı. Plesantana bakildi mi. Bı de ilk hamileliğimde bende kabızlıktan dolayı hemoroid kanamisti bı kaç kez, ama kanın nereden geldiğini anlamak çok güç. Makattan olduğuna emin olsam da tedirgin oluyordum. Tam olarak vajen girişini sildigine emin misin hiç makata degdirmeden. İkisinin arasında 1-2 cm ya var ya yok çünkü.

İgneden dolayi oluyormus ya birden cok doktorla konustum. Ama o korku beni mahvetti dün gece
Gece saatinde sonuca bakman kötü olmuş canım, mecbur sabaha kadar elin kolun bağlı beklemek zorunda kaldın, insan öyle zamanlarda kafasında kurdukca kuruyor, seni çok iyi anlıyorum gözüne uyku bile girmemiştir. Ben tahlil sonuçlarına gece ve haftasonlari bakmam pek, doktoruma ulasabilecegim saatlerde ya da hemen atlayıp muayeneye gidebileceğim vakitlerde bakarım. Hatta bir çoğuna bakmam bile direk çıkınca doktora gidip ona baktiririm, biz en ufak bi değeri bile ciddiye alıyoruz, doktorlar tek başına bir değere anlam dahi yüklemiyorlar. Bundan sonraki süreçte elinden geldiği kadar tahlil sonuçlarını doktorunun yorumlamasini bekle canım. Dün geceki yaşadığın stres için de kendini ve bebeğini telkin et, her şey yolunda guvendeyiz, geçti gitti, saglikliyiz vs diye.

geçmiş olsun canım, iyiyiz iyiyiz derken kendimize nazar ettik herhalde

Aynen canim cok haklisin. Ben aslinda tüm sonuçlarımı doktoruma atmistim gecen hafta bitek bu kalmisti onada bakmayi bile unutmusum. Sans eseri gözüme çarptı işte oda gece saatine denk geldigi için sabaha kadar uyuyamadım döndüm durdum. Bi taraftan agliyorum bebekte içerde dört dönüyor hissediyorum ona da ayri üzüldüm. Bidaha dedigin gibi haftasonlari yada gece saatinde bakmam geldi gecti şükür ama baya paniğe sürükledi beni gercekten

Merhaba ben de özelde pahalı diye devlete randevu aldım iğne için. Doktora söyleyince iğneyi yazıyor mu hemen? Hastanede vurulup çıkıyor muyuz yoksa bekleme süreci var mı? Ona göre izin alacağım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…