2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar sleepy bio natural ıslak mendil mi almalıyım yoksa ıslak havlu mu. Hastane cantası için ve bir iki paket dursun diye eve alacağım onun dışında pamuk kullanmayı düşünüyorum. Hangisini alacağımı anlamadım ama siz ne aldınız

Ya benim doktorum bana progestan başlamadı. Erken doğum olacaksa progestan önlemez onu dedi. Şuan herşey güzel gözüküyor ona gerek yok dedi. 30. Haftadan sonra doktor mu değiştirsem napsam bilemedim ki bende 😒 hangi magnezyumu kullanıyorsun olmadı eczaneden bende onu alıp içeyim. Magosit bendeki
Bana erken doğum riskin yok progestani o yüzden vermiyorum sakin endişe etme dedi. Magnezyum ve progestani ağrıların için veriyorum rahat bı son üç ay geçir diye dedi. Yoksa benimki de erken doğum riskine karşı vermedi. Magnesium diasporal benim kullandığım

Ben adanaya kadar gidemiycem hissediyorum.Belim de agrimaya basladi En azindan 37 haftalik olur insallah.
Adana'ya giden çok az olur heralde. Zaten sezaryen olacağı için benimkini her türlü erken alır. 2024 e razıyım ben. En Azından söyle 10 Ocak falan olsa ne güzel olur. Hayırlısıyla, sağlıkla, güzel günlerde güzel günlere gelsin bebişlerimiz inşallah 🤲

Kızlar sleepy bio natural ıslak mendil mi almalıyım yoksa ıslak havlu mu. Hastane cantası için ve bir iki paket dursun diye eve alacağım onun dışında pamuk kullanmayı düşünüyorum. Hangisini alacağımı anlamadım ama siz ne aldınız
Sleepy alicam. Prima ninkinden oğlumun zamanında memnun değildi kimse.

Ben de bugün aynı durumdayım.Bebegin hareketlerini her zamankinden az hissettim.Yorucu bir gündü ayakta cok kaldim belki de ondandır.Yarın doktor randevum var.Her şey yolundadır inşallah.
Herşey yolundadir içinizi ferah tutun. Benim inanılmaz az hareket etti hatta hâlâ çok az ama demekki bazan oluyor

Bende hiç dinlenebilen bi hamile değilim maalesef. Sürekli ev temizle yemek çocuklar .. ay gençliğim soldu bak yemin ederim 😅 Bazen akşam olunca bacaklarım titriyor, diyorum acaba niye titriyorum ben? Sonra fark ediyorum ki koca gün hiç oturmamışım 😒
Aman dikkat et kendine. Ben de senin gibiydim. Bı gün abarttım hatta şunu da yapayım bunu da halledeyim derken kanamam oldu. Rahim ağzım kısaldı. Şimdi ayakta kaldiğım dakikalari sayar oldum. Ne demişler , iş başa bir kez gelir. Kanama oldugundaki pismanliğımı anlatamam. Ya benim yuzümden erken diğarsa diye. Daha 25 haftalıktı.

Hangi magnezyumu kullaniyorsunuz ben de mi alsam ya arada kasilmalar sertlesmeler icin
Eğer kullanmıyorsan doktoruna sorup mutlaka kullan bence ben bir kaç gün ihmal ettim hemen ağrılarım arttı benim için olmazsa olmaz bişey magnezyum. Magnorm365 kullanıyorum aile hekimi yazıyor

Eğer kullanmıyorsan doktoruna sorup mutlaka kullan bence ben bir kaç gün ihmal ettim hemen ağrılarım arttı benim için olmazsa olmaz bişey magnezyum. Magnorm365 kullanıyorum aile hekimi yazıyor
Tamam canım agrım yok ta arada sertlesme kasilma oluyor bi sorayım ben de bebis

Benim arada yanıyor ama acıyı da resmen aşırı canım çeker oldu az az yiyorum ben de abartmamaya calisarak artık napayım 🤣
Senin miden benimkinden sağlam demekki🧿😂 ben gerçekten yemediğim ve dikkat ettiğim halde zorlanıyorum mide yanmasından. Ağrın olmuyorsa canının istedigi herşeyi yiyebilirsin bi arkadaşım var benim ultrasona giderken acı yeyip gidiyormuş bebeği öyle daha hareketli oluyormus mesela😂 ben acı eksi bişey yedigimde oglumda tık yok ama tatlı yedigimde hemen hosuna gittigini hissediyorum

Senin miden benimkinden sağlam demekki🧿😂 ben gerçekten yemediğim ve dikkat ettiğim halde zorlanıyorum mide yanmasından. Ağrın olmuyorsa canının istedigi herşeyi yiyebilirsin bi arkadaşım var benim ultrasona giderken acı yeyip gidiyormuş bebeği öyle daha hareketli oluyormus mesela😂 ben acı eksi bişey yedigimde oglumda tık yok ama tatlı yedigimde hemen hosuna gittigini hissediyorum
Hahahah benimki sağlıklı beslenince hiç kipirdamiyor ya salata sebze bilmem ne ama lezzetli ama sagliksiz şeyler tuketince hareketleniyor sanırım benim gibi fast foodcu olacak tabi ki engel olacagimmmmmm sksjdjdh

Bende hiç dinlenebilen bi hamile değilim maalesef. Sürekli ev temizle yemek çocuklar .. ay gençliğim soldu bak yemin ederim 😅 Bazen akşam olunca bacaklarım titriyor, diyorum acaba niye titriyorum ben? Sonra fark ediyorum ki koca gün hiç oturmamışım 😒

Aman dikkat et kendine. Ben de senin gibiydim. Bı gün abarttım hatta şunu da yapayım bunu da halledeyim derken kanamam oldu. Rahim ağzım kısaldı. Şimdi ayakta kaldiğım dakikalari sayar oldum. Ne demişler , iş başa bir kez gelir. Kanama oldugundaki pismanliğımı anlatamam. Ya benim yuzümden erken diğarsa diye. Daha 25 haftalıktı.
Ben de 30 haftaya kadar cok yormadim kendimi daha önce erken dogum yaptigim icin. Ama artik bi dip kose girdik esimle halilari yikamaya gonderdik duvarlari camlari koltuk kanepe sildi esim. Cocuklarin giysi dolaplarini bizimkini bosalttik sildik yerlestirdik.yazliklari kaldirdik her ne kadar yükün coğu esimde olsa da cok yoruldum belim agrimaya basladi.yuruyemiyorum nerdeyse.
Mutfak dolaplarini da halledip doguma kadar yatcam ev batsa bile dokunmam artik basladigima pisman oldum. Gunluk basit temizlik yeter :KK14:

Ben de 30 haftaya kadar cok yormadim kendimi daha önce erken dogum yaptigim icin. Ama artik bi dip kose girdik esimle halilari yikamaya gonderdik duvarlari camlari koltuk kanepe sildi esim. Cocuklarin giysi dolaplarini bizimkini bosalttik sildik yerlestirdik.yazliklari kaldirdik her ne kadar yükün coğu esimde olsa da cok yoruldum belim agrimaya basladi.yuruyemiyorum nerdeyse.
Mutfak dolaplarini da halledip doguma kadar yatcam ev batsa bile dokunmam artik basladigima pisman oldum. Gunluk basit temizlik yeter :KK14:
Bende bugün bebeğin kıyafetlerini dolaba yerleştirdim tabi öncesinde dolabı boşaltmam gerekti annemin evindeyim çünkü yer açtık bebişe. Aldıgım diğer eşyaları da yerleştirdim. Önümüzdeki hafta inşallah artık yavaştan hastane çantasını hazırlarım çünkü ben artık baya baya ağırlaştım hemen karnım ağrıyor eğilip büküldükçe. Herşey hazır şekilde beklemek istiyorum kafama bişey takmadan 🙏 ve dinlenmek istiyorum artık

X