2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yalnız olmadığımı bilmek güzel :) Çon bencilce gibi ama hep beraber aynı şeyleri yaşamak rahatlatıcı lol

Burada DR.a gidicem işte söylicem bu akıntı meselesini ama galiba o yeşillik kullandığım “Pregvit” den oluyor. Yani afedersiniz çiş rengi bile bi metalik sarı ise sonuçta olan sarımtrak akıntıyı yeşilimse renge dönüştürmüş olabilir. Bakalım dr ne dicek yarın…

Bulantı için tavsiyelerinizi uygulicam ama sanırım benim bulantıya şalgam yardım etti Akşam birazcık içiyorum, sabah birşeyim olmuyor ana öğleden sonra ağlamalı mide bulsntısı geçiriyorum. Yemek yediğim yok zaten. Dün artık bi pislik yapıp MC Donalds yiyebildim. Normalde yediğim bişey değil ama eşim dedi ki arada da olur, hergün yemiyorsun sonuçta dedi, bende ilk defa bi yemek yemiş oldum. Hiç yoktan iyidir napıyım :) Çok ilginçtir ki balığı çok severim, ilk haftalarda çok yedim ama şimdi yüzüne bakmıyorum.

Sonuna kadar böyle gitmez inşallah akıntı ilk hamilelikte de sürekli olmuştu doğuma kadar ama kan mı acaba düşüncesi zaman geçtikçe azalır umarım
Yani bence hamilelik hormonu salgıladıkça olucak bu. 10. aydan sonra beta hcg düşmeye bsşlıyormuş, biraz azalabilir belki… Bana gerçi sağlıklı da geliyor akıntının olması. Sadece işte özellikleri rengi vs normal olucak. Aynı sizin gibi bende devamlı bir kanamam oldu mu modundayım :) Umarım hiçbirimizin kötü şeyleri olmicak, tek duam tüm anneler bebeklerine sağlıkla kavuşsun

Bugün kalp atışlarını duyduk biz 5+3 üm kalp atışı 94 yeni oluşmuş dedi. Bebek hareketlenmiş içerde geziniyordu haftaya tekrar gidip kalp atışını takip etmek istedi sizler ne alemdesiniz
Biz perşembe duyucaz allah ızın verırse 6+5 oluyoruz o gun su gibi renksız akıntım harıcınde suanlık hıcbır sıkıntımız yok.O da doğalmış. Icımızden geldi bı gebelık testı yapalım dedık bebişimlee bı baktık t çizgisi c çizgisini sollamış maşallah günler gecmiyorrr

Kizlar doktordan geliyorum yanlis duymadiysam 5+3 dedi bana
Kese 7mm dedi haftaya cagirdi kalp atisi icin
Ama sanki kesemde 2 tane yolk kesesi var gibi
Yoksa benim uydurmam mi bilemedim
Atsam bakabilir misiniz

Oy maşallah ben tam anlamadım yalan demiyim şimdi haftaya tam anlaşılır umarım fazla acemiyiz sanırım biz doktor diyene kadar hareket edenin bebek olduğunu bile anlamadık bizede cumartesi olmaz şimdi sağlıkla ilerlesin hamileliğimiz inşallah

Ay bende merak ettim şimdi bana sorarsan bencede iki tane görünüyor
Ya inşallah nasip benim reglim 10 gun gecikti cok belirtim yok diye testi de gec yapmistim
Dun de kan vermeye gittim doktor izinliymis devletteki
Bugun ozele gittim doktor keseyi gorunce beta bakmadi
su an muamma yani
Saglikli olsun da bir iki uc farketmez Allah'in izniyle
Ama bi kafam karismadi degil

Bende de şüphelenmişti doktor 7. Haftaya kadar belli olmaz demişti. Ama net artık tek bebiş hadi bakalım senden de bekliyoruz iyi haberleri sağlıklı olsunda kaç tane olursa olsun

Kızlar bugün 6+6yım kese ne durumda diye doktora gittim, bu hafta hafif sızı hissediyodum ama başka sıkıntım yoktu, doktor kesenin yanında kanama gördü progestan başlıycaz. Şu işaretlediğim yerdi sanırım kanama. İnşaallah kimse yaşamasın ama eğer aynı durumu yaşayan olursa diye buraya gelişmeleri yazmak istedim.

Eklentiler

• 20230519_161206.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 92
Canım ilk haftalarda olabilir korkma , ben şu an 7. Haftama girdim 6+2 de kanamam oldu kahverengi , doktora gittiğim de kendini yormuş olabilirsin az su içmiş olabilirsin dedi duphaston verdi çok şükür bitti , daha fazla dinlenmeye çalış

Eğer çıkan netice sonucu aldıracaksınız yaptırın ama ne gelirse allahtan diyip aldırmayacaksanız yaptırmanın gereği yok. Ben yaptırmamıştım çocuklarıma
Bende bu sebeple yaptırmak istemiyorum. Allah öyle bir şey kimseye yaşatmasın kimseyi evladıyla sınamasın

Benimde bugün ağrım var diye gittim aynı şeyi söyledi kanama varmış fitil verdi . İnşallah kötü bir şey olmaz çok korktum

Benimde bugün ağrım var diye gittim aynı şeyi söyledi kanama varmış fitil verdi . İnşallah kötü bir şey olmaz çok korktum
İyiki erken farkedip gitmişsiniz çok geçmiş olsun bir kaç gün güzelce dinlenin Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…