2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba, ben güneş kremi olarak Celenes Dry Touch 50 faktör kullanıyorum, kuru ciltliyim ve yaglandirmadan iyi nemlendirdi. Nemlendirici ve temizleme jeli olarak watsonsta satılan hayvansal madde içermeyen ve içeriği içime sinen imew markasının moist köpük yüz temizleyicisini ve miost nemlendirici kremini kullanıyorum.

Kızlar merhaba, ben 6+1deyim. 3 ay önce 6 haftalık bi düşük yaptım, pıhtılaşma testi yaptırdım sonuç
Faktor V = heterozigot
MTHFR (A1298C) = heterozigot
Diğer değerler normal. Buraya kadar okey şimdi gelelim doktor görüşlerine, 3 ayrı doktora göründüm biri bebe asprini, biri kan sulandırıcı iğne, biri ise (doçent) hiç bişey kullanmana gerek yok dedi. Çok çaresiz kaldım napıcam bilemedim benzer durumu yaşayan, benzer sonucu çıkan var mıdır?

Aldığınız güneş kremi mineral bazlı o yüzden onun zararı olacağını sanmıyorum önerilen markalardan birini almışsınız lierac içinde iyi oldugunu duymuştum bende ondan almayı düşünüyorum ama üçüncü dördüncü ayda başlarım muhtemelen şimdilik karnım çok belirgin değil çünkü benim. Yüz yıkama jeli ve nemlendirici olarak ben içeriği temiz oldugu için yves rocher kullandım bugüne kadar bu markanın ürünlerinde paraben sülfat vs yok şampuanları da gayet güzel nemlendiricileri de tavsiye ederim araştırabilirsiniz

Selam kızlar 3+2 test yaptım çok silik bir ikinci çizgi belirdi. Ve dün kahverengi kanama yaşadım 5-6 damla ve geçti . Sizde hamilemiyiimm

Eklentiler

• IMG_20230514_173540_435.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 122
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…