2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay maşallah size maşallah.. o zaman hareket etmekte sakınca yok. Rabbım muhtaç etmesin yatmayı hic sevmem bende
Hayır tam tersine ne kadar hareket edersen o kadar hızlı iyilesirsin. Bağırsak hareketleri için de sezaryen sonrası hareket etmek önemli. İlk gece zaten asistan doktorlar yürütmeye çalışıyor. Ben yürüyemem demiştim, yürümek zorundasın şimdi yurumezsen sonra daha zor olacak demişlerdi. İki adım da atsan da olur yeter ki kendini zorla adım at demişlerdi. Baya inatladlsmistim, üç dört kez gidip geldiler, sonunda bir kaç adım atabilmistim. Ertesi gün ağrılar hafifleyince normale döndüm. Benim dezavantajim iyi doktorlar vardı etrafımda ama düşük bütçeli bı hastanede doğum yapmıştım, özelde bu denli ağrılı olduğunu sanmam. Çünkü özelde ameliyat olduğumda sonrasında ağrılarım o denli olmamıştı. Daha etkili ağrı kesiciler kullanıyorlar ozelde

Evet bebeğin anne karnındayken anneyi iyileştirici gücü olduğuna ben de inanıyorum

Sehrimdeki ozelleri tercih etmeyi düşünmüyorum. Devlette çok iyi bi doktora denk geldim enerjimiz çok uydu. Aynı şehirde olursa devlette olucam oda dediğin gibi agri kesiciler belki beni zorlar hafif kalabilir sen anlatınca düşündüm de. Diğeri özelde olur ama oda şehir dışı ankara. Doğum sonrası yolculuk beni zorlayabilir bide minnoş sarhoş olur yolda diye düşünüyorum. Bakalim hayat bize ne gösterecek
Eger hareket kisitliligi yoksa kolay kolay durmam yerimde allahin izniyle.

Hastane mi doktor mu? Tabi ki doktor derim tercih yapılacak olsa. Deneyimli, bilgili bı doktorun bebeği anne karnından alması sonraki ağrılardan çok daha önemli. Senin ve bebegin için en hayırlısı neresiyse o olsun

Doktoru secersem tüp doktoru daha tecrübeli deneyimli bilgili fakat 4 saat üzeri yolculuk suresi var. Biraz o nasıl olur düşüncesindeyim. Keske tüp doktoru kastamonuya gelse geri gitse sfafafagsfagag evet Rabbım hayırlısı neyse hepimiz için onu yazsin yaşatsın

Evet cnm bi aksilik çıkmazsa tekrar normql doğum yaparım o yüzden dediğin gibi esnek şart degil

Belki de canım. 1-2 haftaya net hissedersin bence artık

İlki harika canım, kesimi de salaş kış olduğu için de gayet giyilir. Evin içinde hep böyle şeyler giyiyorum. Favladım almak için

Kızlar bi soru daha kişisel temizliğinizi doğum öncesi Kaçıncı haftada yapmayı düşünüyorsunuz sezeryan olacaklara sormuyorum tabi onlarinki günü belli

Canım aynıları durmuyor mu aynılarını götürüver ben öyle yapıcam 2 alt üst bir tek parça koymuştum yine aynılarını koyucam tertemiz duruyorlar
Evet duruyor da bi takım daha alırım çünkü öbür oğlumda çok berbat taştı kanamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…