2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar merhaba.Elinde proxyfemin adlı takviye bulunan varmı acaba

Eklentiler

• IMG_4477.png
    IMG_4477.png
    113,2 KB · Görüntüleme: 24
Bugün trombofili panel test sonucum çıktı moralim çok bozuk doktora attım henüz görmedi anlayan var mı iğne vurulmak istemiyorum çok korkuyorum ben iğneden 17 haftanın içindeyim şimdiye kadar problemsiz geldim moralim çok bozuldu ekliyorum bozukluğu canım😔
Çok geçmiş olsun pıhtılaşma mi oluyor bu bahsettiğin.

Bugün trombofili panel test sonucum çıktı moralim çok bozuk doktora attım henüz görmedi anlayan var mı iğne vurulmak istemiyorum çok korkuyorum ben iğneden 17 haftanın içindeyim şimdiye kadar problemsiz geldim moralim çok bozuldu ekliyorum bozukluğu canım😔
Canim sen kalemle altını çizdiğinden mi bahsediyorsun

Bana da herkes sende erkek anası tipi var dedı, kız dıyen sadece eşimdi, ha bi de doktorm dedı 12.haftada 😃 sağlıkla gelsın❤️
Ben benimkini çok merak ediyorum, benim de eltim erkek istiyordu kızı oldu. Bir gün yeğenimi sevdim sonra onlara uğradık başım ağrıyor Kuzey beni çok yordu dedim ben, erkek çocukları yapar ya Ama sen rahat ol zaten sen de erkek annesi tipi yok dedi bana ben de o an dedim ki Allah duysun görsün 🙏🏻🙏🏻

Merhaba kızlar bende başından beri takip ediyorum sizleri hepinize sağlıklı, kolay doğumlar ve gebelikler diliyorum. Benim 14+6 günlük henüz cinsiyet öğrenemedim tahmin dahi yapmadılar devlet hastanesi olduğu için sizce görüntüden cinsiyeti nedir?🥰 AnlatilmazYasanir AnlatilmazYasanir
Kız gibi geldi canım emin değilim 😍 sağlıkla gelsin inşallah 🌸🙏🏻

Canim sen kalemle altını çizdiğinden mi bahsediyorsun
Onu genetik tip doktoru çizdi canım hematolojiye yönlendirdi ,kadın doğumcuma attım meşgul dönmedi henüz , internetten okuyorum iğne veriyorlarmış ben çok korkuyorum kan bile veremiyorum çok stres oldum

Ben benimkini çok merak ediyorum, benim de eltim erkek istiyordu kızı oldu. Bir gün yeğenimi sevdim sonra onlara uğradık başım ağrıyor Kuzey beni çok yordu dedim ben, erkek çocukları yapar ya Ama sen rahat ol zaten sen de erkek annesi tipi yok dedi bana ben de o an dedim ki Allah duysun görsün 🙏🏻🙏🏻
Saglıkla gelsın ınsallah ❤️🥰

Çok geçmiş olsun canım. Hiç anlamıyorum ben. Canını sıkma inşallah en sağlıklı şekilde tamamlayacaksınız bebeğinle süreci 🌸🙏🏻

Ankara canım, pttnin sadece şu sıkıntısı var kapı calıyor acmazsan dırek subeye goturuyolar, arama huyları yok
Sorma normalde bütün kargolar güvenliğe bırakıp gidiyorlar. Dün tam egzersiz yapıyorum kapıyı açamadım, tlfla aradılar kodu verirseniz güvenliğe bırakıcam diyo 🤦🏼‍♀️ Açmasam tlfnu geri götürecekler

Evet sanırım sağlıklı bir oğlum var bir de düşüğüm şimdi de 16 haftalık hamileyim teşekkür ederim sağol😔
Canım 2 gen de heterzıgot var, bazı doktorlar baslatıyor ama bazıları da gereksız goruyor,, homozıgotlardan korkacaksın, kaldı kı pıhtılasma sorunun olsaydı 16.haftaya gelmen mucıze olurdu.. Belkı coraspın verırler dıye dusunuyorum.

Çok geçmiş olsun canım. Hiç anlamıyorum ben. Canını sıkma inşallah en sağlıklı şekilde tamamlayacaksınız bebeğinle süreci 🌸🙏🏻
Sağol canım ben de hiç anlamıyorum şimdi baktım hepsine internetten, bebeğimde bi sıkıntı yok 1 hafta önden gidiyor doktorumun iğne başlamasından korkuyorum sağlık için mecburum tabi biliyorum ama işte😔

Kızlar selam. Birkaç gün giremedim. Girmeyeli ne kadar çok mesaj birikmiş😀
Nasıl gidiyor hamileliğiniz?Bulantısı olanlar aazaldı mı bulantılarınız? Ben halâ prilam kullanıyorum akşama etkisi azalıyor ve akşam biraz bulantım oluyor. Cinsiyetini öğrenmeyen kaç kişi kaldı grupta? Ben nift sonucunu bekliyorum yarın ya da pazartesi çıkacak inşallah.
Seni merak etmiştim sonucun çıktı mı diye soracaktım. Çıkmamış henüz, hayırlı haberlerini bekliyoruz, ben iyi çıkacağına inanıyorum 🙏

Canım iğne kullandırabilir ama hiç korkma öyle canını yakacak bir iğne değil benim sonuçlarım da seninkine bir tık benziyor ama lütfen kullan derse doktorun kullan önlemini al .Benimki tüp bebek en başından beri kullanıyorum her gün oksapar

X