2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar selam. Birkaç gün giremedim. Girmeyeli ne kadar çok mesaj birikmiş😀
Nasıl gidiyor hamileliğiniz?Bulantısı olanlar aazaldı mı bulantılarınız? Ben halâ prilam kullanıyorum akşama etkisi azalıyor ve akşam biraz bulantım oluyor. Cinsiyetini öğrenmeyen kaç kişi kaldı grupta? Ben nift sonucunu bekliyorum yarın ya da pazartesi çıkacak inşallah.
Hayırlı haberlerini bekliyoruz

Kizlae bu arada demir olarak solgar kullananlar 1 tane mi aliyorsunuz gunde?17 mg yeterli mi gebelikte?30 mg gerekiyor diye okudum 1 tablet az gelmez mi acaba

Yaparım 😃gormeden bıle yaparım, senın oğlusun olcak 😃
Ahahah gerçek mi ya 🤣 ptsi tüp doktorunda kontrol var 12. Haftada söylüyormus inşallah söyler ve yazarim banada erkek gibi geliyo hiçte erkek annesi olabilecek biri gibi değilim diyorum ama 🤣🤣🤣 inşallah üstümde eğreti durmaz 🤣

Ahahah gerçek mi ya 🤣 ptsi tüp doktorunda kontrol var 12. Haftada söylüyormus inşallah söyler ve yazarim banada erkek gibi geliyo hiçte erkek annesi olabilecek biri gibi değilim diyorum ama 🤣🤣🤣 inşallah üstümde eğreti durmaz 🤣
Bana da herkes sende erkek anası tipi var dedı, kız dıyen sadece eşimdi, ha bi de doktorm dedı 12.haftada 😃 sağlıkla gelsın❤️

Merhaba kızlar bende başından beri takip ediyorum sizleri hepinize sağlıklı, kolay doğumlar ve gebelikler diliyorum. Benim 14+6 günlük henüz cinsiyet öğrenemedim tahmin dahi yapmadılar devlet hastanesi olduğu için sizce görüntüden cinsiyeti nedir?🥰 AnlatilmazYasanir AnlatilmazYasanir

Eklentiler

• IMG_1408.jpeg
    IMG_1408.jpeg
    114 KB · Görüntüleme: 71
Saçları çok kuruyan var mı aranizda. Resmen keçe gibi hatır hatir oldu ki benim saçlarım hayatımın hiç bir zamanında kuru olmamistir. Hatta bir gün yikamasam insan içine cikamazdim normalde. Şimdi çalı süpürgesi gibi oldular. Saç maskesi kullanmak zararlı mıdır acaba

-loyalty -loyalty Canım sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor hamilelik
Bugün trombofili panel test sonucum çıktı moralim çok bozuk doktora attım henüz görmedi anlayan var mı iğne vurulmak istemiyorum çok korkuyorum ben iğneden 17 haftanın içindeyim şimdiye kadar problemsiz geldim moralim çok bozuldu ekliyorum bozukluğu canım😔

Eklentiler

• A750F455-C564-48C6-96BC-44F08FB78BDC.jpeg
    A750F455-C564-48C6-96BC-44F08FB78BDC.jpeg
    99,4 KB · Görüntüleme: 66
Saçları çok kuruyan var mı aranizda. Resmen keçe gibi hatır hatir oldu ki benim saçlarım hayatımın hiç bir zamanında kuru olmamistir. Hatta bir gün yikamasam insan içine cikamazdim normalde. Şimdi çalı süpürgesi gibi oldular. Saç maskesi kullanmak zararlı mıdır acaba
Benim geçen gün eşim saçımı dokundu ne kadar sert dedi 🥴 demek ondanmış

Bugün trombofili panel test sonucum çıktı moralim çok bozuk doktora attım henüz görmedi anlayan var mı iğne vurulmak istemiyorum çok korkuyorum ben iğneden 17 haftanın içindeyim şimdiye kadar problemsiz geldim moralim çok bozuldu ekliyorum bozukluğu canım😔
Peki doktorun ne dedi canim

Pardon canım henuzz görmedi yazmissin

X