2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar ya başımın tam üstünde sağ tarafta bıçak saplanması şeklinde bir ağrı girdi. Tansiyondan mı dedim ama ölçtüm 8e5. Tansiyon düşünce böyle ağrı olur mu acaba. Esneme doğru iniyor
Canim iki hamileliğimde de hep baş ağrısından muzdarip oldum, hatta geçen tansiyon aleti aldım, tansiyon sorunum mu var diye, doktoruma söyledim geçen hafta gebelik migreni dedi.

Kızlar ya başımın tam üstünde sağ tarafta bıçak saplanması şeklinde bir ağrı girdi. Tansiyondan mı dedim ama ölçtüm 8e5. Tansiyon düşünce böyle ağrı olur mu acaba. Esneme doğru iniyor
Tansiyon bi anda düştüğünde benim bazen agri o şekilde agri oluyo halin varsa biraz tuzlu ayran yap iç yada salatalık domates at ağzına tuzlayıp biraz düzelir imkanın varsa da uzan. Geçmiş olsun bi daha da olmasın inşallah 🤲

Kızlar ben Yataş twiny yatak aldım 70*110 çok uyguna geldi baya da kullanan var memnun.Ona Uygun park yatak alacağım zaten genelde park yataklar bu ölçüde.

Aynen ben 2 gün sonra sipariş verdim sanırım baya düşündüm gerçi hâlâ düşünüyorum gereksiz mi diye 😂 Arayacaktım kargo ne durumda diye ama bekleyim en iyisi
Kız gereksız olur mu hıc, bebiş nasıl rahat yatacak sen gör, hem de guvenlı olcak, gecen bırı yazmıs burda sevı bebeninkılerden bebegım kayıyordu dıye

IMG-20230804-WA0001.jpg

Kızlar bu bebise cinsiyet Tahmini yapabilen varsa alayim bi yakınım 😊 burda 12 veya 13 haftalik

Kızlar selam. Birkaç gün giremedim. Girmeyeli ne kadar çok mesaj birikmiş😀
Nasıl gidiyor hamileliğiniz?Bulantısı olanlar aazaldı mı bulantılarınız? Ben halâ prilam kullanıyorum akşama etkisi azalıyor ve akşam biraz bulantım oluyor. Cinsiyetini öğrenmeyen kaç kişi kaldı grupta? Ben nift sonucunu bekliyorum yarın ya da pazartesi çıkacak inşallah.

Kızlar selam. Birkaç gün giremedim. Girmeyeli ne kadar çok mesaj birikmiş😀
Nasıl gidiyor hamileliğiniz?Bulantısı olanlar aazaldı mı bulantılarınız? Ben halâ prilam kullanıyorum akşama etkisi azalıyor ve akşam biraz bulantım oluyor. Cinsiyetini öğrenmeyen kaç kişi kaldı grupta? Ben nift sonucunu bekliyorum yarın ya da pazartesi çıkacak inşallah.
Ben kurtuldum 2 hafta oldu ama bazen arada hatırlatıyor diyebilirim

X