2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
ay kotu bisey yoktur dimi 😭
Hayır canım daha önce hiç crp yükselmemis miydi senin 😁 hamilelikte bağışıklık düştüğü için enfeksiyonlara karşı daha direncsiz oluyoruz. Şuan hepimize tahlil yapılsa en az yarimizda idrar yolu iltihabı çıkar mesela, hamilelikte çok şık rastlaniyor. Telaş edecek bişey değil crp ayrıca çok yüksekte değil, kardeşim daha 27 yaşında gencecik ve hamile degil ama en ufak bi bağırsak iltihabında CRP yükselir onun da.

Yataş juno alanlar teslim edildi mi size , ya da kargoya verildi mi bende kargo tamamlandı yazıyor ama herhangi bir mesaj gelmedi

Henüz bana decavit ve dvt3 dışında bişey e gerek yok dedi
Decavit multivitamin oluyor, içinde bir çok vitaminin kombinasyonu var, ben de onu kullanıyorum, bı de demir ilacı. OMEGA da eklemek istiyorum aslında doktoruma sorup. Bazı kadınların vücudu hamilelikte balığı tolere edemiyor, benim öyle, ilk hamileliğimde zehirlenmistim taze balıktan, şimdi de yemiyorum bilerek, onun yerine OMEGA desteği almaliyim

kızlar selamm, :KK37:
bebek arabası olarak neler almayı dusunuyorsunuz ya da aldınız mı ?
trawel sıstemler cok hantal ve zor katlaması vs dıye pek dusunmuyorum ama kabin boyda rahat olur mu bilemiyorum.
gerçi şubat dogum olacak inşallah zaten max.2 ay bebek arabasına bindiremeyiz soguk ,kar ,kış..
biraz bakınıyordum da sizede sorayım dedim

trawel sıstemler cok hantal ve zor katlaması vs dıye pek dusunmuyorum ama kabin boyda rahat olur mu bilemiyorum.
gerçi şubat dogum olacak inşallah zaten max.2 ay bebek arabasına bindiremeyiz soguk ,kar ,kış..
Bende kararsızım ama arkadaşların dediklerine göre baktım bişeyler bagi Neo ve mamaspapas airo hoşuma gitti.

24 benimki :KK43: ondan baya panik oldum bugun doktora gidecegim :KK43:
Panik olmada git tabiki doktora, aşırı yüksek değerler değil. Benim zatürre olduğumda crp 1300 civarıydı 🙈 24 basit bi idrar yolu enfeksiyonundan, basit bir boğaz enfeksiyonundan, kulaktan herşeyden olabilir. Geçmiş olsun 💐

Ben kabin boy alacağım canım, bir kaç model var aklımda.Ama limitim 10 Bin daha fazla çıkamam üstüne bagi neo ve Maxi cosi leona2 güzel, bunlar çift yönlü de kullanılıyor tabi Birde puset almak lazım ama onu 2.el temiz bulabilirsem alacağım çok uzun süre kullanılmayacağı için.cybex eezy çok güzel ama maalesef tuzlu o kadar bütçem yok.

Yoyko spin 360 modelini de bir inceleyin 😊
Aslında en iyisi cybex ama dehşet pahalı şu aralar yoyko spin 360 da oldukça başarılı bi araba 😇

Ben kabin boy alacağım canım, bir kaç model var aklımda.Ama limitim 10 Bin daha fazla çıkamam üstüne bagi neo ve Maxi cosi leona2 güzel, bunlar çift yönlü de kullanılıyor tabi Birde puset almak lazım ama onu 2.el temiz bulabilirsem alacağım çok uzun süre kullanılmayacağı için.cybex eezy çok güzel ama maalesef tuzlu o kadar bütçem yok.
bende kabın boy duusnuyorum, bagı neo baktım guzelmıs bunlara acaba tum pusetler uyuyor mu?
maxı cosıye de bakayım

Panik olmada git tabiki doktora, aşırı yüksek değerler değil. Benim zatürre olduğumda crp 1300 civarıydı 🙈 24 basit bi idrar yolu enfeksiyonundan, basit bir boğaz enfeksiyonundan, kulaktan herşeyden olabilir. Geçmiş olsun 💐
1300 mu 😱 disetlerimden supheleniyorum cok hassaslasti ve sanki enfeksiyon var gibi hissediyordum belki o dur.bakalim ne diyecek ikide gidecegim kuzucugum randevu aldim

Eğer geçmeyen bi kaşıntı ise heryerinde gebelik alerjisi oluyor sanırım tam bilmiyorum da bi arkadaşım da ve yengemde gördüm doğum yapana kadar her yerleri kaşındı yara oldu vücutları kasimaktan inşallah seninki öyle değildir
Benım bacaklarım ayaklarımın ustü hep yara, alerjı mı oldum acaba ben de 😔 bazı gunler fecı kasınıyor, bazı gunler kesılıypr

X