2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende de vardı sarımsı yeşilimsi akıntı, bugün kontroldw doktora söyledim idrar ve kan temiz çıktı. Yaz olduğu için çok terlik ya da açık ayakkabı giyiyor musun ayaklarından soğuk alıyorsundue büyük ihtimalle dedi
Bende de var sarı akıntı ama kaşıntı yanma yok. İdrar tahlilinde sıkıntı yoksa hamilelikte hormonlardan olabilir diyo doktorum ama bilmiyorum bu bir sıkıntı mı değil mi. Eğer ilaçtan sonra sarı akıntı geçerse haber ver banada 😂

Bende de var sarı akıntı ama kaşıntı yanma yok. İdrar tahlilinde sıkıntı yoksa hamilelikte hormonlardan olabilir diyo doktorum ama bilmiyorum bu bir sıkıntı mı değil mi. Eğer ilaçtan sonra sarı akıntı geçerse haber ver banada 😂
Tamam canım, biri de krem hiç sevmiyorum mantar kremlerini 😑😑😑

Duymamıştım hiç bakayım ona, kültür sonucu çıksın da o sonucu da kendi doktoruma gösteririm. Umarım ciddi enfeksiyon yoktur. Rahim ağzı ile ilgili değilmiş kasiktaki batma çünkü.
İnşallah canım, biraz da normal ya bence kasık ağrıları doktor da öyle dedi yani artık rahminiz genişliyor baya dedi, dün bende yazmıştım hatta akşamları özellikle uzanınca daha fazla bir oluyor falan diye ama normal görüyor doktor

Ara ara kasık ağrısı oluyor mu sende peki
Bir kaç gün önce olmuştu kısa süreli ama genel anlamda olmuyor. Bendeki bu sarı akıntı 7.8. hafta gibi başladı yeni bir şey değil yani naptıysam da geçmedi. Önce mantar sandım ama değil mantar olsa parça parça olurdu beyaz olurdu kaşıntı olurdu. Kokuda yok. Enfeksiyonda da sarı olması uyuyor ama koku olmaması enfeksiyon fikrinden uzaklaştırıyor kafam karıştı valla

İnşallah canım, biraz da normal ya bence kasık ağrıları doktor da öyle dedi yani artık rahminiz genişliyor baya dedi, dün bende yazmıştım hatta akşamları özellikle uzanınca daha fazla bir oluyor falan diye ama normal görüyor doktor
Evet normal aslında ama işte rahim ağzı ile ilgili kafamda senaryolar kurdum ya ona yordum hep iki gündür. Aslında plansız gebelikti, ilk zamanlar ay ben napicam diye düşük mod takıldım ama şimdi kaybetmekten korkuyorum 😊

Bir kaç gün önce olmuştu kısa süreli ama genel anlamda olmuyor. Bendeki bu sarı akıntı 7.8. hafta gibi başladı yeni bir şey değil yani naptıysam da geçmedi. Önce mantar sandım ama değil mantar olsa parça parça olurdu beyaz olurdu kaşıntı olurdu. Kokuda yok. Enfeksiyonda da sarı olması uyuyor ama koku olmaması enfeksiyon fikrinden uzaklaştırıyor kafam karıştı valla
Benim de 10. Hafta başladı idrar tahlili verdim sağlık ocağında temiz cikti, doktoruma da söylemeyi unuttum her defasında. Ben antibiyotik kullandıktan sonra başladı diye hatırlıyorum, bazı antibiyotikler akıntı ve mantar yapıyor. Eğer kültür temiz çıkarsa dediğin gibi ya hormonlardan ya da antibiyotiktendir

Canım çok şükür bir sıkıntı yok her şey yolunda, kasık ağrım vardı onu söyledim, idrar ve kan falan istedi ama her şey temiz gözüküyor rahim bu haftalardan sonra çok genişler muhtemel onun sancılarıdır dedi. 30 ağustos için de gün verdi 🥰🥰
Bebişi 4 boyutlu ultrason da gördüm ama çok değişik bir duygu kocaman olmuş ya inanamadım 🥲🥲🥲
Maşallah canım 🧿 gerçekten insan duygulanıyor rabbim sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah 🤲

Benim de 10. Hafta başladı idrar tahlili verdim sağlık ocağında temiz cikti, doktoruma da söylemeyi unuttum her defasında. Ben antibiyotik kullandıktan sonra başladı diye hatırlıyorum, bazı antibiyotikler akıntı ve mantar yapıyor. Eğer kültür temiz çıkarsa dediğin gibi ya hormonlardan ya da antibiyotiktendir
İnşallah temiz çıkar canım🙏

Ya bu süreler bu kadar nasıl değişiyor çok değişik geliyor bana, devlet zaten max 10 dk diyorlar, benim de 30 una randevu verdi doktor yani radyoloji doktoru bakıyormuş ona yönlendirdi gittik randevu için. 40 dk yapıyoruz dedi. Bana ds 40 dk uzun geldi hatta baya 😅
Özelde genelde 30-40 dk sürüyor neredeyse, benimki neden az dedim ben de 😂

X