2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Arabanızı internetten bakıp almayın, mağaza elemanları çok güzel anlatıyor tek tek gezip bakın, en çok kullanacağınız ve almaktan pişman olmamanız gereken iki şey bir bebek arabası iki beşik,
Evet dün bir mağaza gezebildim. Aklımda bi şeyler oturdu. Netten alma olayı eğer mağaza ile arasında çok fiyat farkı çıkarsa o şekilde beğendiğin ürünü netten almayı düşünüyorum.

Ewt kesin krafttır hem tam yatış hem çok kaliteli , ama her anne tek arabayla başlar sonra o kıl gibi bastonların rahatlığını görünce özellikle kısa mesafeler için markete gitme, anaokuluna götürme vs gibi illa alınır o :) ablam mamas papas kullandı ondan da çok memnun ben de kraftı almamış olsaydım onu düşünürdüm

Ahahah bakalim fikrim değişecek mi benimde beşik olarak da park beşik düşünüyorum. Ama markada kararsızım. Pek fark yok gibi geldi fiyat farkı var sanırım sadece marka olduğu için. O konuda ne düşünüyorsunuz. 2. Çocuk konusunda kararsızım o yüzden park alma düşüncem var

Kizlar bu hafta 16.haftaya girdik karnim aniden buyudu ya ozellikle ogleden sonra baya buyuk gorunuyor acaba bi sorun mu var bu haftada bu kadar buyume normal midir

Kizlar bu hafta 16.haftaya girdik karnim aniden buyudu ya ozellikle ogleden sonra baya buyuk gorunuyor acaba bi sorun mu var bu haftada bu kadar buyume normal midir
Benim de buyudu canim artik dar bisey hiuimce direkt top yutmus gibiyim

Ay bi de gobek deligimin cevresi bi hassaslasti. Surekli krem, yag suruyorum. Bu lierac pek bi rahatlatma vermiyo bu arada herkes nasil bu kadar memnun anlamadim

Ay bi de gobek deligimin cevresi bi hassaslasti. Surekli krem, yag suruyorum. Bu lierac pek bi rahatlatma vermiyo bu arada herkes nasil bu kadar memnun anlamadim
Yağ krem olayına ne zaman başlamak gerek ben kantaron yagi kullanicam doğal var elimde nasıl olur bilmiyorum ama

Ay benm de öyle oldu demek ki tek değiliz
Akşamları iyice büyüyor hatta bir anda çıktı

Kizlae bu besik konusunda baya bi cahilim bi arkadasim anne yaninda duran ahsap oval seklinde parmaklikli besikten kullaniyor. Bunun park yataktan farki nedir? Ya da hangisi daha avantajli?
Bi de oda yapacagim icin odaya da ileride buyuyebilen bi karyola dusunuyorum.
Keske soyle guzel bi liste olsa neler alinmali, neler hangi aya kadar kullanilir vs diye

Yağ krem olayına ne zaman başlamak gerek ben kantaron yagi kullanicam doğal var elimde nasıl olur bilmiyorum ama
Ben bir aydir suruyorum kuzum ama asil bir haftadir ihtiyac duymaya basladim.
Kantaronu arastir bu arada canim bu tarz yaglar bazen hamilelikte zararli olabiliyor ya. Badem yagi, kakao, shea, hindistan cevizi, jojoba guvenli yaglar ama kantaronu bilmiyorum

O oval besikler genelde belli aya kadar kullanılıyor. Bildiğim kadarı ile tek kat yani büyüyüp hareketlendiginde düşme tehlikesi olabilir. Bide büyüdükçe küçük gelir. Ahşap ve kademeli besikler anne yani olabilenler var onlar 3 yasa kadar kullanılır. Park besiklerde kademeli oluyor anne yani olanlar var. Hafif ev içinde yer değişikliği olabilir. Oda 3 yasa kadar kullanılabiliyor. Odası için büyüyen karyola yada besikler divanlar mantikli. Yani 6 8 ay kadar kullanayım sonra başka beşik alirim derseniz o ovallerden alabilirsiniz. Yok sürekli masraf olmasın derseniz park yada kademeli ahşap beşik daha mantikli

Doktora sorayım bari ptsi kontrolum var. Kv yapıyor çok kullandim yaraya bereye buna da kullanırım diyodum ama hiç zarar konusu gelmemişti aklıma. Catlamaya iyi gelir düşüncesi vardi sadece

Thread 'Bebek için neleri iyi ki almışım dedim?' Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları - Bebek için neleri iyi ki almışım dedim? bu konuya goz atabilirsin. Neler gerekli neler gereksiz diye başka konuları da kullanicinin az çok yorumlarla aklınızda bi şeyler netleşir belki

Ben de lierac hiçbir etki etmiyor diye düşünüyorum bide benimde göbek deliğim dışarı doğru çıkmaya başladı . Millette ileriki haftalarda görüyordum demek ki benimde şimdi çıkmaya başladı yavaştan diyorım

Ay cidden mi yaaa asiri gerildim ben de iki gundur lieractan da memnun olmayan cok yorum okudugum icin almamistim ben badger alacagim sanirim cok temiz icerikli ve asiri memnun herkes

Ay cidden mi yaaa asiri gerildim ben de iki gundur lieractan da memnun olmayan cok yorum okudugum icin almamistim ben badger alacagim sanirim cok temiz icerikli ve asiri memnun herkes
Ben de badgeri çok beğendim bak dünden önceki gece sürdüm şu an hala nemlilik var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…