2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim de karnım epey çıktı. Otobüste yer vermeye bile başladılar. Çok ilginç geliyor.

Bu arada siz kaçıncı haftada kan ilacına başladınız. Doktorum 3 hafta sonra tekrar gelin dedi, yani 18. hafta gibi, o zaman yazacakmış. Daha önce başlayan olmuştu gibi hatırlıyorum gruptan. Emin olamadım.

Benim de karnım epey çıktı. Otobüste yer vermeye bile başladılar. Çok ilginç geliyor.

Bu arada siz kaçıncı haftada kan ilacına başladınız. Doktorum 3 hafta sonra tekrar gelin dedi, yani 18. hafta gibi, o zaman yazacakmış. Daha önce başlayan olmuştu gibi hatırlıyorum gruptan. Emin olamadım.
Bazı doktorlar 20. Hafta civarı başlatıyor bazıları 3. Ay bitince başlatıyor ben 12. Haftada demir hapına başladım canım. Senin kan değerlerine göre veriyordur muhtemelen

15.haftada başladım 10 günü geçti sanırım

Ay cidden mi yaaa asiri gerildim ben de iki gundur 🤣 lieractan da memnun olmayan cok yorum okudugum icin almamistim ben badger alacagim sanirim cok temiz icerikli ve asiri memnun herkes
Ben de onu deneyeyim olmazsa. Palmersın butter ı bar ben de o da güzel ama içine parfüm koymuşlar gereksiz olmuş

O oval besikler genelde belli aya kadar kullanılıyor. Bildiğim kadarı ile tek kat yani büyüyüp hareketlendiginde düşme tehlikesi olabilir. Bide büyüdükçe küçük gelir. Ahşap ve kademeli besikler anne yani olabilenler var onlar 3 yasa kadar kullanılır. Park besiklerde kademeli oluyor anne yani olanlar var. Hafif ev içinde yer değişikliği olabilir. Oda 3 yasa kadar kullanılabiliyor. Odası için büyüyen karyola yada besikler divanlar mantikli. Yani 6 8 ay kadar kullanayım sonra başka beşik alirim derseniz o ovallerden alabilirsiniz. Yok sürekli masraf olmasın derseniz park yada kademeli ahşap beşik daha mantikli
Super acıklamıssın teşekkür ederim♥️ o zaman park yatak mantıklı hakikaten

Valla benim özelde gittiğim doktor 24. Haftada başlıcaz demişti ama Hacettepedeki şimdi başlattı 17deyim

Ya aslında fiyat olarak çok uygun ama yer kaplama yönünden emin olamadım, travel sistem olduğu için bir kaç kişi ağır felan diye yorum yapmış.
Bende travel oldugu için almaya çekindim, çok ağır değil diyor ama bilmiyorum gözle görmeden de almak istemiyorum beğenmem belki diye

12. Haftada başladım ben, doktordan doktora değişiyor genelde 20. Haftaya kadar baslatiyorlar. Ben baya erken kullanmaya başladım kanım tavan yapti sanırım, zaten havalar da sıcak kan da fazla olunca menopozlu teyzeler gibi oldum, vallahi havale gecircem diye korkuyorum 😁 o yüzden sıcaklarda kullanmıyor olmak avantaj keyfini sür 😊

Kızlar bir kaç gündür özellikle sol kasığımda yattığım zaman batma gibi ağrı var. Rahim büyümesiylw ilgili mi başka bir şey mi acaba, sizlerde de kasık ağrısı var mı?
Bende de oldu sol kasık ağrısı özellikle uyumadan önce oluyor. Normaldir diye düşünüyorum yarın doktor kontrolüm var heyecandan unutmazsam soracağım. Ben aşırı heyecanlanıyorum kontrole giderken o kapıdan girerken bayılacak gibi oluyorum valla niye böyleyim anlamadım🤣 İnşallah her şey yolundadır

Kullananlar cok memmun, kullanmayanlar parasından memnun deıl, ama taş gibi ürün, bizim arkadas ikincileri de büyüturuz dıyo🤣
Ay gerçekten de öyle. Şöyle söyliyim ben nasıl anladım kıymetini. Üst katta yatak odalarımız akşamdan akşama çıkıyoruz burda korbell yok. Alt katta sürekli vakit geçirdiğimiz için oraya koymuştum. İçinde 30 tane bez birikiyor sıfır koku. Akşamdan sabaha burda banyodaki çöpe 1 tane çişli bez atıyorum ay nasıl kokuyor sabaha. Gerçekten müthiş bi icat kakalı bez birde apartmanda çok zoruz evde tutamıyorsun kapının dışına da koyamıyorsun sürekli in çöpe yorucu bi olay bu şey tam bi hayat kurtarıcı 😅

X