2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay ben daha hiç bir şey almamışım ya . yalnız bizim bebek arabası ile beşiği aileler alacaktı en son , söyleyim de alsınlar artık
Ne güzel. Bizimde beşiği annemler alacak ama karşı taraftan hiç sormadılar biz bir şey alalım mı diye . Sorsalar ben de araba diyecektim

Eklentiler

• 930626C7-176B-4DA3-84AC-B495DD6C9632.jpeg
    930626C7-176B-4DA3-84AC-B495DD6C9632.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 61
İyi valla o zaman sevindim senin adına 😄 ben pek istemiyorum kv yi. Her şeye karışıyor kalbini fazla kırarım çünkü. Bide benim ablamın bebeğinde görerek deneyimlediğim ennn önemli şey ağzından bir şey verme mevzusu. Annenin bile vermesi çok uygun değil sağlık açısından. Yetişkinlerin ağzındaki bakteri ile çocuğun ki bir değil sonuçta. O yüzden biraz hijyen takıntım da olur gibime geliyo. Normalde yok 😄
😳😳 öyle bi seye hic kimse de şahit olmam umarım ilk defa duydum. Ne iğrenç bi sey tövbe estağfurullah 🤢

Ben neye dikkat etmem gerektiğini bile bilmiyorum 😄 hayırlı olsun :)
Ahşap besikler estetiksel ve kullanım açısından elverişli. Park beşik yada ahşapta ikisininde artisi eksisi var. Bi kaç ornekle kendi hayatınıza göre dikkat etmeniz gereken şeylere örnek vereyim. Biz seninle konuşmuştuk ama unuttum özür dilerim sanirim ilk çocuktu. 2. 3. Çocuk düşüncen olursa daha sonrada kullanma açısından ahşap beşik tercih edebilirsin. Yatak odası uygunsa büyüklük bakımından gene tercih edebilirsin. Fakat seyahat etme yada evin başka odalarına taşıma gibi durumlarda da kullanırım dersen park beşik daha makul. Benim yatak odası biraz dar bu yüzden park alicam. Odasına uygun yatak dolap vs almayı düşünüyorum. Bazı park besikler seyahat için uygun oluyor. Yani kolayca katlayıp memlekete yada otele getirip güvenle kullanabilirsiniz. Ahşap besiklerin yan korumaları olsa da bazen çocuk hareket halinde iken kolunu bacağını uykudayken aralardan sallandiriyor. Yeğenime çok şahit oldum. 😅 bide bazı anneler çocukların harekete başladığında Ahşap beşikte oraya buraya bi yerlerini vurdugundan bahsetmiş. Korumaligi güçlü olmalı. Bu yönden park beşik biraz daha mantıklı.her ikiside kademeli olarak yüksek alçak olabiliyor. Yani biraz kendi yaşamınıza uygun tercih edebilirsiniz

Kızlar bu yoykonun yorumları çok iyi , içinde pusetle beraber geliyor ama travel sistem tek elle kapanıyormuş ama Emin olamadım
Bende dün bi kaç araba baktım. Kraftin di sanirim çok marka olduğu için hatırlayamadım. Baston tarzı bi araba katlandiginda kabin boya geliyor. Kendi poşeti var takip cikiyo fakat travel sistem gibi değil. Tek elle taşıma kolaylığı var yer sorunu yaşayanlar bakabilir. Buna benzerdi fakat kanz yada kraft marka idi sanırım. Foto cekmedigime çok pişman oldum 😒

Eklentiler

• Screenshot_20230802-160829_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230802-160829_Trendyol.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_20230802-160832_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230802-160832_Trendyol.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 53
X