2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Diyetisyen alternatiflere yönlendirebilir bence çok iyi düşünmüşsünüz.

Rica ederim. Siz de belki bir diyetisyene danışabilirsiniz hassas olduğunuz besinlerin alternatiflerini öğrenmek için.
Ya ben üşeniyorum aslında benim meselem o. Evde olsa yerim mesela. Ama olmayınca da aramıyorum yiyim diye

Bin lira olmuş mu gerçekten benim oğlum 19 aylık 2 aylıkken almıştım 17 ay önce 300 ₺ idi. Ben torbalarını yerli almıştım o zaman toplu hala bitmedi 17 aydır çokda makuldü fiyatı. Poşetlerini yerli alabilirsiniz aynı işlevi görüyor

Pelinin verdiği tavsiyeleri uygulamak işe yarar diye düşünüyorum ama bir de bizim gibi normal hayatında dahi iştahsız olan insanlar için eli maşalı bir diyetisyenin de şart olduğunu düşünüyorum, eski diyetisyenim telefonla kontrol ediyordu beni yaşam koçu gibi ilgileniyordu, keşke öyle bir diyetisyen bulabilsem yine. Malesef yurt dışına gitti

Ben şu an için diyetisyen düşünmüyorum ama belki doğum sonrası destek alırım. Kendimi biliyorum çünkü ye dese de yemem farklı bir isteksizlik ya çok tuhaf

O zaman erkektir canım bence anneler hissediyor. Ben de hep kız hissettim çevremdeki herkes erkek dedi, bir arkadaşım kız dedi sadece.
Benim tam tersi oldu ya ben hep erkek hissediyorum çevredeki herkes kız diyordu. Onların dediği çıktı ama ben içimden kız istediğim için heveslenmemek içinde öyle yapmış olabilirim bilinçdışı

Kızlar bundan almak isteyen olursa benim ikiz diye 2 tane almıştım birini kaybedince diğeri sıfır kutusunda duruyor. 1800 liraya almıştım o fiyata vericem kargoyu karsiladiginiz takdirde isteyene fotoğraf video da atarım.

O zaman erkektir canım bence anneler hissediyor. Ben de hep kız hissettim çevremdeki herkes erkek dedi, bir arkadaşım kız dedi sadece.
Bana da çevremdeki herkes kız dedi ben erkek hissediyordum, kıza kanalize olmuştum herkes kız deyince, gönlümden geçen de kızdı ama içime doğan oldu erkekmis bebeğim.

Hiç düşünmedim alınmalı mı diye ihtiyaç o kadar oluyor mu ya da olur mu elektrikli ana kucağına. Ağır diye yorumlar duymuştum. Bir de desteksiz uyutmak daha mı iyi diye düşünüyorum bu konuda bilgisiz ve kararsızım

Benim tam tersi oldu ya ben hep erkek hissediyorum çevredeki herkes kız diyordu. Onların dediği çıktı ama ben içimden kız istediğim için heveslenmemek içinde öyle yapmış olabilirim bilinçdışı
Ya bende ilk başta kız istiyordum şimdi erkek istiyorum Sanki ay bilmiyorum Cinsiyetini bir öğreneydim

Yeni doğum yapmış arkadaşım asla alma kullanamazsin demişti inadına aldim geldiğinde de denemek için kurdum kucaktan başka yerde durmayan coxuk orda sallana sallana uyudu ve en rahat ettigimiz oturma süresini yasadik beraber zaten hem pillj hem elektrikli hafif de çok ağır bir ürün değil ben yine olsa yine alırdım galiba

Tam bin olmamış ama yakın fiyatı. Bi kişi bakacaksın bugun satın alınmazsa eğer bende bakicam. Nasip artık. Cok da elzem değil. Olmazsa üzülmem

Ben ana kucağı olarak babaanne dede kullanmayı planlıyorum bakalim hoşuna gidecek mi olmazsa öyle alirim afsgacaGcafC

Tam bin olmamış ama yakın fiyatı. Bi kişi bakacaksın bugun satın alınmazsa eğer bende bakicam. Nasip artık. Cok da elzem değil. Olmazsa üzülmem
Ben de arkadasımdan alıcam,bence temız ürünse güzelce dezenfekte edip kullanırsınız, ben sadece torbalarını aldım indirimdeyken..

Her çocuğun ihtiyacı farklı oluyor, kitabi bilgilere göre çocuk büyütmek sonrasında pişmanlıklari da getiriyor malesef. Bu konuda hatalar yapmış sonrasında bedel ödemiş bı anne olarak söylüyorum bunu. Uyutma şekli de aynı doğum şekli gibi çocuğun emrettigi şekilde olması en doğalı. Oğlumu hiç ama hiç sallamadim, uyku danışmanlarından ücretli destekler aldım, eşimin çok sayıda psikolog personeli var içlerinde kimi klinik psikolog kimi çocuk psikoloğu onlardan yardım aldim, yetmedi 16 aylık poposunda beziyle sırf uyku sorununu çözmek için çocuk psikiyatrisine götürdüm. Ama oğlum kendi dinamiginde büyümeyi tercih etti. Ben pes ettim o kazandı, sonrasında 2 yaşındayken ilk sallanan eşyası bebek hamağını aldık rahatladık. Tabi sallanma ihtiyacının giderilmedigi dönemleri tolere etmek için de 6 ay kadar yine çocuk psikiyatrisinin yönlendirmesi ile ergoterapi aldirmak zorunda kaldik 4 yaşında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…