2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarrr, ne zamandır takip ettiğim yataşbedding in bebek Reflü yatağı 1400 den sepette 840 düşüyor ben kaptım hemen bir tane, harika bir ürün kullanan arkadaşlarım çok memnunlar. Link bırakıyorum🌼
Çok güzel güle güle kullanın ben sevi bebeninkini almıştım hamile olduğumu ilk öğrendiğimde o yüzden iki taneye gerek yok almıyorum yoksa hemen bende alırdım olmayanlar kaçırmasın😂

Bana biraz küçük geldi. Gerçekte nasıl acaba? Çevrenizde kullanan ve öneren var mı ? 🙏🏻🌸
Yenidoğum yapan yakın arkadaşım kullanıyor ve çok memnun. Özellikle taşıma rahatlığının olması çok güzel bencede. Beşikten öylece alıp içeri koltuğa koyabilirsin. Birinin evine gittiğimiz zaman yanımızda götürdüğümüzde kişinin yatağına bunu koymak filan daha iç açıcı geliyor bana 🙈zaten bebek reflü yatakları maks 6 aya kadar kullanılabiliyor.
Bende baktım canım , çok iyi gözüküyor , ama küçük sanırım kaç ay kullanabilecek ki ?

Yenidoğum yapan yakın arkadaşım kullanıyor ve çok memnun. Özellikle taşıma rahatlığının olması çok güzel bencede. Beşikten öylece alıp içeri koltuğa koyabilirsin. Birinin evine gittiğimiz zaman yanımızda götürdüğümüzde kişinin yatağına bunu koymak filan daha iç açıcı geliyor bana 🙈zaten bebek reflü yatakları maks 6 aya kadar kullanılabiliyor.
Teşekkür ederim 🌸🙏🏻alayım ben de bi tane

Deneyimsizlik işte valla bilemedim 😂 peki o zaman yaz için alacağımız şeyleri kaç aylık almalıyız 6 aylık çocuk kaç aylık kıyafet giyiyor mesela benim çok kafam karışıyor alışveriş yaparken işin içinden çıkamayınca hepsinden alıyorum en kötü diyorum birine hediye ederim haha 😂
Değişir kızım 1 yaşına kadar zayıftı, kendi bedenini giydi. Oğlum tombuldu, 1 aylıkken 3 ay, 3 aylıkken 6 ay 6 aylıkken 12 ay giyiyordu. Bunu bilemeyiz o yüzden en iyisi yazlık alışverişi yaza bırak sadece bahara kadar giyeceklerini al. Zaten mantıklı olan ilk doğduğunda giydirmelik birkaç parça kıyafet almak, kalanı bebek doğduktan sonra kilosunu gidişatını görerek almak. Onlarca giyilmedik tulum, zıbın, takım kaldı elimde mesela. Bu ekonomide gereksiz daha gerekli şeyler alınabilir bunlar yerine. En gereklisi zıbın, çorap, eldiven- şapkası, hastaneye dışarıya çıkarken giydirmelik astronot, ağız mendilleri, müslin ve penye battaniyeler birde kalın peluş battaniye. Son demlerde de küveti bakım malzemeleri ıvır zıvır. Reflü yatağını da aldın mı tamamsın geri kalan tüm eşyalar tamamen bizim kendi nefsimizden aldıklarımız 😅

Değişir kızım 1 yaşına kadar zayıftı, kendi bedenini giydi. Oğlum tombuldu, 1 aylıkken 3 ay, 3 aylıkken 6 ay 6 aylıkken 12 ay giyiyordu. Bunu bilemeyiz o yüzden en iyisi yazlık alışverişi yaza bırak sadece bahara kadar giyeceklerini al. Zaten mantıklı olan ilk doğduğunda giydirmelik birkaç parça kıyafet almak, kalanı bebek doğduktan sonra kilosunu gidişatını görerek almak. Onlarca giyilmedik tulum, zıbın, takım kaldı elimde mesela. Bu ekonomide gereksiz daha gerekli şeyler alınabilir bunlar yerine. En gereklisi zıbın, çorap, eldiven- şapkası, hastaneye dışarıya çıkarken giydirmelik astronot, ağız mendilleri, müslin ve penye battaniyeler birde kalın peluş battaniye. Son demlerde de küveti bakım malzemeleri ıvır zıvır. Reflü yatağını da aldın mı tamamsın geri kalan tüm eşyalar tamamen bizim kendi nefsimizden aldıklarımız 😅
Aynen canım bende öyle oğlumda yaşadığım için çoğu şeyi giydiremedim o yüzden bende sadece İlk 3 ay için alcam bi kaç şey

Hic bi zararı yok dedi cnm için rahat olsun, benim doktorum Doc doktor eğer tehlikeli bi durum olsa vermezdi, ben bi hafta gözlerim kapalı yattım hep, sonra doktorum bu ilacı verdi bana ve en azından gözüm açıldı, o bi haftada 3 kilo verdim, başkasını dinleme sen, eğer kendini iyi hissediyorsan dozunu yarıya düşür, ama kötüysen devam et aynı doz kullanmaya
Çok sağol canım inanın sizi gibi tecrübe etmiş kişilerle konuşmak içimi rahatlatıyor. 😇 17. Haftaya girdik biz de fakat arada sol ve sağ kasıklarım ağrıyıp geçiyor. Dün başladı bugün sabah karşı da oldu , Allah korusun bir açılma ya da bebekte bir şey yoktur değil mi test sonuçları güzeldi gelişimi iyiydi en son

Günaydın kızlar bir sorum olacak size , sizde de bu haftalarda kasık sprısı okuyro mu ara ara yoklayıp geçiyor mu? 17. Haftaya girdik biz de fakat arada sol ve sağ kasıklarım ağrıyıp geçiyor. Dün başladı bugün sabaha karşı da oldu , Allah korusun bir açılma ya da bebekte bir şey yoktur değil mi test sonuçları güzeldi gelişimi iyiydi en son :KK43:

1,5 yas aldım, nasıl 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20230730_072729_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230730_072729_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 44
Günaydın kızlar bir sorum olacak size , sizde de bu haftalarda kasık sprısı okuyro mu ara ara yoklayıp geçiyor mu? 17. Haftaya girdik biz de fakat arada sol ve sağ kasıklarım ağrıyıp geçiyor. Dün başladı bugün sabaha karşı da oldu , Allah korusun bir açılma ya da bebekte bir şey yoktur değil mi test sonuçları güzeldi gelişimi iyiydi en son :KK43:
Benım de dün oldu, bugun gecti, annem rahmın genıslıyor dıyo, ben serklajlıyım en ufak agrıda tedırgın oluyorum.. 16 +2 yim ben de

Çok tatlı 😍 Bizim cinsiyet belli olmadan hiç kıyafet alamıyorum.Detaylıyı da atlatırım ondan sonra alırım gibi geliyor
Nifty yaptıranlar şanslı, ama benım de 12 hafta yuksek ıhtımal kızdı, 15.haftada pipi yok dedi, kız oldugu kesınlestı🥰 herhalde sonradan pipi cıkmaz, genelde erkek olanlar, sonradan kıza donuyor

Nifty yaptıranlar şanslı, ama benım de 12 hafta yuksek ıhtımal kızdı, 15.haftada pipi yok dedi, kız oldugu kesınlestı🥰 herhalde sonradan pipi cıkmaz, genelde erkek olanlar, sonradan kıza donuyor
Kesin dediyse değişmez canım. Ben de hala bir şey söyleyemedi doktorum pozisyonu yakalayamadık bir türlü. Bi 10 gün sonra tekrar gidicem yine göremezsek detaylıda kesin görülür heralde

Kesin dediyse değişmez canım. Ben de hala bir şey söyleyemedi doktorum pozisyonu yakalayamadık bir türlü. Bi 10 gün sonra tekrar gidicem yine göremezsek detaylıda kesin görülür heralde
Görülür bence, bi de ıkılı testte serbest hcg yuksek olunca kız dıye okumustum, sınır ne bılmıyorum ama benım o deger 116bındı

Görülür bence, bi de ıkılı testte serbest hcg yuksek olunca kız dıye okumustum, sınır ne bılmıyorum ama benım o deger 116bındı
Ay ben bida hiç baktırmadım hcg ye en son 1000i geçmişti. 37yle öğrenmiştim hamileliğimi 2 günü bile bekleyemeden test veriyordum artışa bakmak için . Ne günlerdi 🥹🥹

Ben nipt yaptırdım ama 15+6 da ultrasonda doktor yüzde 1milyon kız dedi 😄 o haftalarda çok net görülüyor demek ki

Bi bakayım canım bunu
Bu mu canım?

Eklentiler

• 30BCB469-3449-4009-B843-23CA8E10F4FE.jpeg
    30BCB469-3449-4009-B843-23CA8E10F4FE.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 50
X