2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Rica ederim canım ne demek, yine indirimde güzel birşeyler yakalarsam burdan haberdar ederim sizi😂 ben baya birşeyler aldım yenidoğan ve 1-3 ayı stokladım sadece zıbın almam gerekiyor. 3-6 ay almaya başladım şimdide indirim oldukça civil ve ebebekten hangisi denk gelirse alıyorum takımları. Rabbim sağlıkla giydirmeyi de nasip eder inşallah 🤲
Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin. Valla bende o kadar çok şey almışım ki daha doğana kadar dağ olacak herhalde 😅😅😅

Kızlar selam bugün kontrolüm vardı 12 haftalığım, Dr herşey yolunda haftasina uygun gayet güzel gelişiyor dedi ikili test icin kan verdim Dr kendisi baktı ultrasonda ense kalınlığı güzel normal dedi, cinsiyet tahmini hiç yapmadı, sizin aranızda nub falan anlayan varsa bakabilir mi acaba 😍🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20230729_143555.jpg
    IMG_20230729_143555.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 41
Rica ederim canım ne demek, yine indirimde güzel birşeyler yakalarsam burdan haberdar ederim sizi😂 ben baya birşeyler aldım yenidoğan ve 1-3 ayı stokladım sadece zıbın almam gerekiyor. 3-6 ay almaya başladım şimdide indirim oldukça civil ve ebebekten hangisi denk gelirse alıyorum takımları. Rabbim sağlıkla giydirmeyi de nasip eder inşallah 🤲
Cok almayın dıyorlar 1-3 ayı, cok cabuk büyüyormus, ben de hangısı denk gelırse herbedenden alıyorum ındırım yakaladıkca, bak sen de takıp et ınstgramda aycancablog var, sureklı ındırım paylasıyor..

Canım tebrik ederim cinsiyeti ne olursa olsun bizim evladımız sonuçta 🥰
Aynı şeyi bende yaşadım 11+0 da kesin erkek denmişti sonra kıza döndü benim de 😇😇
Bu senenin doktorlarında bir yanılma var gibi ama 😅😅😅
Tabiki bizim evaldimiz kızı erkeği yok 🫶 iyi biz yine erken öğrendik 24-25.jafyalarda hala bir koz bir erkek diyen varmış 😂

Kızlar selam bugün kontrolüm vardı 12 haftalığım, Dr herşey yolunda haftasina uygun gayet güzel gelişiyor dedi ikili test icin kan verdim Dr kendisi baktı ultrasonda ense kalınlığı güzel normal dedi, cinsiyet tahmini hiç yapmadı, sizin aranızda nub falan anlayan varsa bakabilir mi acaba 😍🙏🏻
Ay ben hiç anlamıyorum canım ya, AnlatilmazYasanir AnlatilmazYasanir sanki o tahmin yapıyordu 🤫🤫

Kizlar bugune randevum vardi arabayla ilgili sıkıntılar oldu cikamadik saatimiz de gecti
Cok gormek istiyordum merak ediyordum
Tekme hissetme bolumune gecsek rahatliycam
Goremedim bari bi isaret gonder iyiyim annecim olarak anlayayim dedim midem bulanmaya basladi ögürüyorum🫢 tesekkurler yavrucugum dedim ama keske tekme ataydin😁

Tabiki bizim evaldimiz kızı erkeği yok 🫶 iyi biz yine erken öğrendik 24-25.jafyalarda hala bir koz bir erkek diyen varmış 😂
Benim cinsiyet değişince ben de bir acabaya düştüm ama ay yine değişir mi ki yaa falan diye 😅😅😅
İnşallah daha bir değişiklik olmaz 😂😂😂
Bende güvenemeyip başka doktora teyit ettirmek için gittim o da kız dedi gerçi.
Ya doktorların hatası 11-12-13 bence erken cinsiyet söylemek için hele kesin demek için gerçekten erken

Kizlar bugune randevum vardi arabayla ilgili sıkıntılar oldu cikamadik saatimiz de gecti
Cok gormek istiyordum merak ediyordum
Tekme hissetme bolumune gecsek rahatliycam
Goremedim bari bi isaret gonder iyiyim annecim olarak anlayayim dedim midem bulanmaya basladi ögürüyorum🫢 tesekkurler yavrucugum dedim ama keske tekme ataydin😁
Hahahahhaha al snaa işaret gibi işaret 😅😅😅
Bende henüz bir şey hissetmiyorum ya göbeğim yağlı ondan herhalde 😅😅😅

Kızlar selam, herkesi acabaya düşürecek bir haber ile geldim 12+4te kesin erkek diyen doktorumuz bugün 16+2de %80 kız diyince başka doktora gittik ve bir aydır erkek sandığımız bebegimizin kız olduğunu öğrendik
Şaka mi

Ayy benimde değişir mi acaba 15 haftalikken erkege benziyor demişti bakalım yarın nolacak.devletteki doktorlar neysede özelde de İlk defa bu kadar yanılmaya şahit oldum

Kızlar selam, herkesi acabaya düşürecek bir haber ile geldim 12+4te kesin erkek diyen doktorumuz bugün 16+2de %80 kız diyince başka doktora gittik ve bir aydır erkek sandığımız bebegimizin kız olduğunu öğrendik
😵‍💫😵‍💫 ayy ben yeni alıştım cinsiyetine, kıyafet aldım. Şimdi yine bi tuhaf oldum 🤦‍♀️

Cok almayın dıyorlar 1-3 ayı, cok cabuk büyüyormus, ben de hangısı denk gelırse herbedenden alıyorum ındırım yakaladıkca, bak sen de takıp et ınstgramda aycancablog var, sureklı ındırım paylasıyor..
Evet canım onu da takip ediyorum birde n11 hemen hemen hergün 25 tl indirim kuponu veriyor küçük şeyleri de hep o şekilde aldım çok ucuza geldi mesela çorap diş kaşıyıcı gibi😂 hastane çıkış seti aldım 10lu, 1 tanede 5li onun haricinde 5 takım 1-3 ay aldım evet az alın diyorlar ama hergün makine mi çalıştırcaz bide kış ayına denk geliyor bana çok gelmedi ama belki de çok almışımdır deneyimliler daha iyi bilir😂 ama artık daha büyük beden almayı düşünüyorım 3-6 ay daha çok kullanılıyormuş 6-9 uzun kollu çok almam yaza denk geleceği için zıbınla gezer bebişler diye düşünüyorum 😂

Ben demiştim size 12 li haftalar tahmindir diye ☺️en net 20li haftalarda ayrıntılı ultrasonda netleşir

X