2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben ilk bebeğimde Prima ile başlamıştım başka beze gecememistim, bunda karışık alıyorum hatta gün içinde karışık bağlayacagim. Tek beze alistirinca biz zorluk yaşamıştık, her çocuk bir olmaz belki ama bizimki alışkanlıklarını değiştirmeyi pek sevmiyor. Özellikle tatillerde seyahatlerde kullandığın bezi bulamazsan vay haline 😁
Evet o durumlarda çok zor olur. O yüzden karışık kullanmak ve çocuğu her şeyin konforuna alistirmamak her duruma ayak uydurması için felan gayet mantıklı 🤭🤭

Zıbın kaçar tane alalım peki😂
Ben çıtçıtlı badi alıyorum 1-3 ay, onda sınırlama yok benim için ağız bezi gibi bişey o çok kullanılıyor, terliyor, kakası çıkıyor, hiç bişey olmasa günlük değiştiriyoruz zaten. Bolca 1-3 ve 3-6 ay çıtçıtlı body alıyorum. Ebebekte daha uygun

Ben çıtçıtlı badi alıyorum 1-3 ay, onda sınırlama yok benim için ağız bezi gibi bişey o çok kullanılıyor, terliyor, kakası çıkıyor, hiç bişey olmasa günlük değiştiriyoruz zaten. Bolca 1-3 ve 3-6 ay çıtçıtlı body alıyorum. Ebebekte daha uygun
Bi ara civilden almıştım ama e bebekten hiç almadım bi june marka var sanırım bide hello baby hangisi daha iyi acaba

Evet canım onu da takip ediyorum birde n11 hemen hemen hergün 25 tl indirim kuponu veriyor küçük şeyleri de hep o şekilde aldım çok ucuza geldi mesela çorap diş kaşıyıcı gibi😂 hastane çıkış seti aldım 10lu, 1 tanede 5li onun haricinde 5 takım 1-3 ay aldım evet az alın diyorlar ama hergün makine mi çalıştırcaz bide kış ayına denk geliyor bana çok gelmedi ama belki de çok almışımdır deneyimliler daha iyi bilir😂 ama artık daha büyük beden almayı düşünüyorım 3-6 ay daha çok kullanılıyormuş 6-9 uzun kollu çok almam yaza denk geleceği için zıbınla gezer bebişler diye düşünüyorum 😂
Güzel gunlerde giysin inşallahh ❤️🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20230729_183453.jpg
    IMG_20230729_183453.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20230729_183448.jpg
    IMG_20230729_183448.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 37
O zaman yenıdoganla karıstırdım benım 5 tane 5lı hastane cıkısı var baska takımlar da var rastgele aldıgım, 3 - 6aya yogunlastım suan
5 hastane çıkışını 5 gün boyunca her gün birini giydir, çünkü çabucak buyuyecekler sonra içinde kalmasın ne hevesle almıştım hiç giydiremedim diye. Büyük olmasinda sorun yok zaten bol bol daha rahat, küçük gelince elinde patlıyor. Bı de bebekler her ay 600gr ile 1 kg arasında kilo alıyor. Kimi 1.5 kilo alıyor. O yüzden büyük almaktan zarar gelmez

5 hastane çıkışını 5 gün boyunca her gün birini giydir, çünkü çabucak buyuyecekler sonra içinde kalmasın ne hevesle almıştım hiç giydiremedim diye. Büyük olmasinda sorun yok zaten bol bol daha rahat, küçük gelince elinde patlıyor. Bı de bebekler her ay 600gr ile 1 kg arasında kilo alıyor. Kimi 1.5 kilo alıyor. O yüzden büyük almaktan zarar gelmez
Bu arada ben hıc 10lu set almadım, gerek var mı 10luya

X