2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sohrab Sohrab bana kalirsa başka doktora gitmek kafa karistirmaktan başka bir işe yaramıyor. Cihazlar farklı oluyor görüşler ben o hatayı ilk haftalar yaptım kendi doktoruma gidene kadar günleri cehenneme cevirmistim😅
Aynen ruyamda tescilledım☺️ yok gelısımı gerı yok kalp atısı yavas, neyse şurda 2 haftamız kaldı, sabredicez ☺️

Aynen ruyamda tescilledım☺️ yok gelısımı gerı yok kalp atısı yavas, neyse şurda 2 haftamız kaldı, sabredicez ☺️
Sık sık gidip bir anda ara verince oyle oluyorr zaman geçmiyor da sonra alisiyosun🥲 dün ben gittiğimde ultrason sesinden rahatsız olup kulağını kapatınca içim hala sizliyor rahatsız ediyorum minigim diye😅😅

Kıyamam😍 bende 2 haftada bi gidiyorum sonraki randevu ayda bi olucak dedi, nasıl durucam bilmiyorum
Ben hıc bu kadar araya alısık deılım, ıkızlerdeyken de max2 hafta oluyordu kontrol tabı ona kalmadan kanama leke bısey oluyordu yıne gıdıyoduk, neyse 2 hafta kaldı, saglıklı olsun da beklerım ben 🥰🙏🏻

Ben hıc bu kadar araya alısık deılım, ıkızlerdeyken de max2 hafta oluyordu kontrol tabı ona kalmadan kanama leke bısey oluyordu yıne gıdıyoduk, neyse 2 hafta kaldı, saglıklı olsun da beklerım ben 🥰🙏🏻
Öyle sağlıklı olsunlar da insan herseye razı oluyor, biraz daha büyüsünler hareketleri hissedince insan biraz rahatlıyor

Dun aksam böyle bısey oldu, ama emın deılım, bıdaha da olmadı, yıne de cok mutlu oldum 😍
Yaa gerçekten mi ne güzel😍ilk zamanlar düzenli olmaz zaten ara ara olur sonra sen gör 6.aydan sonra uykudan uyandırır 😍

İsim koyarken yurt dışında da zorlanmayacagi bı isim olsun istiyorum, Türkçe karakterler içeren isimler yurt dışında biraz zor oluyor, içinde noktalı harfler ya da ğ olmayan isimlerden seçmeye gayret ediyoruz. İleride belki yurt dışında yaşamak ister ya da sık sık seyahat etmek zorunda kalırsa diye.
Ben de Yağız ismini düşünmüştüm eşim aynı şeyi söyledi icinde ğ olmasın, diyor. Kızım ismini ben koyacağım yoksa sana küserim, diyor. Önce Kuzey olsun dedi şimdi de Aybars olsun diye tutturdu.Benim içime pek sinmedi vazgeçiremiyorum da.Herkese de kardeşimin ismi Aybars olacak diyor.😄 Eşimle isim konusunda ortak nokta bulamıyoruz zaten şimdi bir de kızım çıktı.🤦‍♀️

Mavisaclikadin Mavisaclikadin benım alt acma bezı ve battaniye geldı, batranıye de hamur markası var, yalnız ben defo bulamadım ıkısınde de 😃acaba ben mı gormuyorum
Benimkinde de defo yok gibiydi varsa da ben göremedim galiba genel olarak görünmeyecek kadar minik dikiş hataları oluyor onuda anlamak çok mümkün değil😂 güzel günlerde kullanın canım😍❤️

Kızlar selam, herkesi acabaya düşürecek bir haber ile geldim 12+4te kesin erkek diyen doktorumuz bugün 16+2de %80 kız diyince başka doktora gittik ve bir aydır erkek sandığımız bebegimizin kız olduğunu öğrendik

Eklentiler

• IMG_20230729_123342.jpg
    IMG_20230729_123342.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar selam, herkesi acabaya düşürecek bir haber ile geldim 12+4te kesin erkek diyen doktorumuz bugün 16+2de %80 kız diyince başka doktora gittik ve bir aydır erkek sandığımız bebegimizin kız olduğunu öğrendik
Canım tebrik ederim cinsiyeti ne olursa olsun bizim evladımız sonuçta 🥰
Aynı şeyi bende yaşadım 11+0 da kesin erkek denmişti sonra kıza döndü benim de 😇😇
Bu senenin doktorlarında bir yanılma var gibi ama 😅😅😅

ÇOk tesekkurler, kullandıkca seni hatırlıcam☺️
Rica ederim canım ne demek, yine indirimde güzel birşeyler yakalarsam burdan haberdar ederim sizi😂 ben baya birşeyler aldım yenidoğan ve 1-3 ayı stokladım sadece zıbın almam gerekiyor. 3-6 ay almaya başladım şimdide indirim oldukça civil ve ebebekten hangisi denk gelirse alıyorum takımları. Rabbim sağlıkla giydirmeyi de nasip eder inşallah 🤲

X