2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264

Şöyle bi yazi okumustum buldum
Anne babanin adina gore neden hesaplandigini acikliyor
Bircok yazi okumustum zamaninda bulamadim
Okumus prof olmus birinin adi da 3 degerinde cikabilir bu sekilde tez curutulemez o insanin sadece is hayatina degil genel hayatina enerjisine aile hayatina sans meselesine vs vs de etki eder deniyor
Aklimda kaldigi kadar bu tarz aciklamalardi
Valla arkadaslar herkes kendi tercihlerinden sorumlu ben sadece kaynak paylastim hangisi icinize siniyorsa 🙏🤩

Kızlar merhaba ben Aralık anneleri grubundaym burada Sivas'ta olan arkadaşlar varmış galiba ☺️

Canım badgere de bakmanı öneririm. İçeriği çok çok temiz çıkmış göğüs ucu kreminde
Aaa hiç duymadığım bir marka yeni mi çıktı bu? 5 sene önce lansinoh kullanmıştım sürünce emebiliyor bebeğe zararı yoktu bu dediğin de öyle mi

Aaa hiç duymadığım bir marka yeni mi çıktı bu? 5 sene önce lansinoh kullanmıştım sürünce emebiliyor bebeğe zararı yoktu bu dediğin de öyle mi
Evet içeriği çok temiz. Geçen paylaşmıştım instada içerikleri ne diye bir sayfa var orda gördüm ilk göğüs ucu kremi badgerin . 100üzerinden 100 puan vermişler 😄 sonra baktım zaten ürünleri hep temiz içerikliymiş

Şöyle bi yazi okumustum buldum
Anne babanin adina gore neden hesaplandigini acikliyor
Bircok yazi okumustum zamaninda bulamadim
Okumus prof olmus birinin adi da 3 degerinde cikabilir bu sekilde tez curutulemez o insanin sadece is hayatina degil genel hayatina enerjisine aile hayatina sans meselesine vs vs de etki eder deniyor
Aklimda kaldigi kadar bu tarz aciklamalardi
Valla arkadaslar herkes kendi tercihlerinden sorumlu ben sadece kaynak paylastim hangisi icinize siniyorsa 🙏🤩
Ya anlamayı çok istedim ama yazı o kadar imla hatasıyla dolu ki beynim yandı 😂😂
Ben de bi baktım birinde - işareti çıktı.
Sonra bi deneme daha yaptım onda da öyle çıktı. Hiç bulaşmadan bıraktım peşini, bildiğim yoldan devam 😂

Kızlar günaydın, ben de değişik rüyalar görmeye başladım, iki gündür. sürekli tanıdığım kişiler Doğum yapıyor ben de başlarındayım, benim doğumuma daha var oluyor 🙄😣 bu ne demek anlamadım

Merhaba kızlar
Bebek bezi almaya başladınız mı ? Hangisini alalım? Sanırım 1 numaradan başlayacağız ? Kaç tane alalım ?

Kızlar günaydın, ben de değişik rüyalar görmeye başladım, iki gündür. sürekli tanıdığım kişiler Doğum yapıyor ben de başlarındayım, benim doğumuma daha var oluyor 🙄😣
bu ne demek anlamadım
Günaydın canım , bende çok değişik rüyalar görüyorum , bu dönemde çıktık normal diye yazıyor hamile bloglarında . Şu an psikolojimiz tamamen bebeğimiz ve doğum üzerine sanırım bu nedenle görüyoruz .

Ben de hamilelikle ilgili rüyalar görmeye yeni yeni basladim ve sürekli bebeğimi kız görüyorum. Bilinç altıma kızım olacağını nasıl kodlamissam, erkek olduğu kesinleştiği halde beynim kabullenmiyor 😁

X