2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de ayni arayistayim. Leo, milan hosuma giden isimler. Esim fenerbahceli leo olma diyor asiri sinir oldum futboldan nefret ediyorum
Tercih meselesi tabi ki özellikle yurt dışında yaşayanlar yabancı isimleri daha cok tercih eder ama ben Türk ismi olup Türkçe karakterler olmamasına dikkat ediyorum daha çok. Eşim direk eski türk isimlerinden bakiyor hatta ama bu sefer ben daha güncel bı erkek ismi bakıyorum 😀

Benım karar verıdıgım ısım 1 3 cıktı, ben napıyım 🙈 vazgeçtim, bugun ısım aradım tüm gün 🤷‍♀️
Kardeşime baktım onun da 1 2 çıkıyor, aslında akıllı bı kızdır ama negatifligi çeker genelde kendine ve yıldızı aşırı düşük, çabuk nazara gelir.

Ay ben de bugun fenayim bi de bas agrisi.. disarida arkadaslarla cikinca hep erken donuyorum ayaklarim sisiyor kendimi sıkıcı biri gibi hissetmeye başladım
Bende öyleyim hep evdeyim, evdeyken bile hep oturuyorum bulantım da geçmedi Zaten ne Zaman prilamı azaltsam kötü oluyorum mecbur kullanmaya devam

Kardeşime baktım onun da 1 2 çıkıyor, aslında akıllı bı kızdır ama negatifligi çeker genelde kendine ve yıldızı aşırı düşük, çabuk nazara gelir.
Belkı de bundan mı kı 🤷‍♀️🤣
Ortalama bısey de kabulum ama, benım ısmım bıraz degısık, uyumsuz bıraz sanırımm🤣

Bende kardeşime baktım şimdi, akıl çıkmadı fikir 1 çıktı😂 ama kardeşim ortalamanın üzerinde zekaya sahip bir çocuk ODTÜ mezunu mühendis ve gerçekten kardeşim diye demiyorum inanılmaz pratik zekalı ve akıllıdır. Ben diyorum inşallah zekası dayısına çeker burda düşük çıkmasına şaşırdım🤣

Bende kardeşime baktım şimdi, akıl çıkmadı fikir 1 çıktı😂 ama kardeşim ortalamanın üzerinde zekaya sahip bir çocuk ODTÜ mezunu mühendis ve gerçekten kardeşim diye demiyorum inanılmaz pratik zekalı ve akıllıdır. Ben diyorum inşallah zekası dayısına çeker burda düşük çıkmasına şaşırdım🤣
Ayyy valla umut oldun bana, ben karar verdıgım ısme gerı mı donsem🤣 bu ebced olayını zihnimden tamamen silsem 🤣

Zekası o kadar yuksek ki demekki hesaplayamamis 😀ben de ailemden bı kaç kişiye baktım da sanırım listesinde olmayan bı isim yazilirsa çıkmıyor, anne akıl baba fikir anladığım kadarıyla. Babaya türkay yazdım kuzenimin, sadece akıl çıktı annesinin isminden, fikir çıkmadı. Senin annenin ismini kabul etmemiş olabilir

Zekası o kadar yuksek ki demekki hesaplayamamis 😀ben de ailemden bı kaç kişiye baktım da sanırım listesinde olmayan bı isim yazilirsa çıkmıyor, anne akıl baba fikir anladığım kadarıyla. Babaya türkay yazdım kuzenimin, sadece akıl çıktı annesinin isminden, fikir çıkmadı. Senin annenin ismini kabul etmemiş olabilir
Alttakı osmanlıca bölümüne yazın cıkmayanları, hesaplıyor onları da

Asil Han
Atlas
Ertuğrul
Aslan
Alparslan
Yağız
Arslan ☺️🌸🙏🏻 bunları beğeniyorum ama eşimle asla anlaşamıyoruz isim konusunda 😂
Atlası bende düşündüm ama Yunan mitolojisinde dünyayı sırtlanan bişey bişey anlamına gelmekte yani bi nevi tanrı rolünde olduğu için istemedim. Aslan Uras düşünmüştüm ama şimdi de Ayaz düşünüyorum. Sanırım ayaz olacak

Kizlar soyle bi site var
Kendi adinizi esinizin adini ve koyacaginiz ismi yazin ve sonuclarina bakin
Buna benzer birseyi daha once soylemistim cocugunuzun isminde esinizle sizin ortak harfleriniz olursa enerji ve baglilik olayi dahs farkli oluyormus
Ortak harfleriniz yoksa bir harf esinizden bir harf kendinizden alip olusturabiliyormussunuz
Örnek; Yasemin Eren
Ortak harfler e ve n
Cocuk ismi; Evren / Sena
Metehan / Aren gibi

Ortak harf yoksa da
Örnek; Ali Zeynep
Cocuk ismi; Nisa - Araz gibi

Birkac enerji ve reiki uzmani takip ediyorum unluleri vs de inceliyor cocuklariyla beraber
Cocugun anne babaya duskunlugu ve bagliligini bile etkilemekte harf enerjisi
Inanan inanmayan olabilir tabiki ben yinede yazayim dusunmek isteyen olabilir belki 😊 benim de aklimda A yogunluklu isimler vardi ama ben bizim isimlere uymuyor diye eledim
Harflerimize uygun olarak da Görkem/ Berkay/Kerem isimleri ön planda
Benim de en isindigim Kerem oldu 🥰
Naif uyumlu bi isim ve cocuk gibi geliyor bakalim yarin netlesir zaten 🍀
Ay çok komik oldu 😂 kızımda Osmanlıca baktım akıl 1 fikir 1 çıktı
Oğluma akıl 1 fikir 6 çıktı
🙈😂

Atlası bende düşündüm ama Yunan mitolojisinde dünyayı sırtlanan bişey bişey anlamına gelmekte yani bi nevi tanrı rolünde olduğu için istemedim. Aslan Uras düşünmüştüm ama şimdi de Ayaz düşünüyorum. Sanırım ayaz olacak
Ayy bir ara eşim takmıştı Ayaz’a ne hikmetse kaynım da takmıştı. Ne ben ne eltim beğenmiyoruz. Ben dedim size kalsın Ayaz ismi biz koymuyoruz. Anlamını da pek sevmiyorum ama tabiki herkesin zevki başka. Belki siz de benim koyacağım ismi beğenmeyeceksiniz. Adıyla büyüsün minnoş 😍🙏🏻

Ayyy valla umut oldun bana, ben karar verdıgım ısme gerı mı donsem🤣 bu ebced olayını zihnimden tamamen silsem 🤣
Neye inanırsan o gerçekleşir bence, benim beğendiğim isimde düşük çıktı. Olayı kardeşim üzerinden denemek istedim tanıdığım en zeki insan o olduğu için😂 ben bu ebced olayını araştırmadıgım için çok yorum yapamayacağım, sadece şöyle düşünüyorum çocuğa atıyorum rüzgar ismini verdik sakin olmasını beklemek biraz mantıksız değil mi😂 konulan ismin anlamı önemli bence, hem söylenişi güzel olsun hem anlamı içime sinsin ben buna önem veriyorum o yüzden de Yağız isminden vazgeçmeyeceğim❤️

Ayy bir ara eşim takmıştı Ayaz’a ne hikmetse kaynım da takmıştı. Ne ben ne eltim beğenmiyoruz. Ben dedim size kalsın Ayaz ismi biz koymuyoruz. Anlamını da pek sevmiyorum ama tabiki herkesin zevki başka. Belki siz de benim koyacağım ismi beğenmeyeceksiniz. Adıyla büyüsün minnoş 😍🙏🏻
Benim kızımın ismi Kumsal, oğlum Efe Bunu kuzey düşünüp sonra aslan Uras düşünüp en son ayaz da karar kaldım gibi bişey 😂

Neye inanırsan o gerçekleşir bence, benim beğendiğim isimde düşük çıktı. Olayı kardeşim üzerinden denemek istedim tanıdığım en zeki insan o olduğu için😂 ben bu ebced olayını araştırmadıgım için çok yorum yapamayacağım, sadece şöyle düşünüyorum çocuğa atıyorum rüzgar ismini verdik sakin olmasını beklemek biraz mantıksız değil mi😂 konulan ismin anlamı önemli bence, hem söylenişi güzel olsun hem anlamı içime sinsin ben buna önem veriyorum o yüzden de Yağız isminden vazgeçmeyeceğim❤️
Tamam dönüyorum ilk ismime❤️🥰
Hayırlı evlat olsun ınsallah 🙏🏻☺️

X