Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
Allah Allah yaaa hadi bakalım gir çık iyi haberler verirsin inşallah.. Ne zaman bağlayacak hemen mi?
Biraz yürü az su iç dedi bağlar şimdi herhalde
Haber ver bize de ama bence bir şey yok, günü gününü tutmuyor bebe milletinin
Doktor karnıma vuruyor beni öksürtüyor kıpırdamıyor şerro. Az bişi tartıştık beyimle diye ayıptır be. Sonra da sağlık açısından az mutsuz eden bi haber aldım onun da mı etkisi var bilmiyorum da yaylar bu kadar hassas olmaz normalde fkfk

Doktor karnıma vuruyor beni öksürtüyor kıpırdamıyor şerro. Az bişi tartıştık beyimle diye ayıptır be. Sonra da sağlık açısından az mutsuz eden bi haber aldım onun da mı etkisi var bilmiyorum da yaylar bu kadar hassas olmaz normalde fkfk
Allah Allah yaaaa kız akrep oğlak falan olacak olmasın bu cidden ne bu minnoşluk wdknbs

Yav benimki de karnımı yamultuyordu kıpır kıpırdı 2 gündür yine hareketli ama az önce konuşulmuş ya sanki içerde yılan gibi süzülüyor diye onun gibi de yakalıyorum bazen. Hareketsizlik yok ama ortalığı da yıkmıyor geçen haftaki gibi mesela ama haklısın endişeleniyor insan çok 🥹 bence senin bebonun uykusu ağır 🥲

Yav benimki de karnımı yamultuyordu kıpır kıpırdı 2 gündür yine hareketli ama az önce konuşulmuş ya sanki içerde yılan gibi süzülüyor diye onun gibi de yakalıyorum bazen. Hareketsizlik yok ama ortalığı da yıkmıyor geçen haftaki gibi mesela ama haklısın endişeleniyor insan çok 🥹 bence senin bebonun uykusu ağır 🥲
Nstye neden bağlayacak ki acaba kalp atışı solunumu falan iyi dedi nstde ne arıcaz şimdi

Allah Allah yaaaa kız akrep oğlak falan olacak olmasın bu cidden ne bu minnoşluk wdknbs
Oğlakları nasıl bilirsiniz anam ya benim çevremde çok az oğlak var, benim kızım 24 aralıkta tam 38 haftalık oluyor ve bir aksilik çıkmazsa %95 oğlak. İnat ve hırs varmış, hiç anlaşamadığı burç kovaymış, kova olduğumu söylememe gerek yok sanırım ajfksksks

Oğlakları nasıl bilirsiniz anam ya benim çevremde çok az oğlak var, benim kızım 24 aralıkta tam 38 haftalık oluyor ve bir aksilik çıkmazsa %95 oğlak. İnat ve hırs varmış, hiç anlaşamadığı burç kovaymış, kova olduğumu söylememe gerek yok sanırım ajfksksks
Eltimin bi bebo oğlak biri yay. Oğlak olan analarını ağlatmıştı Allah affetsin dmmfg

Hayırlı haberler ver canım bir şeyi yoktur rahatsız edilmek istemiyordur bence

owlll owlll , Berry geçmiş olsun kızlar :KK43: Limonlu zencefilli bir şeyler de tüketin çok yüklenmeden, pastil kullanabilirsiniz boğazı yumuşatır hem bir de içebildiğiniz kadar su için :KK43:
Sağol canım ihlamur sıcak ballı süt falan içiyorum eşime söyleyeyim de zencefil alsın madem hiç çıkacak halim yok 🥹

Benim kardeş erkek ocak oğlağı ama yani gerçekten aşırı inat bir tip birde kuzenim var oda kız oda inattır valla inat olmayan görmedim ama belki aralık oğlağı farklıdır

Geçmiş olsun canım bende çok kötüyüm kolumu kaldıracak halim yok burun akıntın var mı
pek yok ya aksa daha iyi olacak sanki. bu şekilde geniz akıntısı ve baş ağrısı çok oluyor. sana da çok geçmiş olsun canım. ben ıhlamur ve parol tüketebiliyorum anca

Şekeri olanlara bakıyorum da değerleri gayet güzel gibi. Dün Ablamlar geldiler hamur işli akşam yemeği , bir büyük dilim kek , bir dilim bisküvili pudingli pasta bir tane de yatmadan mandalina yedim ama dediklerim 3 saate yayılmış bir şekilde yatacakken ayaklarımın altı yandı şekerimi ölçeyim dedim 163 çıktı şok oldum. Mandalinayı ölçmeden yarım saat önce yemiştim ama bir tanecik şey bu etkiyi yaratmaz Şeker yüklemesine güvenim kalmadı sanırım ya. Yarın doktoruma durumu söylicem diyet mi yapmam gerkir bilemiyorum🤷🏻‍♀️

X