Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
Aynen ben de öyle denerim bi dahakine bi de ham kakao almak iyi olur tabii böyle yiyeceksem. Ama normalde ekmek üstü fıstık ezmesi & muz yapınca yükseltmiyodu doyurucu da oluyodu ondan devam etsem daha iyi
stresle o kadar bağlantılı ki yükselmesi bugün mis gibi uyandım bak kafama bi' şey takmadan keyifliyim sabahtan beri aynı şeyleri yiyorum 130'a bile çıkmadı. Sabah tokluk 128 öğlen 125.

Doktor bana 13:30a randevu vermiş, bu randevuyu 13:25'te vermişti ndfmkf nasıl evden çıktığımı bilemedim yetişicem diye

stresle o kadar bağlantılı ki yükselmesi bugün mis gibi uyandım bak kafama bi' şey takmadan keyifliyim sabahtan beri aynı şeyleri yiyorum 130'a bile çıkmadı. Sabah tokluk 128 öğlen 125.
Aynen doktor bana da öyle dedi hasta olduğun için yüksek çıkmıştır şeker taramada bi stres sebebi çünkü kullandığın ilaçlar bile dedi. Aşırı etkiliyor bence de

Biliyom anam söylediğin modeli ben de çok baktım hatta, hiçbirini önermiyor doktorlar ama herkes kullanıyor deneyimli analar bilgi verir belki. Ben güvenli değil denince almadım sorgulamıyorum böyle şeyleri bi de çirkin olunca ajfksksks
herkes minder model dedi aldım gitti valla :KK70: tam takım aldım uyku seti olarak biraz dönmeye başlayınca çıkarırım belki minderleri

Çoğu bebek en az 3.5 kilo doğuyor, hiçbiri 1 numara kullanmıyor mu o zaman şaapamadım ben.
Bence ekseriyeti 3.00 - 3.50 kg aralığında doğuyor ve 1 numara kullanıyor. Mesela arkadaşımın bebeği 2 aylık oldu yeni geçtik biz 2 numaraya dedi. Tam 3 kg doğmuştu bebek.

Ya bi de kilo ok ama kilosu fazla doğsa da bu beboların totoları bir değil mi hadi az büyük küçük oynasın ama yine bebo totosu bebo totosudur küçük yani
IMG_6457.png
Gamze Kahraman hala 1 numara kullanıyoruz demiş bebeği 1 aylık. Ama 37.hafta doğum yapmıştı diye hatırlıyorum. Herkes farklı bir şey söylüyor doğum haftası, kilosu bebeğin iriliğine göre yaşayıp göreceğiz sanırım 😅

Eki Görüntüle 3488830 Gamze Kahraman hala 1 numara kullanıyoruz demiş bebeği 1 aylık. Ama 37.hafta doğum yapmıştı diye hatırlıyorum. Herkes farklı bir şey söylüyor doğum haftası, kilosu bebeğin iriliğine göre yaşayıp göreceğiz sanırım 😅
Aynen yine stok yapmamak iyi de almak lazım ya 1-2 paket bile olsa. Ki 2'den daha fazla gider bence

Aaaa noldu kız neden doktora gittin hissediyorum artık hareketlerini demiştin kaçırdım mı ben sonrasını?
Az hissediyorum anam doktor da baya bi çabaladı ayağını falan oynatmadı, kalp atışı var kan akışı var suyu iyi ama yine de herhalde garanti olsun diye bağlayacak

Az hissediyorum anam doktor da baya bi çabaladı ayağını falan oynatmadı, kalp atışı var kan akışı var suyu iyi ama yine de herhalde garanti olsun diye bağlayacak
Allah Allah yaaa hadi bakalım gir çık iyi haberler verirsin inşallah.. Ne zaman bağlayacak hemen mi?

X