2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Günaydın güzel anneler, gününüz güzel geçsin. Bugün benim doğum günüm 39 olduk gitti. Dün akşam eski resimlerimize baktık eşimle ne günler geçirmişiz çok güzel uzun yıllarımız olmuş. Eşimle çıkmaya başladığımda 17 yaşındaydım daha :oops:
vay be yaşlanmışız gerçekten. :KK53:

Günaydın güzel anneler, gününüz güzel geçsin. Bugün benim doğum günüm 39 olduk gitti. Dün akşam eski resimlerimize baktık eşimle ne günler geçirmişiz çok güzel uzun yıllarımız olmuş. Eşimle çıkmaya başladığımda 17 yaşındaydım daha :oops:
Mutlu saglikli yillarin olsun KHENA🤩🎂🎉🎉🎊🎊🎊

Ya ne kadar güzel, doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu yıllarınız olsun :) bende eşimle tanıştığımda 17 yaşındaydım şuan 25 yaşındayım inşallah bizde sizin gibi 39. yaşımıda kutlarız :)

Bende yemekten sonra oluyor genelde
Bazen durduk yere de oluyor bilemedim
Bide ishalim surekli
Hem gormek icin bahanem olmus olur bi yandan da 🙈 umarim bakar doktor sansimi denicem valla 🤷‍♀️
Bence bakar canım. Sen yine de o hastanede takipli hasta olsan daha iyi aslında. Bi devlete bi özele gidersin. İyi bi doktor bulup oradan devam et. 2 doktor takibi iyidir 😀

KHENA KHENA Hayırlı uzun ömrümüz olsun ailenizle 🤍💐 maşallah 🧿
Teşekkür ederim canım hepimiz ailelerimizle güzel ömürler geçirelim :KK36:
Mutlu saglikli yillarin olsun KHENA🤩🎂🎉🎉🎊🎊🎊
Teşekkür ederim tatlım hep beraber inşallah çocuklarımızın büyüklüğünde de bu dostluğun devam etmesini temenni ediyorum :KK37::KK36:
Ya ne kadar güzel, doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu yıllarınız olsun :) bende eşimle tanıştığımda 17 yaşındaydım şuan 25 yaşındayım inşallah bizde sizin gibi 39. yaşımıda kutlarız :)
İnşallah canım, sevgi saygı çok önemli hiç kaybetmeyin inşallah sizde :KK68:
Kizlar ya sabah sabah depremle uyandım 😥Adana kozan 5.5. Tabi kayserideyim hafif hissettim
Çok geçmiş olsun evet bende haberlerde okudum deprem korkunç bir mesele Allah yaşayanlara yardım etsin :KK42:

Kızlar bide sipariş ettiğim çantalardan biri gelmiş. Aşırı güzel çok beğendik biz ama rengi açık olduğu için eşim koyu renk al dedi. Çabuk kirlenir diye. Kalitesi baya güzel ama. Siyah da almak istemiyorum hiç bakalım diğerleri de gelsin karar vericem. Sizle de paylaşıyorum
Eki Görüntüle 3277016
Canım hepsıburada yorumlarına baktım cantanın fermuar dıkıs yerlerı basit olmus yazmıslar ve asımetrık olarak yamuk dıye belırtmısler, var mı oyle sorunlar?

Bence bakar canım. Sen yine de o hastanede takipli hasta olsan daha iyi aslında. Bi devlete bi özele gidersin. İyi bi doktor bulup oradan devam et. 2 doktor takibi iyidir 😀
Ayda bi gidiyorum zaten ozele
Devlete de boyle durumlarda gitmek aklima geliyor
Geldim doktor bakti hersey yolunda sukur
Ama ishal olayi onemli dedi kan verdim simdi idrar tahlili de istedi
Ay hic sevmiyorum hast wclerini yaa nasil vericem kara kara dusunuyorum su an 😵‍💫

Yaaa evet benım annemler de kadırlıde yayladalar, cok sallanmıs, annem bahcedeymıs abım ıcerdeymıs, annem bayadan berı bu kadar şiddetli olmuyordu dedı 😔
çok geçmiş olsunnn, sızınkıler le bızımkıler baya yakınlarmıs.. benım aılemde osmanıyedeler ..
yatktan fırlamışlar ınsallah bır daha olmaz ..

Karın şeklin nasıl ki canım? Ben çok kusmuyorum 5-6 kez falan kustum. Neyse iki hafta daha sabredicem çok sorgulamıyim artık 😂
Yayvan büyüyor karnım cnm, kaybettiğim kizimda da böyleydi, oğlumda sivriydi, bide oğlumda bu kadar mide bulantım yoktu, bunda baya kötü oldum

X