2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Beşiğimizi aldık kızlar, inşallah gönlümce olur 😍

Eklentiler

• IMG_6373.png
    IMG_6373.png
    202,6 KB · Görüntüleme: 59
Benim kontrol 5 agustosta ama benim kac gundur karnima agrilar giriyor ya
Yarin yakinimdaki devlet hast bi gidicem
Randevu bulamadim ama doktora eskiden rica ettigimde gidip sira almami soyluyordu bi kagit verip
O zamanlar gebe de degildim
Simdi desem 15 haftalik hamileyim agrim var diye bakar diye umuyorum
Bi sansimi denicem
Çok normal, bebek büyüyor baskı artıyor. Bende de oluyor, bence ağrısı olmayan yoktur ☺️

Bu arada ben de baştan beri okuyup hiç yazmayanlardanım ikinci gebeliğim 7 yaşında bi kızım var son adet tarihim 6 nisan , muhtemel doğum tarihi 11 ocak ancak kızımı normal doğurmama rağmen sonrasında acil sezeryanla yaptığım bi doğumum olduğu için bu bebeğimi aezeryanla doğuracağım, hepimiz bebeklerimizi sağlıcakla kucağımıza alalım inşllh ❤️🙏

Tatlımlarrr 🤗
Kaan Kocayepe'yi bilir misiniz? Ben takip ediyorum merak ettiğim konularda. Saç boyamasıyla alakalı bi video izledim siz de bakın isterseniz. Yanlardan beyazlarım var 🫣

İnstagramda takip ettiğim bir doktor vardı hamilelere boya olarak bunu öneriyor, isterseniz bir araştırın ben kendim kullanmadım sadece ekran görüntüsü almıştım ihtiyacı olan biri olur diye

Eklentiler

• Screenshot_20230723_182918_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230723_182918_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 52
Randevu bulamadim ama doktora eskiden rica ettigimde gidip sira almami soyluyordu bi kagit verip
Bi sansimi denicem
Bi git bakalım bebeğini de görmüş olursun. Hem ağrılarla ilgili şüphen gitmiş olur 🥰

Bi sansimi denicem
Benimde dün gece baya karın ağrım oldu nerdeyse kalkıp acile gidecektim ağrının neyden kaynaklandığını da anlamadım önce ama sonra anladım ki gaz sıkışması tarzı bir ağrı ama beni nasıl kıvrandırıyor. Demir hapını tutup çöpe atcam nerdeyse ama bebeğime kıyamıyorum😅 doktorum kullan deyince bırakamıyorum

Benimde dün gece baya karın ağrım oldu nerdeyse kalkıp acile gidecektim ağrının neyden kaynaklandığını da anlamadım önce ama sonra anladım ki gaz sıkışması tarzı bir ağrı ama beni nasıl kıvrandırıyor. Demir hapını tutup çöpe atcam nerdeyse ama bebeğime kıyamıyorum😅 doktorum kullan deyince bırakamıyorum
Çok normal, bebek büyüyor baskı artıyor. Bende de oluyor, bence ağrısı olmayan yoktur ☺️

Bi git bakalım bebeğini de görmüş olursun. Hem ağrılarla ilgili şüphen gitmiş olur 🥰
Bende yemekten sonra oluyor genelde
Bazen durduk yere de oluyor bilemedim
Bide ishalim surekli
Hem gormek icin bahanem olmus olur bi yandan da 🙈 umarim bakar doktor sansimi denicem valla 🤷‍♀️

Benim bugün ağrım yoktu, ama geçtiğimiz iki gün ciddi sancı çektim, sanki rahmim pelvik tabanına basınç yapıyormuş gibi değişik bı sızı vardı. Rahim büyürken ağrı olur ama rahatsız edecek düzeydeki ağrılar daha ilerleyen aylarda oluyordu üçüncü trimesterde. Ama ikinci hamileliklerde rahim kasları daha esnek olduğu için ağrılar da erken başlıyor galiba. Umarım büyüme agrilaridir :)

Kızlar ya benim kusmalar geri geldi sanırım. İçim dışıma çıktı tüm akşam. 13. Haftada bitmişti normalde. Bugün 16+1 im. Ekstra bir şeyde yemedim. Yine yüzümde damar çatlaması olur diye de korkuyorum 🫠🥺

Kızlar bide sipariş ettiğim çantalardan biri gelmiş. Aşırı güzel çok beğendik biz ama rengi açık olduğu için eşim koyu renk al dedi. Çabuk kirlenir diye. Kalitesi baya güzel ama. Siyah da almak istemiyorum hiç bakalım diğerleri de gelsin karar vericem. Sizle de paylaşıyorum
IMG_1108.png

Kızlar ya benim kusmalar geri geldi sanırım. İçim dışıma çıktı tüm akşam. 13. Haftada bitmişti normalde. Bugün 16+1 im. Ekstra bir şeyde yemedim. Yine yüzümde damar çatlaması olur diye de korkuyorum 🫠🥺
Benimde azalmisti
Dun mutfaktaki bulasiklari sudan gecirecektim kirintilari gorunce kustum🫠 tam gecmiyor sanirim

X